reklama

Twitter cenzuruje policejní data o násilnostech afrických migrantů v Katalánsku. Na nezletilé migranty připadá 93 procent policií podaných žalob, ač tvoří jen maximálně 0,2 procenta katalánské populace

Autor: odjinud | Publikováno: 7.2.2021 | Rubrika: Politika
PC

Suspendování twitterového účtu španělské konzervativní strany Vox ukazuje, že Levice si nepřeje, aby debata s ní byla za rovných podmínek, píše pro polský portál dorzeczy.pl Malgorzala Wolczyk.

Twitter se nedávno na týden rozhodl suspendovat účet španělské konzervativně liberální strany Vox. Důvodem byl tweet, který citoval policejní zdroje uvádějící, že na nezletilé migranty připadá 93 procent policií podaných žalob, ač tvoří jen maximálně 0,2 procenta katalánské populace. Tweet rovněž poukazoval, že většina těch nezletilých pochází z Maghrebu.

Tento příspěvek doprovázel hashtag #stopislamization. Neobsahoval žádné hrozby či výzvy k násilí – nic, co by ani freneticky fanatičtí politickou korektností posedlí cenzoři mohli považovat za nenávistnou mluvu. Uvedená data pochází z policejních statistik; takže je na ně těžké pohlížet jako potížistická či xenofobní. Prostě jen odhalují smutnou pravdu o kriminálních sklonech mladých příchozích z Maghrebu (Severní Afriky), kteří se dostávají do konfliktu se zákonem daleko častěji než domorodí Evropané.

 

Levicoví cenzoři se cítí být uraženi matematikou, protože ta nemilosrdně ukazuje krach multikulturalismu.

 

To není poprvé, kdy ve Španělsku zveřejnění policejních dat o násilnosti a terorismu mezi mladými migranty zapříčinilo cenzuru na sociálních médiích. Loni během pandemie, když byli Španělé ve svých regionech pod lockdownem a někdy i ve svých okresech, v nichž bydleli, přicházel na Iberský ostrov rekordní počet migrantů z Maghrebu, tedy z části Afriky v současnosti nijak nepostižené válkou.

Levice nechce rovnou diskusi. Levice nepoužívá sílu argumentů, nýbrž argumentuje silou, o čemž se čím dál více přesvědčujeme i tady v Polsku.

Letos přišlo do Španělska mezi 1. a 24. lednem více než 2 748 ilegálních migrantů ve vojenském věku.

Navíc (což už vešlo ve známost jako doložené spoustou důkazů z každodenního života) levicoví aktivisté a politici otevřeně volají po perzekuci politických oponentů a po útocích na ně (čili po rituálním pálení kostelů). A teď už k tomu přistupují.

Europoslanec za Vox se už Evropské komise zeptal, kdy nakonec přijme rozhodná odpovídající opatření proti cenzuře Technologických mamutů, která paralyzuje činnost jeho strany na sociálních médiích? K tomuto suspendování dochází jen dva týdny před parlamentními volbami v Katalánii.

Vox je ve Španělsku třetí nejsilnější politickou silou a v průzkumech nejrychleji rostoucí stranou. Jejich zablokování na Twitteru je v podstatě vyřazování politických rivalů.

Ale strana, která se opovážila reprezentovat ve Španělsku kolonizovaném Levicí konzervativce, katolíky a klasické liberály, má i jiné problémy.

Před několika dny během volebního shromáždění v Katalánii levicová milice katalánských separatistů na politiky Vox zaútočila přívalem vrhaných objektů jako kameny. K tomu došlo okamžitě poté, kdy twitterový účet jedné z větví strany levicové katalánské vlády k takové akci vyzýval.

 

Ale v tomto případě Twitter nenašel žádné důkazy o nenávistné mluvě, neboť, jak to vypadá, má levé oko slepé.

 

Tyto události jsou varováním pro Pravici ve všech evropských zemích. Levice nechce rovnou diskusi. Levice nepoužívá sílu argumentů, nýbrž argumentuje silou, o čemž se čím dál více přesvědčujeme i tady v Polsku.

February 03, 2021

editor:GRZEGORZ ADAMCZYK

author:MAŁGORZATA WOŁCZYK

via:DORZECZY.PL

Zdroj: https://rmx.news/article/commentary/twitter-censors-police-data-on-african-migrant-violence-in-catalonia

www.reformy.cz

Klíčová slova: politická korektnost  | kriminalita  | imigrace


reklama
763 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Odporné výsledky zvrácené genderové ideologie...Pašování migrantů neustáváZvrácený pastýř papež František. Ničí Církev a fakticky kryje korupční a hospodářské zločiny i sexuálně zvrácené biskupy i kněžíPomozte prosím s financováním EUportal.czŠkola se od dětí dožaduje, aby přestaly používat tak bigotní slova jako máma a táta

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavit

Eurabia.cz

Slavná Anglie. Nejsou důkazy, ale Čech je vinný jen kvůli tomu, že je bělochem ...Švýcarská anketa: Důvěřuješ Astře Zeneca? Ano 6%

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Ne, Češi, to si rozhodovat nebudete, to rozhodne EU. Svoboda slova? Čas ozvat se je do úterkaTvář, kterou znáte z ČT: „Lipovská ven?“ Veliký výsměch. Ale také obvinění lidovce Bartoška
Články autora
Průzkum
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění