Pokud by se nějaký tajemný Doktor No, který trpělivě čeká Jamese Bonda, rozhodl pomocí LGBT perestrojky rozložit americkou společnost, tak by nemohl postupovat jinak, než současné americké elity

Autor: Branislav Michalka | Publikováno: 17.5.2021 | Rubrika: Kulturní válka
usa_gay

BRANISLAV MICHALKA přemítá, zda se CIA vydává cestou totálního rozkladu jako celé USA, či zda jde o novou obzvláště rafinovanou strategii

Pokud by se nějaký tajemný Doktor No, který trpělivě čeká Jamese Bonda na opuštěném ostrově, rozhodl pomocí LGBT perestrojky rozložit americkou společnost, tak by nemohl postupovat jinak, než současné americké elity. Školy, úřady, kostely i armáda se staly cirkusem, v nichž vystupuje 24 hodin denně krasojezdkyně Destrukce - a evidentně není zatím unavená.

Nejnovější číslo si připravila s organizací CIA, která hrála v minulosti v očích jedné poloviny světa podobnou roli jako v očích druhé poloviny KGB - čili všudypřítomného rafinovaného poloboha stojícího za většinou lumpačin ve vesmíru. Každopádně: buď se míra rafinovanosti dostala do takového dialektického stadia vývoje, že se změnila na svou antitezi, nebo se rozhodl někdo USA rozložit zvenčí, nebo - a to také není nemožné - došlo k dalšímu pokroku v genezi lidské tuposti, který si dosud nikdo neuměl představit.

Místo v organizaci

CIA, tedy americká tajná služba, se vrhla na LGBT, gender a multi-kulti. V nedávných dnech zveřejnila náborové video, ve kterém vystupující protagonistka chrlí propagandistické fráze v těch nejlepších tradicích levicového newspeaku. Označuje se za feministku a odmítá rasismus: "Jsem žena s barevnou pletí, jsem matka, jsem mileniální cisgender s úzkostmi." Zkrátka, ideální špión, před kterým se určitě už teď třesou všudypřítomní Boširov a Petrov, hrdinové z politicky korektních protiruských špionážních pohádek na pokračování. 

Namísto bondovské vodky s Martini, míchá (promíchat, netřepat!) pokroková agentka do svého profi-životopisu další osvěžující ingredience: "Odmítla jsem patriarchální představy o tom, co má žena dělat, a zasloužila jsem si místo v Organizaci."

"Nebudu se omlouvat za prostor, který okupuji," dodává a hrdě ukazuje tričko s feministickým symbolem. To vše korunuje duchaplným sloganem, který si v ničem nezadá s hesly amerických reklam na dámské vložky: "Já jsem já, bez ospravedlňování."

 

Čtěte ZDE: Americká armáda: Proti Číně s bandou vadných? Politická angažovanost důležitější než bojeschopnost. Nový ředitel to zařídí. Nenávidíš Trumpa? Bude kariéra! Propad do dekadence. Mohou USA ještě vyhrát nějakou válku?

Strategie?

Vedení CIA uvedlo, že toto video je součástí dlouhodobé kampaně s názvem Humans of CIA, která je směřována na minority. Zdá se tedy, že nepůjde jen o ojedinělou akci, ale štědře dotovanou aplikaci nové vládní agendy. 

Pravicoví politici jsou z kampaně znechuceni a Ted Cruz z Texasu s elementární logikou poznamenal na Twitteru: "Pokud byste byl čínský komunista nebo íránský mulláh, anebo Kim Čong-un ... vyděsilo by vás to?"

Zůstává však ještě jedna možnost vysvětlení: CIA je tak rafinovaná, že pod pláštíkem gender propagandy generuje a připravuje novou generaci titánských špionů, kteří budou dokonale utajení a překryti předstíraným rozkladem. 

Má to však jeden háček...

...to by se nesměli světu před očima rozkládat celé Spojené státy v čele s prezidentem. Jako při každém organismu i zde platí, že rozklad z centra nakonec dorazí i na okraj.

Zdroj.

Klíčová slova: nový světový řád  | neomarxismus  | USA
1724 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Český Portál i EUportal ukončují ke konci roku svou činnost a vydávání článkůJ. R. R. Tolkien – zamilovaný do Najsvätejšej Sviatosti a Panny MárieMají Američané budoucnost? Španielski katolícki conquistadori nezotročili Ameriku – naopak, oslobodili ju!Postavme si jaderné elektrárny sami – v minulosti jsme to dokázali v Dukovanech a Temelínu, kde jsme postavili jaderky vlastními silami na klíč!

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ePortal.cz

Věrně sloužil komunistům a dnes věrně slouží eurohujerům, nový ministr chce rozbíjet V4Jak Němci a Ukrajinci přinášeli civilizaci do Ruska - mučení a totální vyhlazení židů s Rusy

Eurabia.cz

Polští pohraničníci odrazili útok 100 imigrantůZátah na převaděče v Rakousku

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Rána vládě. Povinné očkování proti covidu zřejmě nelze vyhlásit. Právník odhalujeLipavský a Fiala by měli číst. Cyril Svoboda tuší klíčové jednání s Putinem. Je nutné. A toto může chtít
Články autora
Průzkum
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění