Z tohoto tmářského věku formovaného komunismem, sexismem, nacionalistem, šovinismem už ale naštěstí pryč. Přibývá soudců, kteří soudí pokrokově...

Autor: Petr Hampl | Publikováno: 4.4.2021 | Rubrika: Zamyšlení
soud

My dříve narození pamatujeme doby, kdy soudy vedly řízení tak, že zjistily, co se stalo, posoudily důkazy (jestli se to opravdu stalo), zjistily, co k tomu říká zákon, zvážily okolnosti, a pak vynesly rozsudek. Nikdy to nefungovalo úplně dokonale, vždy v tom lidé náchylní k chybám a korupci, ale aspoň jakž takž.

Petr Hampl, nezávislý sociolog

 


Z tohoto tmářského věku formovaného komunismem, sexismem, nacionalistem, šovinismem už ale naštěstí pryč. Přibývá soudců, kteří soudí pokrokově. A mají oporu v ústavním soudu, píše v komentáři Petr Hampl.

Takž neubytovat ilegálního migranta, vysoká pokuta. Neubytovat člověka ruské národnosti, na to je právo. Otevřeně vyzývat k vraždě prezidenta není trestným činem. Za dvě slova pod zprávu o zločinu, který se už stal na druhé straně zeměkoule, je šestileté nepodmíněné vězení. A mohli bychom pokračovat. Zároveň se mění taky postupy. Jak konstatovala nastupující gigantka českého práva, soudkyně Lucie Kantorová, v procesu s Walterem Kraftem, je zvaní svědků „nadbytečné“. Případ je přece „naprosto zjednoznačný“ i bez dokazování.

Dovolil jsem si tedy připravit krátký dotazník, který umožní vynést rozsudek už po několika minutách. Pracovníkům v justici tak ušetří čas, který pak mohou věnovat diskuzím o vině bílé rasy nebo seminářích o multikulturní citlivosti.

Obžalovaný, doložte:

 1. Kolikrát jste vyzýval k napadení Ruska, pokud možno jadernými zbraněmi?
 2. Kolikrát jste vyjádřil, že Miloš Zeman není váš prezident, a pokud možno také, že je opilec, zrůda nebo líné prase?
 3. Kolikrát jste vyjádřil vděčnost příslušníkům nadřazené arijské rasy za to, že nás v letech 1938-45 učili civilizovanému životu?
 4. Podpořil jste stavbu pomníků esesákům?
 5. Kolikrát jste hlasitě vyjádřil názor, že veškeré pozemky by měly být předány staré šlechtě, nejlépe té pobělohorské?
 6. Dal jste jasně najevo, že byste raději umřel než použít ruský či čínský lék?
 7. Poslal jste dar na účet Milionu chvilek, České pirátské strany nebo TOP09? Můžete to doložit?
 8. Kolik obrazů Gréty máte doma? Doložte fotografiemi.
 9. Kolika známým jste přeposlal angažované články z webu Forum24.cz Pavla Šafra?
 10. Můžete místopřísežně, že jste nešířil starší články Pavla Šafra, ve kterých kritizuje EU a obdivně se vyjadřuje o prezidentu Klausovi?
 11. Vyjádřil jste jednoznačně, že paní komisařka Jourová je finančně podhodnocena, a že vzhledem k významu její práce by měl být plat minimálně ztrojnásoben?
 12. Stydíte se za své bělošství? Máte to napsáno na svém profilu na sociální síti?
 13. Distancoval jste se od méněcenného českého etnika, které zabírá životní prostor vyšším národům, jako např. Somálci, Afgánci a Arabové?
 14. Můžete doložit, že jste se aktivně hlásil k názoru, že před vstupem do EU žili Češi na stromech, živili se sběrem kořínků a neměli pokročilejší nástroje než pazourky? Bylo to provázeno ujištěním, že jadernou elektrárnu Temelín postavila mimozemská civilizace, protože místní obyvatelé toho nemohli být schopni?
 15. Podal jste již žádost o změnu pohlaví?


Tato zjištění umožní vynést správný rozsudek – od doživotního vězení bez možnosti propuštění po okamžité osvobození.

Výhodou by bylo také to, že každý občan ČR si může s předstihem připravit univerzální důkazní materiál (UDM). Vzhledem k počtu občanů by to vytvořilo řadu pracovních příležitostí pro absolventy oborů jako gender studies, multikulturní management či studia neziskového sektoru. Vzhledem k neustále se měnící politické situaci by tyto materiály musely být dvakrát ročně aktualizovány (co kdyby Pavel Šafr upadl v nemilost)?

Tento průlomový praktický návrh jsem samozřejmě sepsal nezištně. Nicméně pokud by se nadlidé ze Sorosova Fondu otevřené společnosti rozhodli ocenit ho částí z těch 160 milionů korun, které rozdávají lidem, co pracují na „demokratizaci českého soudnictví“ (kolik soudců mají na výplatní listině?), rozhodně bych to ocenil. Možná bych se dokonce začal cítit černoškou. Samozřejmě černošskou lesbou zaměřenou na dospělé bílé ženy. Ale to by snad nebylo na závadu.

Klíčová slova: nový světový řád  | právo  | neomarxismus
1445 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Český Portál i EUportal ukončují ke konci roku svou činnost a vydávání článkůJ. R. R. Tolkien – zamilovaný do Najsvätejšej Sviatosti a Panny MárieMají Američané budoucnost? Španielski katolícki conquistadori nezotročili Ameriku – naopak, oslobodili ju!Postavme si jaderné elektrárny sami – v minulosti jsme to dokázali v Dukovanech a Temelínu, kde jsme postavili jaderky vlastními silami na klíč!

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ePortal.cz

Věrně sloužil komunistům a dnes věrně slouží eurohujerům, nový ministr chce rozbíjet V4Jak Němci a Ukrajinci přinášeli civilizaci do Ruska - mučení a totální vyhlazení židů s Rusy

Eurabia.cz

Polští pohraničníci odrazili útok 100 imigrantůZátah na převaděče v Rakousku

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Rána vládě. Povinné očkování proti covidu zřejmě nelze vyhlásit. Právník odhalujeLipavský a Fiala by měli číst. Cyril Svoboda tuší klíčové jednání s Putinem. Je nutné. A toto může chtít
Články autora
Průzkum
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění