reklama

Rozpad Spojených států. Spojené státy už nejsou národem. Je to sbírka národů bez země

Autor: Paul Craig Roberts | Publikováno: 16.2.2021 | Rubrika: Zamyšlení
USA

Rozpad Spojených států můžeme pozorovat ve stalinistickém procesu Donalda Trumpa ve stylu demokratů ve 30. letech.

Paul Craig Roberts, americký publicista

 

 

Republikáni poskytli Senátu video důkaz, že demokraté reagovali na svou porážku v roce 2016 povstaleckým jazykem, zatímco Trump nereagoval na ukradené volby v roce 2020 povstaleckým jazykem. Ale v Demokratickém  procesu  není důkaz důležitý, tak jako ve stalinovských procesech.

 

Republikáni považují demokratický dvojí standard za pokrytectví, ale je to mnohem horší. Je to důkaz neposlušnosti amerického lidu, který vyústil ve ztrátu standardů pravdy, občanské svobody a demokracie.  

 

Vládnoucí dvojí standardy a lhostejnost k důkazům - skutečně upřednostňování lži místo faktů - jsou důkazem toho, že americké společenské a vládní instituce byly zcela poškozeny.   

 

Spojené státy už nejsou národem. Je to sbírka národů bez země.   Národ vyžaduje sjednocujícího ducha lidí a Spojené státy takového sjednocujícího ducha nemají.   Andrej Martjanov poznamenává, že mezi bělošským pracovníkem WASP z Iowy, židovským právníkem z Manhattanu a černým rapperem z Bronxu není nic společného. Dívají se na svět, Ameriku a jejich místo odlišně a tyto vize jsou neslučitelné.

 

Marjanov píše, že „Spojené státy dnes nejsou národem, rozhodně ne v tradičním smyslu mít dominantní etnickou národnost, zatímco základní americký mém a mýtus o„ tavícím kotli “se ukázal být přesně takový - mýtus . Mnoho amerických etnik nebylo asimilováno k vytvoření jediného národa, ale spíše je výstižněji považováno za misku na salát “s odlišnými zájmy. Amerika je babylónská věž stojící na vratké půdě politiky identity. Taková multikulturní různorodá země nemá národní zájem, protože chybí jednota. Rozdělený dům nemůže stát.

 

Neexistuje jednotná americká identita. Ve skutečnosti je základní etnická příslušnost a základní myšlenky zakotvené v ústavě napadeny a staví se proti nim jako rasistické a vykořisťovatelské. Tento útok je institucionalizován v projektu New York Times '1619, ve vzdělávacím systému a v rasové politice demokratů.     Mýtus o bílé rasistické Americe sloužil účelu poskytnout Demokratické straně historický příběh, který legitimizuje její úsilí o rozvoj volebního obvodu založeného na podpoře rasové politiky. Takto je nejednotnost země institucionalizována v politice Demokratické strany.   Jinými slovy, rozpad je zabudován do dortu.

 

Nedostatečná jednota ponechává USA ve velmi slabé pozici vůči Rusku. Ruská federace je také postižena rozmanitostí.   Uznání   etnického ruského základu země je však státní politikou.   Ruská ústava uvádí: „Státním jazykem na celém území Ruské federace je ruský jazyk, jazyk státotvorných lidí.“   Takový akt jednoty ve Spojených státech je nemožný. Veškeré úsilí o zavedení angličtiny jako národního jazyka selhalo. V USA jsou zakladatelé státu odmítáni jako rasisté. Spojené státy tak nemají žádný základ.   Slabší pozici si nelze představit.

 

Země bez sjednocujícího jazyka pravděpodobně nebude sjednocena jinými způsoby.

 

V USA jsou „zakladatelé“ démonizováni a stávají se občany druhé kategorie, kteří musí být potlačeni kvůli systémovému rasismu v jejich DNA. Bílí Američané jsou odsouzeni jako „Trump“, „MEGA fašisté“ a „nepřátelé demokracie“. Nesmějí ani protestovat proti ukradeným prezidentským volbám.

To ponechává Spojené státy jako geografické umístění, ve kterém jsou různé národy dále rozděleny kázáním nenávisti.   Požadovaným řešením je, aby zakládající etnikum uznalo své zlo a přijalo své zavržení rasově utlačovanými. Ti, kdo tyto požadavky kladou, jsou sami členy zakládajícího etnika.   Je to bílá levice, bílá vzdělávací instituce, bílá demokratická strana a bílá média, která útočí na bílou Ameriku jako žalostní systémoví rasisté.   Nemůže existovat větší nejednota.

 

Trumpovo obvinění selhalo: Demokraté zfalšovali důkazy!

 

Zničení americké jednoty a základních přesvědčení je jen jedním z důvodů, proč se USA rozpadají. Martjanov poskytuje řadu dalších příčin našeho rozpadu. Jedním z nich je, že nejen USA, ale celý západní svět již nejsou schopny poskytovat kompetentní vedení. Toto selhání je obecné a neomezuje se pouze na vládu. Martjanov přirovnává západní svět k „Warholově plechovce Campbellovy polévky, což není nic jiného než„ škola předstírání “. 15 minut slávy Západu vypršelo.

 

Západní politici jsou oběťmi jejich předstírání. Ve skutečnosti věří, že drží ruku geopolitické moci, i když jsou ve skutečnosti zcela překonáni Putinem a Si Ťin-pchingem.   Západní sebeklam ohrožuje fyzické přežití Západu, protože „drtivá většina moderní americké politické třídy nemá přehled o silách, s nimiž si hraje, a možných výsledcích.“

 

Americká vládnoucí třída je tak hloupá, že deklaruje americkou výjimečnost, což znamená morální právo Washingtonu na světovou hegemonii, a zároveň Ameriku rozděluje útoky na etnickou příslušnost a hodnoty země. Pokud byly Spojené státy založeny v bílém rasismu, jak prohlašují univerzitní fakulty, veřejné školské systémy, demokratičtí politici a Newyorský projekt z roku 1619, co je nezbytné pro zemi, jejíž výjimečnost se skládá z rasismu?   To, že tento mimořádný rozpor může zůstat bez povšimnutí po celá léta, zatímco Washington ospravedlňuje bombardování a vyvlastňování milionů lidí v osmi zemích jako „přinášející jim demokracii“, zatímco vládnoucí elita krade volby v Americe, dokazuje, že kognitivní disonance americké vládnoucí elity je mimo váhy.

 

Nelegitimní Bidenův režim nemá pochybnosti o tom, že vyjasní své nepřátelství vůči zakládajícímu americkému etniku.   Režim je vybaven sexuálními devianty, černými extremisty a Židy, kteří jsou nepřátelští vůči „Trumpovým politováníhodným“. Režim pokračuje v očištění ozbrojených sil od jednotek, které vzdělávací systém nedokázal proti sobě naočkovat. První dodatek je zkreslován jako „hrozba“. Návrh zákona o domácím terorismu je na cestě.   Bude použit k označení těch, kteří jsou mimo linii, pomocí kontrolovaného příběhu „domácí teroristé“.   Válka byla vyhlášena bílým, křesťanským, heterosexuálním, tradičním americkým mužům.

 

A vládci této rozpadající se země podněcují konflikt s Čínou, Ruskem a Íránem.   Otázkou je, zda se USA rozpadnou dříve, než budou vojensky zničeny.
 

(rp,prvnizpravy.cz,p.c.roberts,foto:arch.)

Klíčová slova: USA


reklama
1054 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Papež František, Biden a katolíciJestli chcete, abychom dále existovali a přinášeli Vám nemainstreamové politicky nekorektní zprávy, podpořte nás prosímFrancouzi vkládají v boji proti islamistickému separatismu nejvíce důvěry do Marine Le PenPříznivci BLM chtějí strhnout sochy kapitána Cooka a přejmenovat muzea a restauraceMerkelová Trumpovi nabídla miliardu dolarů za zrušení amerických sankcí proti rusko-německému plynovodu

euServer.cz

Mezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizaceTajemný vojenský server Deagel předpovídá pro rok 2025 pokles populace na západní polokouli o více než 300 milionů osob. Prý platí, že čím vyspělejší země, tím bude více mrtvých

ePortal.cz

Jaké bude pokračování? Manželství jako soužití více osob bez ohledu na jejich pohlaví? Manželství jako svazek se zvířaty?Ve Spojených státech amerických už zase impíčují prezidenta.... Trump je vinen! Opravdu?

Eurabia.cz

A ven! Venezuela vykázala velvyslankyni EU"Je spolehlivý jako kalašnikov!" Rakouští lékaři objednávají Sputnik V

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Proč musel zemřít/spáchat sebevraždu generál Lučanský?Proč Česká republika má nakoupit údajně předražené vakcíny proti koronaviru?

ParlamentniListy.cz

Kalousek pro PL: Evropské hodnoty lžou, nevěřte jimPoprava či zatčení Babiše. Schůze vlády: Pukaly nervy. Vážně a jako nikdy
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění