reklama

ANO postupně přebírá program Pirátů – hlasování proti českým potravinám, konec obchodování s ruskými zákazníky a teď homosexuální „manželství“

Autor: Petr Hampl | Publikováno: 7.5.2021 | Rubrika: Zamyšlení
Homosexuálové

„Manželství pro všechny“ bylo schváleno do druhého čtení. Teoreticky je možné, že parlament nestihne další dvě hlasování do voleb nebo že přijde prezidentské veto, píše v komentáři pro Prvnizpravy.cz Petr Hampl.

Petr Hampl, nezávislý sociolog

 

 

V každém případě vidíme znovu stejný trend. ANO postupně přebírá program Pirátů – hlasování proti českým potravinám, konec obchodování s ruskými zákazníky a teď homosexuální „manželství“.

 

Když bylo v propagačním klipu Pirátů zapotřebí uvést, co všechno Piráti lidem přinesou dobrého, dokázali tvůrci vymyslet jedinou položku. Když budete volit Piráty, bude snadnější nakupovat na Amazonu. Pirátská propaganda cudně zamlčuje, že jiná možnost ani nebude, protože vše místní má být zlikvidováno. Takový je pohled Pirátů a takový je stále častěji i pohled ANO. Jako by předání moci mělo být tak plynulé, že to ani nepostřehneme.

 

Nicméně nabízí se otázka, co se tím „manželstvím pro všechny“ vlastně změní, bude-li schváleno.

 

Pro homosexuály se nezmění vůbec nic. Pokud nějaká dvojice chtěla společně vychovávat dítě, už to dávno dělá. Jestli si chtěli navzájem odkázat majetky, už mají dávno podepsány příslušné dokumenty. Jestli chtěli sdílet informace o svém zdravotním stavu nebo vyzvedávat dopisy, tak už mají plné moci. Jsou zvýhodňováni ve všech oblastech života, jsou jich plná média, daňoví poplatníci na ně vynakládají obrovské peníze, a bude tak tomu i nadále. „Manželství pro všechny“ se jich vlastně vůbec nedotkne.

 

„Manželství pro všechny“ je ve skutečnosti zákon proti normálním lidem. O ničem jiném ta norma není. Konec konců, sami aktivisté neskrývají, že prosazovaná norma nepředstavuje konečný požadavek, nýbrž je pouze „platformou“ pro prosazení požadavků dalších a dalších. Jestli si někdo chce žít po svém a myslet si svoje – to bude dříve či později prohlášeno za trestný čin.

 

Řeknete svému dítěti, že něco je hnusné? Nepustíte mu pohádku o sexuálním vztahu dvou princů? Vyjádříte se nekorektně v soukromé debatě s kolegou a někdo to zaslechne? O možnosti vyjadřovat se v médiích nebo třeba na facebooku už ani nemluvím – to je vlastně trestné už dnes.

 

To je něco, co dnes platí v korporacích a co má být roztaženo do celé společnosti. Nějací učitelé přijdou o místo. Někdo bude vyhozen z práce za to, že svému kolegovi nepřijde na „svatbu“. Místní starosta, který nebude chtít oddávat takové „manžele“ a raději za sebe někoho pošle, bude přinucen k rezignaci.

 

Petr Hampl: Jak se vyznat v politickém zpravodajství?

 

To je skutečným obsahem normy včera schválené v prvním čtení. Že to tam není napsáno takhle doslova? Ve kterém evropském dokumentu je výslovně zmíněno vytváření no-go zón, zavádění islámského práva, únosy a znásilňování? A přesně to Evropská komise podporuje. S „manželstvím pro všechny“ to nebude jiné.

 

Jenže další vývoj bude složitější. Můžete se vsadit, že než to stihne být schváleno, bude i homosexuální „manželství“ prohlášeno za diskriminující. Ozvou se další aktivistické skupiny, že chtějí skupinové vztahy nebo naopak zákaz všech vztahů. Budeme slyšet, že další a další se cítí ohroženi, omezeni a zraněni tím, že instituce manželství vůbec existuje. Nejspíš se objeví řada nových požadavků, které si dnes neumíme představit.

 

Jestli si někdo myslel, že odmávne „manželství pro všechny“ a bude mít pokoj, tak se spletl.

 

Klíčová slova: homosexuálové


reklama
981 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Piráti v sombrerech: Transgender exempláře obsazují pozice. Budou si depilovat nohy? Revoluce žere vlastní děti. Feministky ostrouhajíPodpořte prosím EUportal.czŠéf německých Zelených: Je třeba vyzbrojit Ukrajinu. Ekologická operace Barbarossa? Kavárna u nás je nadšená. Ať žije válka! Ta samá parta jako PirátiBelgie je v šoku po útoku migrantského gangu na čtrnáctiletou bílou dívku, kterou muslimští imigranti znásilnili, vše si natáčeli a zločin umístili na internetu. Čtyři dny poté zoufalá dívka spáchala sebevražduNež se Církev bude těšit ze zmrtvýchvstání, musí spolu s Kristem snášet Jeho utrpení, zejména však Jeho ukřižování. Víme, že Krista zradil Jidáš, apoštol, a proto dnes zrazují Církev nástupci apoštolů

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavit

Eurabia.cz

Orbán: Jsme v kulturní válce o duši EvropyZaimigrovaná Vídeň se stává nebezpečnou

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Ten kasíroval prachy pro rodinu. Hejma bez obalu ke schůzce Biden-PutinDobrovolníci STAN rozdávali na vesnicích noviny. Potili se, smáli. Humor zmizel, když slyšeli reakce lidí. Tohle nevypadá dobře, to vážně smrdí prů*erem
Články autora
Průzkum
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění