reklama

Bidenova progresivní demence: Kdo ve skutečnosti vládne USA?

Autor: odjinud | Publikováno: 14.4.2021 | Rubrika: Zamyšlení
USA

REDAKCE PROTIPROUD přináší komentář k absolutní nekompetentností Bidena a jeho administrativy, což může posloužit jako záminka k odstranění prezidentských pravomocí z mocenského systému USA

Ruský velvyslanec byl odvolán z USA do své vlasti „ke konzultacím“. Takový byl přirozený důsledek přímé urážky ruského prezidenta v prohlášení Joe Bidena během rozhovoru na místním televizním kanále. Ve vztazích mezi dvěma zeměmi je něco takového nepřijatelné.

 

Mnohem důležitější však je zamyslet se nad jinou otázkou: komu a proč je tento surrealismus nezbytný a prospěšný?

Loutkový režim v USA

Rusko to samozřejmě není. Mluvčí ministerstva zahraničí Maria Zacharová dala vládnoucí elitě USA příležitost zachovat si tvář: „Hlavní věcí pro nás je zjistit, jaké mohou být způsoby nápravy rusko-amerických vztahů, které se nacházející v těžkém stavu a Washington je v posledních letech fakticky přivedl do slepé uličky. Máme zájem na tom, aby nedošlo k jejich nevratné degradaci, pokud si jsou Američané vědomi rizik s tím spojených.

Nicméně ministerstvo zahraničí USA ani Bílý dům ruské vstřícné gesto nepřijaly, aniž by k tomu, co se stalo, podaly jakýkoli srozumitelný komentář. Pouze utrousily, že odvolat amerického velvyslance z Ruska neplánují.

Z toho vyplývá jednoduchý závěr: oficiální státní mechanismus Ameriku neřídí. Pouze plní rozkazy zvenčí. Přičemž ono „zvenčí“ má několik center, která jednají nezávisle, protože provádění jednotlivých pokynů je nejen v rozporu s předchozími kroky, ale zavádí vládu do šokujícího stavu.

Rusko je navíc v jejich hře pouhým vnějším nástrojem k dosahování vlastních vnitřních cílů. Loutkáři, nebo jak se jim v tisku stále častěji říká „neznámí otcové“ se snaží nejen zničit byť teoretickou možnost přímých americko-ruských jednání na úrovni nejvyšších představitelů, ale od konce ledna 2021 sledují linii maximální démonizace Ruska jako ohniska absolutního univerzálního zla.

Čtěte ZDE: Svět se nezadržitelně přibližuje k válce: Přípravy na Drang nach Osten 2 v plném proudu. Gruzie a Moldávie do NATO? Dement v Bílém domě: Putin je zabiják. Probíhají přesuny techniky na ruské hranice. Covid jako zástěrka?

Převzetí totalitní moci

Tito „otcové“ nedokázali vyprovokovat Moskvu k ukvapeným radikálním hysterickým krokům svým podlým periferním tlakem (sankce proti SP-2, otevřené pohrdání ruským olympijským týmem, zlovolné jednání v případě Navalného atd.). Tudíž přešli k přímému porušování norem mezinárodní komunikace a diplomatického protokolu.

Takové jednání není jen ukázkou jejich vlastní slabosti, ale sleduje také jiný a mnohem důležitější cíl – podkopat status prezidenta v samotných USA. Nikoli pověst konkrétní osoby, ale představu o mandátu prezidentské kanceláře. Proto byl do Bílého domu dosazen člověk s jasnými známkami progresivní stařecké demence.

Není komický, ale nejvhodnější pro „neznámé otce“. Jeho rukama mohou snadno dostat situaci do nebezpečné slepé uličky, až na pokraj rozpoutání války, takže v poslední chvíli obviní z toho, co se děje, „starého nemocného blázna“, a následně zcela oficiálně a velmi radikálně ořežou prezidentské pravomoci.

Seberou prezidentovi „jaderné tlačítko“, zbaví ho práva vydávat závazné dekrety a postaví ho na úroveň prostého předsedy sboru „nezávislých vůdců země“. Jak píše televizní kanál „Ruský Demiurg“, dojde k převodu moci na kolektivní „politbyro“ zástupců „Deep State“, které nikdo nevolí. A vyděšený národ s tím bude souhlasit.

Kopání chcípající kobyly

Pokud jde o Rusko, provinilo se už tím, že vytvořilo vakcínu nejrychlejší ze všech a výrazně lepší v účinnosti než cokoli, co mohl udělat Západ, který údajně vede o dvě koňské délky nad Rusy ve vědě i technologii. Ale to už je politika, Rusové se stávají příliš atraktivní a na úrovni obyčejných lidí příliš přitažliví.

Za to mají neznámí otcové v úmyslu dát Moskvě lekci a přimět ji, aby „zaplatila velkou cenu“. Za co přesně – to už vymyslí oddělení PR a marketingu. A nic na tom, když přitom otevřeně zalžou, jako v případě obvinění Ruska ze zasahování do amerického volebního procesu.

Nebezpečné na tom všem je, že v situaci absence osobní odpovědnosti za své činy se tito „neznámí otcové“ mohou zničehonic dostat do bodu, kdy nevyhnutelně začnou mluvit zbraně.

Zdroj.

Klíčová slova: nový světový řád  | neomarxismus  | USA


reklama
1195 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Prouzova kampaň zaměřená na slabomyslnéPodpořte prosím EUportal.czZvrácený pastýř papež František. Ničí Církev a fakticky kryje korupční a hospodářské zločiny i sexuálně zvrácené biskupy i kněžíDemokracie, z níž mnohdy zbývají jen prázdné formy, je pomalu odstraňována. Připravují se režimy fakticky s loutkovými vládami jedné strany. Vlády v EU už samostatně skoro o ničem nerozhodujíZápadní muži byli feminizováni a západní ženy defeminizovány. Feministky zničily muže, kteří jsou nyní vychováváni jako ženy

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavit

Eurabia.cz

Francie: Po generálech zveřejnili prohlášení i vysloužilí policistéAnketa: Schvalujete zákaz palestinských demonstrací? Ano! 84%

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

„Pí*a, pí*a, pí*a. Kur*a, to se mi ulevilo.“ Novotný utržený ze řetězu. Pustil se do Benešové. Poslal jí i smskuPři utahování přidávali další restrikce, při rozvolňování chtějí vyhodnocovat? Paznehti! Smejkalova poradní skupina dostala úder. Komentátor ve varu
Články autora
Průzkum
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění