reklama

Největším nepřítelem Ameriky jsou samotní Američané

Autor: Paul Craig Roberts | Publikováno: 30.4.2021 | Rubrika: Zamyšlení
USA

Armáda Spojených států byla do Afghánistánu vyslána před dvěma desetiletími na základě lži, píše v komentáři americký publicista Paul Craig Roberts.

Paul Craig Roberts, americký publicista

 

Režim válečných štváčů neokonzervativního George W. Bushe lhal americkému lidu, americkým vojákům a světu, že Usáma bin Ládin byl odpovědný za útoky na Světové obchodní centrum a Pentagon, že bin Ládina schovával Afghánistán, že Afghánci by ho nepředali, aby se postavil před soud, a že se ho chystala zatknout americká armáda.

 

Po 20 letech bombardování svateb, pohřbů, dětských fotbalových her, zdravotnických středisek, farmářů, škol a vraždění velkého počtu afghánských žen a dětí prezident Trump řekl dost a oznámil, že přivede americké vojáky domů. K zablokování rozhodnutí prezidenta USA stačil jeden zkorumpovaný, intrikující, neokonzervativec, který vymyslel příběh, že Rusko platí Afgháncům za kaýdého zabitého amerického vojáka.   Neokonzervativec předal lži ochotnému New York Times, který lži zveřejnil, a to byl konec stahování vojsk v době Trumpova prezidentství.

 

Celé stádo presstitutek, protitrumpovských demokratů a republikánka Liz Cheneyová prohlásily tuto lež za potvrzenou skutečnost.   Prezident Trump byl znovu démonizován jako Putinův agent za to, že chtěl stáhnout vojáky, místo toho, aby byl Putin odpovědný za smrt amerických vojáků. Blázniví Američané skutečně věřili, že odměny vyplácené Putinem byly jediným důvodem, proč američtí vojáci zemřeli. Rodiče vojáků zabitých v afghánské válce chtěli vědět proč prezident Trump stahuje vojáky, místo aby čelili Putinovi.

Nyní, když chce Biden přivést vojáky domů, je třeba příběh upravit.   „Potvrzená skutečnost“ se změnila na zprávu s nízkou důvěrou, pro kterou neexistují žádné důkazy.

 

Poslechněte si, jak vás Tucker Carlson provede příběhem, abyste pochopili, že prezidenti, demokraté jako Adam Schiff a republikánka Liz Cheneyová jsou naprosto nespolehliví.  Vzpomeňte si na všechny lidi, které tyto příšery zabily.

 

Jak jsem v té době zdůraznil, falešný zpravodajský příběh byl nesmyslný. Údajná odměna byla zbytečná. Afghánci zabíjeli invazní americké vojáky dvě desetiletí. Byla to válka.  Proč by se Rusko obtěžovalo platit Afgháncům za to, co měli, a už to dělají?

 

Dokonce ani Adam Schiff a NY Times, CNN, Washington Post, NPR a zbytek stroje na lež, který zahrnuje „média“, nemohl uvěřit tak absurdnímu příběhu.   Lhali a jejich cílem byl prezident Donald Trump.

 

Není to zrada?   Není  volič neposlušný, který pošle Schiffa a Pelosiho, aby je zastupovali?   Proč lidé po odhalení lži stále čtou  NY Times, poslouchají NPR a sledují CNN?

 

Největším nepřítelem Ameriky jsou samotní Američané. Spojené státy nemohou přežít bezohlednost svých lidí.

Klíčová slova: USA


reklama
945 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Prouzova kampaň zaměřená na slabomyslnéPodpořte prosím EUportal.czZvrácený pastýř papež František. Ničí Církev a fakticky kryje korupční a hospodářské zločiny i sexuálně zvrácené biskupy i kněžíDemokracie, z níž mnohdy zbývají jen prázdné formy, je pomalu odstraňována. Připravují se režimy fakticky s loutkovými vládami jedné strany. Vlády v EU už samostatně skoro o ničem nerozhodujíZápadní muži byli feminizováni a západní ženy defeminizovány. Feministky zničily muže, kteří jsou nyní vychováváni jako ženy

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavit

Eurabia.cz

Francie: Po generálech zveřejnili prohlášení i vysloužilí policistéAnketa: Schvalujete zákaz palestinských demonstrací? Ano! 84%

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

„Pí*a, pí*a, pí*a. Kur*a, to se mi ulevilo.“ Novotný utržený ze řetězu. Pustil se do Benešové. Poslal jí i smskuPři utahování přidávali další restrikce, při rozvolňování chtějí vyhodnocovat? Paznehti! Smejkalova poradní skupina dostala úder. Komentátor ve varu
Články autora
Průzkum
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění