Amerika bude ve válce zničena, ví to obyčejní Američané? Rozumí ten pitomec vládnoucí ve Washingtonu tomuto  jazyku?

Autor: Paul Craig Roberts | Publikováno: 22.4.2021 | Rubrika: Zamyšlení
USA

Američané mají jen málo zdrojů spolehlivých informací, kromě několika webů, o kterých málokdo ví.  

Paul Craig Roberts, americký publicista

 

 

Američané si neuvědomují, že ti nejhorší pitomci, kteří v současné době vládnou a dezinformují jsou z Washingtonu, dali americkou vojenskou záruku neonacistům instalovaným na Ukrajině Washingtonskou „Majdanskou revolucí“. Ukrajinská vláda, pokud to tak je, ve skutečnosti vyhlásila válku Rusku a slibuje, že znovu získá Krym a Donbasské republiky.

 

Nikdy jsem si nemyslel, že by se nějaká vláda ukázala být tak hloupá jako britská vláda, která v roce 1939 dala Polsku vojenskou záruku, která způsobila, že polská vojenská diktatura přerušila diskuse s Německem o navrácení německého území a lidech ukradených Versailleskou smlouvou. Tato britská záruka byla příčinou druhé světové války.

 

Washingtonští idioti nyní posílili britské idioty. Dali vojenskou záruku ukrajinské vládě stejně hloupě jako Velká Británie Polsku záruku v roce 1939.   Pokud americké loutky na Ukrajině věří americké „záruce“ a budou podle ní jednat, Ukrajina přestane existovat jako nezávislá země. Pokud se do toho zapojí Washington, USA přestanou existovat.

 

Jak je možné, že jsou lidé tak hloupí, že se dostanou do takové situace?

 

Jak jsem již roky zdůrazňoval, součástí nebezpečné situace, o níž si je málokdo vědom, je chyba Kremlu. Prezident Putin, ministr zahraničí Lavrov a jejich mluvčí reagovali na urážky Washingtonu a provokativní akce bezstarostně, aby se vyhnuli eskalaci situace vyvolané válečnými štváči z Washingtonu.  Za to musíme respektovat ruské vedení.  Odpověď Kremlu do Washingtonu, je však nesprávně interpretována jako nedostatek síly.

 

Washington si je tak jistý svou zastrašující vojenskou silou, že vyslal dvě válečné lodě do ruského Černého moře jako varování pro Rusko v případě, že Ukrajina obnoví své útoky na Donbas.   Washington ale nepočítal s ruskou odpovědí, která nebyla pasivní. Rusko uvedlo, že Washington by měl své válečné lodě odstranit „kvůli vlastní ochraně“. A stalo se, americké lodě do Černého moře nevpluly, zatím.

Pokud se podíváte do očí ruského ministra obrany Sergeje Šojgu,   díváte se do očí ochotných a schopných vás zničit.   Pokud se podíváte do očí Bidena, Kamaly, Austina, Blinkina, díváte se do očí, které nenávidí bílé vlastenecké Američany.  Režim Woke ve Washingtonu je bezmocný proti Šojguovi, který může procházet „probuzenými tvory“ snadněji než procházet mokrými papírovými taškami.

 

Washington by mohl chybně vyčíst u Putina, že nemá intestinální odvahu, ale je nemožné tuto chybu zopakovat u Šojga. Ruský ministr obrany 13. dubna oznámil, že bylo aktivováno dostatečné množství ruské armády, aby mohla jednat s Ukrajinou, NATO a Američany.

 

Šojgu chápe, že toto je jediný způsob, jak jednat s „výjimečnými, nepostradatelnými“ lidmi, kteří považují hegemonii za své právo.   Šojgu říká, že pokud s námi otestujete svoji hegemonii na bojišti, Rusko vám ukáže, jak jste výjimeční.

 

Rusko drží všechny karty, pokud se Putin a Lavrov znovu nevzdají ruskoatlantickým integracím, kteří uctívají Západ.  Je záhadou, že se Putin nemůže od těchto zrádců osvobodit. Stalin by každého z nich popravil.  Jsou pátou kolonou v Rusku a jsou nadějí Washingtonu. Pokud Washington zvítězí nad Ruskem, bude to kvůli ruské páté koloně - atlantickým integracím.

 

Bez podpory ozbrojených sil nemá žádná vláda moc.   Na rozdíl od Bidena, který čistí nejlepší složky americké armády, Putin chápe, že tváří v tvář západnímu nepřátelství je ruská armáda rozhodující entitou.

 

Šojgu oznámil, že ruská armáda je v plné pohotovosti a v plné schopnosti zbavit se jakékoli hrozby z kterékoli strany.

 

Rozumí ten pitomec vládnoucí ve Washingtonu tomuto  jazyku? Končí komentář Paul Craig Roberts.

Klíčová slova: USA  | Ukrajina
2260 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Podpořte prosím EUportal.czAmeričané se musí probudit a pochopit, že ztrácejí svoji zemi. Americké děti se učí nenávidět sebe, své rodiče a svou zemiEvropská unie chystá brutální zdražování. Bude to znamenat dramatický propad životní úrovně občanů„Great Reset“ – konec demokracie? Proč bychom měli věřit, že hrozba resetu s totální kontrolou populace je skutečná?Demokraté podepsali trest smrti pro bílou Ameriku

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ePortal.cz

Od roku 1989 nás dojí a vyvádějí bohatství Česka mnohem víc než z RuskaTohle by v Maďarsku neprošlo! Česká televize dětem propaguje transgender, homosexualitu a LGBT

Eurabia.cz

Ministryně: očkovat se budeme každý rok!Video: 238 imigrantů naskákalo do EU

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

„Tisíce a tisíce proruských trolů zakřičelo bolestí!“ Trapas ODS pokračuje, radši ani nekoukejte„Kvůli EU zchudnete. Nic víc, nic míň.“ Tomáš Vyoral zasolil tentokrát Bruselu
Články autora
Průzkum
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění