Odporné výsledky zvrácené genderové ideologie...

Autor: Radim Fiala | Publikováno: 16.4.2021 | Rubrika: Zamyšlení
travesti

Odporné výsledky zvrácené genderové ideologie. Děti se při testu bály označit siluety za chlapce a dívku. Nechtěly nikoho urazit. Tato ideologie fakticky znásilňuje nevinné děti. Navíc se na Západě zakazuje používání pojmů „otec“ a „matka“. Hnutí SPD podporuje tradiční rodinu a tradiční hodnoty proti sluníčkářské totalitě. Podpořte nás prosím.

Lékař Thomas Lyons prováděl u šesti dětí jednoduchý test zraku. Po dokončení si všiml, že všechny děti byly ve stresu, když měly podle kreseb určit, zda se dívají na obrázek chlapce, nebo dívky. Čtyři z nich dokonce odmítly slovo „chlapec“ a „dívka“ použít. Bály se, aby označením někoho neurazily. Informoval o tom server cnn.iprima.cz.

„Tyto děti učitelé bez vědomí a souhlasu ředitelů nebo rodičů nabádají k tomu, že slovo chlapec či dívka má nějakou špatnou magii a jejich vyslovení by mohlo některým lidem ublížit,“ uvedl Lyons.

V momentě, kdy měly děti popisovat, zda vidí kresby zvířat, či lidí, byly pod vysokým tlakem. „Vidět, jak mají šestileté děti panický záchvat z použití slov pro určení pohlaví, je vážně znepokojující,“ pokračoval. Zjištění doktora Lyonse navíc přichází v době, kdy se ve společnosti diskutuje o používání genderově neutrálního jazyka.

Například Australská národní univerzita v Canbeře svým zaměstnancům sdělila, aby namísto slova „matka“ používali označení „gestační rodič“. Změně označení se nevyhnuli ani otcové. Slovo „otec“ má být nahrazeno oslovením „nerodící rodič“. Anglický výraz pro kojení – „breastfeeding“ (neboli krmení z prsu) má být naopak zaměněn za „chestfeeding“ (krmení z hrudi).

Užívání genderově korektních označení v rodičovství nepodporují ani samotní rodiče transsexuálů. Míní, že je na jejich děti vyvíjen příliš velký tlak. Jedna matka uvedla, že její transsexuální dcera se ve čtyřech letech pokusila odříznout si vlastní penis, aby ostatním dětem dokázala, že není chlapec. „Většina dětí je se sebou spokojená. Vychovávat je ve světě bez slova chlapec nebo dívka a nechat je, aby se samy rozhodly, jak se budou nazývat, vytváří nadměrný tlak na jejich mysl,“ dodala.

Šílená neomarxistická genderová ideologie tvrdí, že pohlaví je sociální konstrukt (a je libovolně volitelné a měnitelné), nikoli biologická danost. Sociální inženýři pak chtějí, aby si chlapci hráli s panenkami, nosili šatičky a v dospělém věku, aby snad kojili či rodili děti. To je proti přírodě i proti zdravému rozumu. Nemyslíte? A nyní genderisté dokonce tvrdí, že existuje 100 pohlavních identit… A proč ne rovnou 1000? A proč ne 10 000? 🙂

Gender ideologie tvrdí, že pohlaví je konstrukt a je libovolně volitelné bez ohledu na biologické danosti. Každý ale ví, že existují dvě pohlaví – muž a žena. Ostatní jsou problémy s identitou. A každý ví, že manželství a rodinu mohou založit jen muž a žena. Vůči těmto lidem s odlišnými preferencemi máme mít soucit, jejich životní styl se ale nesmí stát pro společnost normou či vzorem k obdivu.

Sexuální orientace je soukromou záležitostí každého. Hnutí SPD odmítá perzekuci homosexuálů či trans-sexuálů a homosexuálové i trans-sexuálové mají dle nás právo na stejné občanské svobody jako ostatní občané. Největším nebezpečím pro homosexuály jako osoby je v současnosti nenávistný islám, který prosazuje trest smrti za homosexualitu. Podle hnutí SPD je základem státu ale tradiční rodina, ve které táta s mámou vychovávají děti. Tradiční rodina si od státu zasluhuje všestrannou podporu a ochranu.

P. S. Obrázek je ilustrační.

https://cnn.iprima.cz/deti-se-pri-testu-zraku-baly...

Klíčová slova: gender
1450 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Podpořte prosím EUportal.czČas utíká. 20 let už uplynulo ode dne, kdy mrakodrapy Světového obchodního centra, které byly vystavěny tak, aby odolaly nárazu letadel, byly strženy k zemi řízenou demolicíZlí Češi, Lidice se postřílely samy, uslyšíme. Za německé peníze. Historik a zásadní fakta o Němcích u násBudeme fandit Tálibánu?Vystřídá Orbána coby hlavního padoucha EU Kurz?

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ePortal.cz

Exkluzivně: Český rozhlas cenzuruje volební spot Okamurovy SPDEuroposlanec z Irska v rádiu: Lidé touží po zdražování, bídě a ekototalitě

Eurabia.cz

Británie v děsu. V člunu do ni připlul afgánský uprchlík jenž zavraždil dívku v RakouskuBitva o hranice: Jak imigranti útočí na maďarskou hranici

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

„Vozí sem Romy, své voliče.“ Hezky se jim žilo. Teď binec a stříkačky. Ukazují na PirátyDrzí zoufalci. I přezdívku mi dali. Babiš udeřil
Články autora
Průzkum
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění