Pomalu se objevuje pravda o 2. světové válce

Autor: Paul Craig Roberts | Publikováno: 16.5.2021 | Rubrika: Názor
Bolšnac 05

Před lety, znepokojený rostoucí sílící provokací Washingtonu vůči Rusku jsem ve sloupku uvedl poznámku, že Hitler, stejně jako Napoleon, se zničil pochodem do Ruska, píše P.C.Roberts.

Paul Craig Roberts, americký publicista

4. května 2021 - 06:20

 

Navrhl jsem tehdy, abychom neopakovali stejnou pošetilost. Opravili mě dva čtenáři.   Informovali mě, že Hitler neměl na výběr. Hitlerovo rozhodnutí nebylo založeno na aroganci nebo nesprávném výpočtu. Bývalý ruský úředník KGB, který měl přístup k dokumentům, přeběhl na Západ a napsal knihu, která dokázala, že Stalin se připravuje na invazi do Německa a přemoci celou Evropu a že Hitler neměl jinou možnost než udeřit jako první, přestože Německo nebylo připraveno na takovou válku a dříve než Stalin dokončil své přípravy.

 

Byl jsem příliš pod vlivem příběhů o druhé světové válce, abych jim uvěřil.   Neviděl jsem, jak mohl Stalin zaútočit, když se nedlouho předtím zbavil řady důstojníků Rudé armády.  Také jsem věřil, jak učili někteří historici, že Hitler byl frustrován, že britská vláda nebude souhlasit s podepsáním mírové dohody příznivé pro Brity, která slibuje německou vojenskou ochranu Britského impéria. Hitler údajně přisuzoval odmítnutí Britů ukončit válku britské víře, že na britskou stranu by mohl být přiveden Sovětský svaz, který by nahradil poraženou Francii.   Proto se Hitler rozhodl odstranit tuto britskou naději vyřazením Ruska.

 

To vše mi dávalo smysl, ale bylo to špatné, jak jsem zjistil, když jsem četl knihu Viktora Suvorova, The Chief Culprit (Naval Institute Press, Annapolis, Maryland, 2008). Suvorov viní Stalina z druhé světové války. Poukazuje na to, že Stalin použil Pakt Molotov-Ribbentrop k nalákání Hitlera na útok na Polsko, o kterém Stalin věděl, že Británie a Francie vyhlásí válku Německu a zahájí velký konflikt. Stalin si myslel, že to vydrží roky jako první světová válka, a opustí Evropu a Anglii vyčerpanou.   Rudá armáda a komunistická světová revoluce by tak udělaly obrovský pokrok.

 

Stalina ohromila rychlost, s jakou se Francie a Anglie zhroutily. Rychlé vítězství Německa přinutilo Stalina posunout jeho plán kupředu.   Podle Suvorova a dalších informovaných stran byl Stalin do dvou nebo tří týdnů od útoku na Německo, když zasáhl Hitler.

 

Suvorov rozbil kavárensky vytvořený a chráněný příběh o druhé světové válce a stal se okamžitě vyvrhelem.  

 

Rusové byli nejvíce rozzuřeni, protože porážka nacistické agrese ve Velké vlastenecké válce je základem ruské jednoty.   Stejně jako David Irving, jehož historie narušila vyprávění, byl Suvorov odsouzen, ale nebyly předloženy žádné důkazy, které by to vyvrátily.

 

Nyní Sean McMeekin napsal Stalinovu válku: Nová historie druhé světové války, která potvrzuje Suvorovovu knihu, pouze McMeekinovi se nějak podařilo získat kredit aniž by denuncioval Suvorova.  

 

Laurent Guyenot vám nabízí další možnosti.

Guyenotův článek vám velmi doporučuji.   Lži, které nám byly předloženy, jsou ještě větší než ty, které jsem napsal ve svých populárních sloupcích o falešné historii druhé světové války.

 

Žijeme v příbězích ze lží.   Je vidět, jak skrz sem a tam nakukuje pravda, je to naděje.

 

 

 

3236 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Aktuálně nejčtenější
Čtěte také

euPortal.cz

Nekrolog za Bohemia EnergyAmeričané se podílejí na svém zánikuJak se rozpad amerického impéria projeví v českých zemíchČas utíká. 20 let už uplynulo ode dne, kdy mrakodrapy Světového obchodního centra, které byly vystavěny tak, aby odolaly nárazu letadel, byly strženy k zemi řízenou demolicíZlí Češi, Lidice se postřílely samy, uslyšíme. Za německé peníze. Historik a zásadní fakta o Němcích u nás

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ePortal.cz

Renomovaný ekonom odmítá přijeti eura, ale šéfka TOP09 ho naopak podporuje za každou cenuTotální krize na krajině. Prozápadní vláda tam nechá lidi umrznout a záměrně udržuje vysoké ceny plynu

Eurabia.cz

Marine Le Penová dnes poobědvala u Viktora OrbánaImigranti maj' na bělorusko-polské hranici tvrdej chleba

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Očkovaní: Nula protilátek. Neočkovaní: Plno. Vynesla laborantkaProfesor Beran: Pozor! Toto víme už od loňska. Imunita jako klíč
Články autora
Průzkum
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění