Americký multikulturní stát se hroutí

Autor: Paul Craig Roberts | Publikováno: 27.5.2021 | Rubrika: Zamyšlení
usa_gay

Lekce ukázkového procesu důstojníka Dereka Chauvina, který je pokřivený jako jakýkoli jiný, jaký zažili černí Američané na démonizovaném jihu, spočívá v tom, že je třeba změnit policejní výcvik, píše v komentáři Paul Craig Roberts..

Paul Craig Roberts, americký publicista

 

 

Chauvin je obětí mnohaletého mediálního důrazu na policejní brutalitu vůči černošským Američanům.

 

Podle zpráv byla americká policie nebo mnoho z nich, včetně policistů v Minnesotě, vycvičeno izraelskými firmami.   Toto je nejhorší možná volba.   V Izraeli se policie používá k brutalizaci a vraždění Palestinců.  Důraz je kladen na hodnotu a důležitost života policisty, nikoli na Palestince.   Právě výcvik zaručuje nadměrné policejní síly.

 

Důstojník Chauvin byl odsouzen převážně kvůli vlivu zpráv v celostátních médiích o policejních střelbách na černé Američany.   Vzhledem k tomu, že byl ignorován větší počet policejních střílení bílých Američanů, mělo hlášení policie rasistický odstín.   Jinými slovy, presstituti svými jednostrannými zprávami změnili problém na problém rasistický.   Toto umožnilo prezidentům použít zavádějící video trpící zaujatostí z pohledu kamery, aby se z Chauvina stal bílý rasista, který zavraždil černého Floyda tím, že ho připravil o kyslík.

 

Porota byla skutečně tak předem přesvědčena o Chauvinově rasismu, že důkazy předložené u soudu o jeho nevině neměly žádný účinek.

 

Neschopnost demokratických správ měst pochopit situaci vyústila v pálení a rabování jejich obchodních čtvrtí a víru mezi „pokojnými demonstranty“, že nejsou odpovědní zákonům.   Vrátit se odsud nebude snadné.  

 

Mnoho obyvatel demokratických měst si to uvědomilo a z měst prchá.   Bohužel pro ty z nás, kteří se nacházejí rozumněji, vnesou do našich komunit své ničivé liberální víry a zničí také nás.   Přál bych si, aby guvernér Floridy zakázal bílým liberálním Američanům přestěhovat se na Floridu. Možná bychom mohli uhasit příběh, který zuří jako černý mor, a to by jim udrželo cestu.

Pochybuji, že se policejní výcvik - řešení problému - změní.   Demokraté příliš těží z úhlu rasismu a červené státy viděly, co se stane, když policie není podporována. Červené státy nemají náladu na laskavou a jemnou policejní sílu.

 

Když lži převládnou nad pravdou, jako každý den v Americe, hlavolamy rostou, protože energie a odvaha se s nimi vypořádat mizí.   Idiotský bílý liberální demokratický starosta Portlandu, který nazval výtržníky a drancovače v Portlandu „pokojnými demonstranty“, nyní apeluje na obyvatele, aby mu pomohli si „vzít město zpět“   od bezpráví.

 

To může vyvolat pouze násilí a demokraté používají násilí pouze proti „bělošským rasistickým příznivcům Trumpa“.  

 

Násilí se šíří.   Asiaté v New Yorku jsou nyní rutinně brutálně napadáni černochy v metrech a na ulicích.  

 

Petr Hampl: Rozsudek nad zbytky americké demokracie

 

Jak jsem po celá desetiletí vysvětloval, Babylónská věž nemá společnou řeč.   Neexistují žádné sdílené hodnoty, žádná sdílená kultura, žádné sdílené svátky, žádná sdílená historie.   Na jejich místo je pěstována nenávist vyučovaná na veřejných školách s kritickou rasovou teorií, projekt NY Times 1619, a posílena tréninkem citlivosti v korporacích, univerzitách a americké armádě. To znamená, že neexistuje právní základ.   Ať už existuje jakýkoli zákon, je považován za nástroj vládnoucí rasy, nikoli za něco, co je třeba respektovat.

 

Jedním z důsledků je, že veřejný zájem mizí, protože neexistuje žádný veřejný zájem - pouze zájmy ras, pohlaví, tříd.   Jak bylo v průběhu historie zřejmé, nedostatek etnické homogenity znamená, že multikulturní státy jsou nefunkční. Nemají žádný společný základ.

 

Bílé liberálové to popírají, i když žijí ve stále nefunkčnějším multikulturním státě, který je důkladně nejednotný a sami šíří nejednotu svými výkřiky smrti na příznivce Trumpa.

Klíčová slova: multikulturalismus  | nový světový řád  | neomarxismus  | USA
2599 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Aktuálně nejčtenější
Čtěte také

euPortal.cz

Nekrolog za Bohemia EnergyAmeričané se podílejí na svém zánikuJak se rozpad amerického impéria projeví v českých zemíchČas utíká. 20 let už uplynulo ode dne, kdy mrakodrapy Světového obchodního centra, které byly vystavěny tak, aby odolaly nárazu letadel, byly strženy k zemi řízenou demolicíZlí Češi, Lidice se postřílely samy, uslyšíme. Za německé peníze. Historik a zásadní fakta o Němcích u nás

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ePortal.cz

Renomovaný ekonom odmítá přijeti eura, ale šéfka TOP09 ho naopak podporuje za každou cenuTotální krize na krajině. Prozápadní vláda tam nechá lidi umrznout a záměrně udržuje vysoké ceny plynu

Eurabia.cz

Marine Le Penová dnes poobědvala u Viktora OrbánaImigranti maj' na bělorusko-polské hranici tvrdej chleba

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Proč elitáři nenávidí maso a auta? Drtivý rozbor Green Dealu od docenta Konvičky. Západ bude makat na chytré ČíňanyOčkovaní: Nula protilátek. Neočkovaní: Plno. Vynesla laborantka
Články autora
Průzkum
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění