Totalita prorůstá všude: Násilí na rodičce dovoleno. Trauma nikoho nezajímá

Autor: Branislav Michalka | Publikováno: 2.6.2021 | Rubrika: Zamyšlení
mimino

BRANISLAV MICHALKA komentuje další moment novodobé totality, kdy bylo rozhodnuto násilím odvléci rodičku do porodnice i přes nepředstavitelné trauma, které to může způsobit

V britském právu mají od 13. května nový precedens. Soudce Nejvyššího soudu Holman, z Oddělení pro rodinu, vydal rozsudek v kauze jedenadvacetileté ženy, která údajně trpí agorafobií, čili úzkostí z otevřených, rozlehlých a neznámých prostorů a strachem z opuštění známého bezpečného místa a odmítá rodit v nemocnici. Chtěla by rodit doma, jako stamiliony žen během minulých tisíciletí. 

Soudce rozhodl, že mladá těhotná žena bude zdravotníky "přinucena" jít porodit do nemocnice. Celý proces inicioval její partner a její matka, kteří se rozhodli, že by měla rodit v nemocnici. Soudce Holman zároveň v rozsudku uvedl, že by bylo v nejlepším zájmu matky, aby si pro její dobro (čili pro její donucení k porodu v nemocnici) zdravotnický personál osvojil určité "zadržovací techniky" (v překladu z newspeaku fyzické násilí), pokud by nadále odmítala dobrovolně opustit při porodu domov. Holman upřesnil, že "přiměřenou sílu" by mohl použít vyškolený personál. 

Následně soudce připomíná, že tyto "zadržovací techniky" nesmí obsahovat "zadržovací polohu na břiše" ani žádné techniky, které vyvíjejí "tlak na bránici nebo břicho", což je nesmírně ohleduplné a dítě to ocení. Svalit rodičku na záda nebo na bok zřejmě možné bude.

Přes důrazná varování psychologů, že podobný zákrok může vést ke zdravotní a psychické újmě u rodičky, soudce dal nakonec za pravdu Národní zdravotní službě (NHS), která se dlouhodobě zasadila možnost použít v takových případech násilí. Celé to shrnul následovně:

"Jsem spokojený, že budou v případě potřeby, v daný den, v nejlepším zájmu této matky, použita omezení a určitá vyškolená síla při jejím převozu do nemocnice."

Dokonce za ženu pravděpodobně i myslí, neboť jak uvedl: Nebýt agorafobie, tak by určitě chtěla rodit v nemocnici. Podle soudce, který s budoucí rodičkou dokonce otcovsky promluvil v online rozhovoru, nemá budoucí rodička "způsobilost rozhodovat o této věci ".

 

Čtěte ZDE: Jak rodit děti pro Velkého Bratra: Jsou domácí porody zločin, nebo nutnost? Jsme pokusné myši?

Na druhé straně paradoxně celý státní systém ve Velké Británii (ale i jinde ve světě) neustále za poslední rok vyzýval lidi, aby neopouštěli své domovy v souvislosti s onemocněním Covid-19 a údajná agorafobie mladé ženy se zřejmě prohloubila právě pod tlakem této všudypřítomné propagandy. K oprávněnému strachu z porodů v nemocnicích přispěl i nárůst případů špatného zacházení s matkami během covidového stanného práva, když byli mnohde v Evropě rodičkám na základě nespolehlivých testů odebírány děti hned po porodu a často byly vráceny až po několika týdnech - na základě stejně nespolehlivých testů. 

Výzkum několika institucí, včetně prestižních St. George's University Hospitals NHS Foundation Trust, London School of Hygiene & Tropical Medicine a Kings College London, dokonce konstatoval "nárůst úmrtí matek a dětí, kterým se dalo vyhnout ".

Kruh systémové mašinérie se tímto rozsudkem dokonale uzavřel: nejprve propaganda vyvolá vlnu strachu a masové hysterie a následně "musí" lidi donucovat ke "správným" rozhodnutím, v jejichž přijetí je brzdí strach. A netřeba dodávat, že v anglosaském právu má takový precedens, na který se mohou odvolat zdravotníci v dalších případech, významnou váhu.

Zdroj.

Klíčová slova: nový světový řád  | občanské svobody
1730 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Podpořte prosím EUportal.czČas utíká. 20 let už uplynulo ode dne, kdy mrakodrapy Světového obchodního centra, které byly vystavěny tak, aby odolaly nárazu letadel, byly strženy k zemi řízenou demolicíZlí Češi, Lidice se postřílely samy, uslyšíme. Za německé peníze. Historik a zásadní fakta o Němcích u násBudeme fandit Tálibánu?Vystřídá Orbána coby hlavního padoucha EU Kurz?

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ePortal.cz

Exkluzivně: Český rozhlas cenzuruje volební spot Okamurovy SPDEuroposlanec z Irska v rádiu: Lidé touží po zdražování, bídě a ekototalitě

Eurabia.cz

Británie v děsu. V člunu do ni připlul afgánský uprchlík jenž zavraždil dívku v RakouskuBitva o hranice: Jak imigranti útočí na maďarskou hranici

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

„Vozí sem Romy, své voliče.“ Hezky se jim žilo. Teď binec a stříkačky. Ukazují na PirátyDrzí zoufalci. I přezdívku mi dali. Babiš udeřil
Články autora
Průzkum
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění