reklama

Američané a jejich vazalové na NATO se tedy učí nenávidět své země a Rusové se učí milovat Rusko. V konfliktu mezi Ruskem a morálně dekadentním Západem naplněným nenávistí k sobě je zřejmé, kdo zvítězí

Autor: Paul Craig Roberts | Publikováno: 8.5.2021 | Rubrika: Zamyšlení
argonath3

Tento článek se nezabývá globálním oteplováním, jadernou válkou, Covidem nebo jiným organizovaným nebo skutečným morem.  Jde o důvěru národů světa, píše P.C.Roberts.

Paul Craig Roberts, americký publicista

 

 

Ze všech národů mají nejhorší vyhlídky bílé etnické skupiny západního světa.   Důvodem je, že bílí lidé ztratili důvěru bšhem desítek let indoktrinace proti sobě bílými intelektuály a židovskými kulturními marxisty.  V současné době vlády v USA, Kanadě, Velké Británii a západní Evropě dávají přednost barevným lidem, včetně nelegálních přistěhovalců, před domorodými bílými etnikami.   Již v 70. letech Jean Raspail viděl pokles důvěry bílých a jeho důsledky popsal ve svém románu Tábor svatých.   Román tak správně popisuje naši dobu, že je román v zásadě zakázán pro veřejnou diskusí a probíhá démonizace Raspaila.

 

V USA byl přijat zákon o občanských právech z roku 1964 s cílem zajistit zákonné vymáhání 14. dodatku k ústavě, který zaručuje stejnou ochranu zákonů. Jazyk právních předpisů výslovně zakazuje upřednostňovat nebo bránit jakékoli rase nebo pohlaví pomocí kvót.  Zákon byl nicméně porušen regulačním úřadem a na univerzitách, zaměstnavatelům a obyvatelstvu byl vnucen systém rasových privilegií pro černochy.   Méně kvalifikovaní černoši byli upřednostňováni před kvalifikovanějšími bílými při přijímání na univerzitu, zaměstnání a postupu v zaměstnání. Zmrazení se používá pro přijetí bílých do zaměstnání a  povýšení, dokud není dosaženo rasové rovnováhy.  Existuje mnoho nepříznivých důsledků, jako je pokles vzdělávacích standardů, pokles pracovního výkonu a autorita supervizora nad černými zaměstnanci, protože jakýkoli disciplinární problém lze proměnit v problém rasismu.   Propuštění černého jednoduše vrátí úsilí společnosti k dosažení rasové rovnováhy a pravděpodobně způsobí supervizorovi problémy.

 

Hlavním nepříznivým důsledkem však bylo přesvědčit černochy, že mají nárok, protože trpěli rasismem.   Fakta, která jim bílí přiznávají, berou jako přiznání bílých, že černoši trpšli zneužíváním v minulosti.   Jinými slovy, bílí lidé oficiálně přiznali svou vinu a provádějí restituce tím, že se stávají občany druhé třídy.

V důsledku toho rostou restituční požadavky.   Existují požadavky, že černé hlasy musí být započítány dvakrát, aby se nahradilo otroctví, které skončilo před 156 lety.   Bílá kultura, nejen její sochy, vraždy, hudba a umění, ale musí být strženy a zničena samotná bílá historie.   Muzea jsou zavřená. Teorie kritické rasy učí školní děti, aby jim vymývaly mozky proti sobě a redukovaly je na neúčinnou opozici vůči jejich degradaci na občana druhé třídy.  Indoktrinace byla tak úspěšná, že davy Antifa a Black Lives Matter jsou plné bílých etnik a bílé školní děti, navzdory protestům rodičů, jsou běžně učeny, že jsou systémovými rasisty.   Od bílých zaměstnatelských korporací, vlády USA včetně armády a univerzit se vyžaduje, aby se zúčastnili školení o rasové citlivosti, na kterém je jasně uvedeno, že odpovědnost černého člověka je rasistická.

 

Neustálým zdůrazňováním úmrtí černochů v rukou policie a nikdy neoznámením většího počtu bílých, kteří zemřou v rukou policie, vytvořila národní média záměrně mezi černochy dojem, že policie zabíjí černochy z rasových důvodů.

 

Americkému establishmentu se ulevilo, že byl usvědčen nevinný muž, protože establishment věří, že Chauvinovo přesvědčení přesvědčí černochy, že soudní systém není rasistický a davy přestanou hořet a drancovat obchodní čtvrti demokraticky ovládaných měst. To je naivní naděje.

 

Policie viděla, že pro černého zločince Floyda byla mnohem větší veřejná podpora než pro bílého policistu Chauvina. Pokud je policie racionální, bude se chránit.   To bude znamenat neochotu a odmítnutí reagovat na černou kriminalitu.   Každý bude trpět, ale černé čtvrti budou trpět nejvíce. Budou bez policejní ochrany.

 

V Evropě je situace stejná.   V případě Britů a hlavních evropských zemí kolonialismus nahrazuje otroctví a kromě afrických černochů jsou země zaplaveny také Araby, Indy a Pákistánci.   V evropském tisku není rasa podezřelého zmíněna, pokud není podezřelý bílý. Ve Švédsku a Německu je policie nepřátelská vůči zprávám o znásilnění bílých žen, pokud je násilník barevná osoba, protože rostoucí kriminalita, která je výsledkem politiky vládnoucích stran v oblasti otevřených hranic, je v rozporu s jejich zájmy.

 

 

 


Ze všech bílých evropských etnik mají nejhorší vyhlídky Němci.   Ve Spojených státech to byli bílí liberálové a židovští kulturní marxisté, kteří zničili bílou důvěru. V Německu to byla americko-britská / sovětská démonizace Třetí říše a poválečné převzetí německého vzdělání Američany, které zničilo důvěru německého lidu. Washington a jeho poválečné německé loutkové vlády zavedly zákony, které znemožňují jakoukoli obranu nebo dokonce jakoukoli nestrannou analýzu Třetí říše. Válečná propaganda druhé světové války a sionistický příběh holocaustu zahanbilo Němce.   V zásadě jsou to lidé, tak jak se k tomu Američané blíží, kteří se stydí za svou zemi.   Takoví lidé se nemohou bránit.

 

Pojďme se podívat na ještě jednu zemi - Rusko.   Ruský prezident Putin je na Západě démonizován - „nový Hitler“ podle Hillary Clintonové, „zabiják“, podle volebního zloděje v Bílém domě.   Rusko je falešně obviněno ze všech druhů zločinů - sestřelení malajsijského dopravního letadla, otrava Skripalových a Nalvaného, invaze na Ukrajinu a Gruzii, obvinění USA a jejích vazalů NATO, kteří společně zničili sedm zemí a miliony lidí „přinášet demokracii do svých zemí“ bombami a masovými vraždami civilistů.

 

Jeden by si myslel, že zjevné lži proti Rusku a zjevné zločiny proti lidskosti ze strany Washingtonu a jeho loutek by ponechaly Rusku morální převahu.   Ale ne. Proč?   Odpověď je, že ruskou akademickou a intelektuální třídu vymývali mozky Američané během Jelcinovy éry, kdy byla sovětská / ruská říše rozpuštěna Washingtonem.   V důsledku toho mají ruští akademici a intelektuálové, zejména ti v mezinárodních vztazích a ekonomii, alespoň jednu nohu na Západě.   Západ je tam, kde chtějí být, protože mají o Západu iluze.   Jejich naivní bludy z nich činí efektivně pátou kolonu pro Washington.

 

Je snadné pochopit, jak k těmto bludům přišli. V sovětské éře, zejména v dřívější části, bylo nebezpečné být disidentem. Dokonce i   Solženicyn byl poslán do Gulagu. Poté, co Chruščov uvolnil věci, se intelektuálové mohli vyjadřovat volněji, ale utlačování sovětského systému na svobodné myšlení bylo bolestným bodem. Obraz „svobodné Ameriky“ stále rezonuje, navzdory své falešnosti, v hlavách ruských profesorů.   Dnes v Americe je mnohem nebezpečnější nesouhlasit s oficiálním příběhem než v Rusku nebo dokonce v Číně.   V zásadě je v Americe svobodné myšlení mrtvé, potlačené tak, jak je potlačeno tiskovými, televizními, rozhlasovými a digitálními vrátnými a univerzitami, které rekonstruují americkou historii  a společnost s bílou vinou a wokismem.

 

Přes ruskou intelektuální / akademickou oklamanou pátou kolonu je Rusko v silnější pozici než USA a Evropa.   V USA a Evropě je kladen důraz na dekonstrukci historie a kultury zemí a jejich nahrazení rozmanitostí a multikulturalismem. Jinými slovy, ze Západu se stává Babylonská věž.

 

Ale v Rusku je situace jiná. Putin ve svém projevu před Federálním shromážděním uvedl:

 

"Je velmi důležité, aby se naši mladí lidé dívali a nechali se inspirovat úspěchy a vítězstvími našich vynikajících předků a současníků, jejich láskou k naší vlasti a touhou osobně přispět k jejímu rozvoji."

 

Američané a jejich vazalové na NATO se tedy učí nenávidět své země a Rusové se učí milovat Rusko.   V konfliktu mezi Ruskem a morálně dekadentním Západem naplněným nenávistí k sobě je zřejmé, kdo zvítězí.

 

(rp,prvnizpravy,cz,pcroberts,foto:arch.)

Klíčová slova: nový světový řád  | neomarxismus  | Rusko  | Západní civilizace  | USA


reklama
1028 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Piráti v sombrerech: Transgender exempláře obsazují pozice. Budou si depilovat nohy? Revoluce žere vlastní děti. Feministky ostrouhajíPodpořte prosím EUportal.czŠéf německých Zelených: Je třeba vyzbrojit Ukrajinu. Ekologická operace Barbarossa? Kavárna u nás je nadšená. Ať žije válka! Ta samá parta jako PirátiBelgie je v šoku po útoku migrantského gangu na čtrnáctiletou bílou dívku, kterou muslimští imigranti znásilnili, vše si natáčeli a zločin umístili na internetu. Čtyři dny poté zoufalá dívka spáchala sebevražduNež se Církev bude těšit ze zmrtvýchvstání, musí spolu s Kristem snášet Jeho utrpení, zejména však Jeho ukřižování. Víme, že Krista zradil Jidáš, apoštol, a proto dnes zrazují Církev nástupci apoštolů

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavit

Eurabia.cz

Jak si s námi vytřel Západ zadek a okradl nás o naše zlatoOrbán: Jsme v kulturní válce o duši Evropy

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Pilloni: 34krát větší kriminalita migrantů v Itálii. Přituhuje. A v ČR? Nové a zlé zkušenosti„Blbc*.“ Očkování: Jan Kraus porušil slib daný v TV
Články autora
Průzkum
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění