reklama

Washington Post jako nástroj válečné propagandy

Autor: Paul Craig Roberts | Publikováno: 6.4.2021 | Rubrika: Zamyšlení
us_army

Washington Post byl dlouho považován za aktivum CIA.   To neznamená, že je, ale ať už je nebo není, Washington Post se chová jako jeden celek.

Paul Craig Roberts, americký publicista

 

 

Zvažte jeho úvodník z 26. března.   Alexej Navalnyj, šampión Washington Post, „nepotlačitelný duch“, který se pokouší zachránit Rusko před Putinovou korupcí a diktaturou, navzdory tomu, že „byl v hledáčku pana Putina“ (všimněte si „Mr.“, nikoli „President“) a přežil pokus ruské bezpečnostní služby zabít ho smrtící nervovou látkou.

 

The Washington Post popisuje Navalného jako uvězněného v „notoricky známém vězení na základě vykonstruovaných obvinění, trpícím „onemocněním“ (samozřejmě údajně opomíjeným úřady), špatným jídlem a mučením.   Washington Post varuje Kreml, aby nezpůsobil Navaľného smrt kvůli nedostatku lékařské péče.

 

The Washington Post, silně propagandisticky vybavený, je příliš odhodlaný démonizovat prezidenta Putina, aby si všiml, že Navalnyj - navzdory litanii zlých úmyslů Postu, která se proti němu postavila - má volný přístup k tisku, kterému může vyjádřit své propagandistické nároky.   The Washington Post je vždy obětí přehlížení faktů, protože Washington Post nevěří ve fakta. Fakta brání propagandě a Washington Post je propagandistickým orgánem vládnoucího establishmentu.

 

Kdo je Alexej Navalnyj, kterého západní presstituti označili za utlačovaného šampiona ruské demokracie?   Je to muž financovaný Západem, který má podporu dvou procent ruské populace. Protože nemá žádné politické závazky, může lehce zapomenout na politiku v době svých trestných činů.

 

Například v roce 2014 byl Navalnyj usvědčen z podvodu a zpronevěry inancí francouzské kosmetické firmy a státní dřevařské firmy Russion.  Za první zločin dostal 3,5 letý trest a za druhý pětiletý trest. Trest mu byl pozastaven pod podmínkou, že bude dodržovat podmínky probace a bude se pravidelně hlásit policii. Navalnyj to odmítl i přes opakovaná varování.   Jinými slovy, aby se Navalnyj stal obětí pro anti-putinské propagandistické účely, přinutil právní systém, aby ho uvěznil.

 

Rusko: Přestaňte nazývat Navalného tým „opozicí“, jsou to agenti NATO!


Washington Post, stejně jako New York Times, CNN a NPR, není schopen hlásit cokoli přesně nebo čestně. Jsou to přísně propagandistické organizace sloužící agendám zřízení.   Pokud chcete znát skutečná fakta příběhu Navalného, můžete si je přečíst zde.

 

Vezměte prosím na vědomí, že špinavý Washington Post, plný „obav“ o usvědčeného ruského zločince, s kterým je ruskými úřady zacházeno  v rukavičkách, neřekl ani slovo na podporu kolegy novináře Juliana Assangeho, který je ve skutečnosti držen bez obvinění v britském vězení za podmínek mučení na příkaz Washingtonu. V Assangeově uvěznění „dvěma předními demokraciemi“ není vůbec nic legálního. Obchodoval by Julian Assange dobrovolně s Navalným? Můžete vsadit svůj život, že by to neudělal.

Klíčová slova: nový světový řád  | USA


reklama
763 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Autor dopisu generálů: Občanská válka? Francouzský národ je na konci sil. Kdo za to může? 500 no-go zón, už i na venkověPodpořte prosím EUportal.czPiráti v sombrerech: Transgender exempláře obsazují pozice. Budou si depilovat nohy? Revoluce žere vlastní děti. Feministky ostrouhajíŠéf německých Zelených: Je třeba vyzbrojit Ukrajinu. Ekologická operace Barbarossa? Kavárna u nás je nadšená. Ať žije válka! Ta samá parta jako PirátiBelgie je v šoku po útoku migrantského gangu na čtrnáctiletou bílou dívku, kterou muslimští imigranti znásilnili, vše si natáčeli a zločin umístili na internetu. Čtyři dny poté zoufalá dívka spáchala sebevraždu

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavit

Eurabia.cz

Muslimská politická strana ve Francii na postupuJak si s námi vytřel Západ zadek a okradl nás o naše zlato

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Maďarsko se blíží Rusku! Po estrádě s duhou před velvyslanectvím bruselský Pirát Peksa ještě přiložil pod kotelBonus pro Petra Dvořáka: Šarapatka dorazil s ředitelem po boku a začal řádit. Lipovská mluvila o cirkusu
Články autora
Průzkum
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění