reklama

Pokud jste demokrat nebo probuzený idiot, tak si myslíte, že je to rasismus, fašismus nebo nedemokratické ve volbách požadovat k hlasování průkaz totožnosti

Autor: Paul Craig Roberts | Publikováno: 9.4.2021 | Rubrika: Zamyšlení
USA

Pokud jste demokrat nebo probuzený idiot, tak si myslíte, že je to rasismus, fašismus nebo nedemokratické ve volbách požadovat k hlasování průkaz totožnosti.  

Paul Craig Roberts, americký publicista

 

 

Není žádným rasismem ani fašismem ani nedemokratické vyžadovat průkaz totožnosti k nákupu láhve vína nebo střelné zbraně, k proplacení šeku nebo žádosti o řidičský průkaz. Nesmíte však chtít průkaz u voleb.

 

Demokraté, americké korporace a komisaři baseballu si myslí, že volit by měl každý a měli by mít možnost hlasovat mnohokrát, a to hlasováním ve všech okrscích, což je možné, pokud není k hlasování vyžadován žádný průkaz totožnosti.  

 

Lze pochopit, proč je to postoj demokratů a probuzených idiotů.  Považují bílé občany USA za „systematické rasisty“, jejichž hlasy musí být zrušeny.   Proto podporují všechna opatření, která maximalizují možnost volebních podvodů, jak přesvědčivě dokazují volby v roce 2020.

 

Proč jsou však společnost Coca-Cola, Delta Airlines a Major League Baseball proti volební integritě?   Co to má společného s nimi a zájmy akcionářů?

 

Protibělošský management společnosti Coca-Cola již má potíže s americkou neprobuzenou bílou populací. Společnost má vzdělávací program pro bílé zaměstnance.   Učí bílé zaměstnance, že „V USA a dalších západních zemích jsou bílí lidé socializováni, aby cítili, že jsou ve své podstatě nadřazení, protože jsou bílí.“   K překonání tohoto pocitu nadřazenosti se bílí lidé musí naučit být méně bílí.   "Být méně bílý znamená: být méně utlačující, být méně arogantní, být si méně jistý, být méně defenzivní, být méně nevědomý, být pokornější, rozejít se s apatií, rozejít se s bílou solidaritou." Být méně defenzivní znamená nebojovat za sebe, protože by bojovali za bílé.

 

Zkuste černochům říct, že se musí naučit být méně černí, a dozvíte se, kde ta arogance skutečně spočívá.   Pokuste se říci Black Lives Matter, aby se nezastával černochů. Stejní bílí lidé, kteří se zastávají černochů, se bojí postavit se za sebe.

Kde je tato mýtická „bílá solidarita“.   Bílí demokraté prohlásili všech 90 milionů příznivců Trumpa za „domácí teroristy“,   „nepřátele demokracie“, „bělošské rasisty“, „Trump se chlubí.“   Nějaká bílá solidarita.

 

Jak se bílí lidé socializují do víry nadřazenosti, když jim každý den ve vzdělávacím systému a ve výcviku rasové citlivosti ve společnostech a armádě   říká, že jsou „systémovými rasisty“?   Mnoho psychologů poukázalo na to, že běloši jsou vzděláváni naprogramováni tak, aby měli na sebe negativní pohled, což vede k nárůstu sebevražd, a opovrženíhodní lživí propagandisté v Coca-Cole posilují psychologické škody podporou psychologicky zbitého bělocha Američané budou méně bílí.

 

Pravým znamením privilegia jsou lidé, kteří mají privilegia.   A tito lidé nejsou bílí. Všechna zvláštní privilegia patří barevným lidem.   Spočítejte je - privilegia pro přijetí na univerzitu, nábor a povýšení, blokování při najímání bílých, zatímco pozice jsou plné barevných lidí, omezení řeči, která platí pro bílé lidi, ale ne pro barevné lidi.   A můžete pokračovat.
 

Z jakého důvodu se Delta Airlines staví proti volební integritě?

 

Proč je Major League Baseball tak narušen zákonem státu Georgia, který vyžaduje hlasovací průkaz, že vytáhne hvězdnou hru z Atlanty? Komisař MLB Robert D. Manfred Jr. prohlásil, že jeho rozhodnutí potrestat Georgii je nejlepší způsob, jak „demonstrovat naše hodnoty jako sport“.   Jak odporující volební integrita „prokazuje naše hodnoty jako sportu?“   Manfred si myslí, že omezení voleb na občany USA představuje „omezení volebních uren“.   Přijímá Manfred nějaké omezení toho, kdo hlasuje?   Může v našich volbách hlasovat celý svět?   Proč je Putin obviňován ze zasahování do amerických voleb, když je ve volbách v USA povoleno volit nelegálním mimozemšťanům? Proč je pro cizince horší zasahovat do našich voleb?  Nezasahují cizinci do našich voleb, když hlasují v našich volbách?

 

Demokraté tvrdí, že žádat černošské voliče o průkaz totožnosti s fotografií je rasismus, a označili zákonodárný sbor republikánské Georgie za „rasistický“.   Proč tedy není rasismus žádat bílé voliče o průkaz totožnosti s fotografií?

„Sjednocovatel“ Biden považuje za vhodné, aby byla Georgie potrestána za pokus omezit hlasování občanů.

 

Jinými slovy, demokraté, Coca-Cola, Delta Airlines a MLB chtějí vzíthlasování občanům tím, že umožní hlasování cizím občanům .   Myslí si, že jejich předpojatost vůči   americkým občanům jim dává morální vrchol.

 

Trump vyzval své příznivce k bojkotu, Major League Baseball, Coca-Cola a Delta za diskriminaci volební integrity.

 

Budou?   Nebo nebudou i nadále otravovat svá těla Coca-Colou, létat v polomonopolní letecké společnosti Delta a sledovat svůj oblíbený baseballový tým?   Bílí Američané nemají žádnou organizaci, která by chránila jejich zájmy.   Jsou zvyklí na existenci druhé třídy. Jsou svědky toho, jak jsou nelegální cizinci ubytováni v hotelech na náklady daňových poplatníků, zatímco američtí občané bez domova spí v ulicích a pod mosty.   Chápou, že je politikou „jejich“ vlády nahradit je přistěhovalci.   Stačí se zeptat velkého počtu softwarových inženýrů a IT pracovníků, kteří byli nahrazeni lidmi z Indie, kteří mají pracovní víza udělená „jejich“ zástupci v Kongresu, protože „je nedostatek Američanů, kteří by práci vykonávali.“

 

White Amerians jsou noví nevolníci a souhlasili se svým statusem otroka. I nadále posílají své děti do veřejných škol, které si hradí samy, aby mohly být jejich děti indoktrinovány samy proti sobě.   Hlasují pro demokraty, kteří povýší práva „barevných lidí“ nad svá práva. Budou neposlušní Američané i nadále pít coly, létat v deltě a sledovat baseballové zápasy?

 

Poté, co demokraté zvítězili v tomto kole, se připravují na další:   zbavení hlasování systémové rasisty . Začne to na jihu, kde během rekonstrukce budou bílí lidé zbaveni hlasování nebo strany, která bude hlasovat.

 

Jižanské památky byly odstraněny z jižanských měst, jižanská jména byla vymazána z ulic, škol a vojenských základen a jižanská literatura byla zakázána. Jih je „Odvát větrem“, jak prohlašuje zakázaný film.

 

Dalším krokem v restituci je pozastavení jižanského hlasování, aby se napravily hříchy minulosti.

Nebuďte je! Je to mnohem blíže, než si myslíte.

Klíčová slova: USA


reklama
942 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Prouzova kampaň zaměřená na slabomyslnéPodpořte prosím EUportal.czZvrácený pastýř papež František. Ničí Církev a fakticky kryje korupční a hospodářské zločiny i sexuálně zvrácené biskupy i kněžíDemokracie, z níž mnohdy zbývají jen prázdné formy, je pomalu odstraňována. Připravují se režimy fakticky s loutkovými vládami jedné strany. Vlády v EU už samostatně skoro o ničem nerozhodujíZápadní muži byli feminizováni a západní ženy defeminizovány. Feministky zničily muže, kteří jsou nyní vychováváni jako ženy

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavit

Eurabia.cz

Francie: Po generálech zveřejnili prohlášení i vysloužilí policistéAnketa: Schvalujete zákaz palestinských demonstrací? Ano! 84%

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

„Pí*a, pí*a, pí*a. Kur*a, to se mi ulevilo.“ Novotný utržený ze řetězu. Pustil se do Benešové. Poslal jí i smskuPři utahování přidávali další restrikce, při rozvolňování chtějí vyhodnocovat? Paznehti! Smejkalova poradní skupina dostala úder. Komentátor ve varu
Články autora
Průzkum
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění