reklama

Belgie je v šoku po útoku migrantského gangu na čtrnáctiletou bílou dívku, kterou muslimští imigranti znásilnili, vše si natáčeli a zločin umístili na internetu. Čtyři dny poté zoufalá dívka spáchala sebevraždu

Autor: Václav Danda | Publikováno: 20.6.2021 | Rubrika: Zamyšlení
zmlacena_zena

VÁCLAV DANDA se zamýšlí nad posledním zrůdným zločinem migračních hord a snahou pirátského vůdce distancovat se od svého promigračního fanatismu před volbami

Belgie je v šoku po útoku migrantského gangu na čtrnáctiletou bílou dívku, kterou muslimští imigranti znásilnili, ještě si vše natáčeli a zločin umístili na internetu. Čtyři dny poté zoufalá dívka spáchala sebevraždu. K hromadnému znásilnění mělo podle belgických médií dojít v polovině května na hřbitově ve městě Gent na severu země. Pětice pachatelů, z nichž tři jsou (údajně) nezletilí, byla dopadena.

Mladí muslimští grázlové použili stejné metody, které dlouhodobě používají v celé západní Evropě. Jeden z nich se s dívkou seznámil a vylákal ji na rande na osamělé místo. Potom přišel se čtveřicí dalších a došlo ke hrůznému činu. Stejné metody používají migrantské gangy ve Francii, Německu Švédsku a Velké Británii, kde znásilňování mladistvých bělošek dosáhlo obludných rozměrů.

Invaze

Nejde o náhodné zločiny, ale o součást taktiky muslimské invaze do Evropy. Znásilnění především bělošských nezletilých dívek je součástí celého tažení proti původnímu evropskému obyvatelstvu, které podle neomarxistů ovládajících Evropskou unii má být postupně nahrazeno a asimilováno imigranty z Afriky a Asie (Kalergiho plán na umělé vytvoření tzv. euronegroidní rasy). Po otevření bran do Evropy multikulturními politiky před deseti lety, počet znásilnění prudce narostl. 

Proměna, kterou prošla západní Evropa za uplynulých deset let, s sebou kromě jiných vymožeností přináší i dramatické zhoršení bezpečnostní situace a s tím související imigrantskou kriminalitu, jejíž součástí je právě i vysoký počet znásilněných bělošských dívek. S tím souvisí rovněž stále se zvyšující role organizovaného zločinu, který za posledních deset let zesílil natolik, že zcela ovládl západoevropská velkoměsta a začíná postupně pronikat i na venkov, kde dosud bylo relativně bezpečno.

Znásilňovací strategie je jednou z typických praktik, kterou se imigrantské gangy kromě distribuce drog, vymáhání výpalného, organizace prostituce a pašování dalších migrantů do Evropy, zabývají. Smyslem je ponížit původní evropské obyvatelstvo a připravit tak půdu k jeho podvolení. Pokud nejsou evropští muži schopni ochránit své ženy a dcery, fakticky se tak toto území stává územím dobytým. To vidíme na příkladu no-go zón, které v celé západní Evropě rostou jako houby po dešti a dnes již se počítají na tisíce. 

V těchto zónách platí pouze šaríja a zákony vládnoucího muslimského gangu. Celá oblast je fakticky řízena místními Imámy a policie ani jiné složky se raději do těchto oblastí neodvažují vstoupit. Právě o tom, jak vážná je situace, kdy část země nemá stát pod kontrolou, psali v nedávném dopisu rozhořčení francouzští penzionovaní generálové, ke kterým se později připojili i tisíce příslušníků bezpečnostních složek v aktivní službě.

Právě oni vědí nejlépe, že migrantské invazní hordy brzy ovládnou velkou většinu západoevropského území. Otázka dalšího bytí a nebytí původního obyvatelstva evropských zemí se stává stále naléhavější. Politici, kteří jsou řízeni a placeni globalisty dělají i pod vlivem uměle vyvolané covidové clony vše proto, aby tento sebevražedný trend urychlili. 

Čtěte ZDE: Bolševici nastupují: Piráti a STAN přitopí pod kotlem revoluce. Co na nás chystají za chuťovky? Program v duchu západní progresivní levice. Zamlžení problému s migranty. Těšíte se na euro? Ještě budeme vzpomínat...

Trojský kůň

Pokud se tento vývoj nepodaří v nejbližší době zvrátit, dostane se do fáze, že již nebude cesty zpět. Země V4 byly dosud tohoto trendu díky zdrženlivé migrační politice svých vlád ušetřeny. V době vrcholící první velké invaze před sedmi lety, kdy Němci, Francouzi, Italové, Španělé a další západoevropské vlády spolu s bruselským centrem EU a sorosovskými neziskovkami organizovaly otevření hranic, středoevropské státy před tímto vývojem varovaly.

Když Viktor Orbán v roce 2014 uzavřel hranice a jako první zavelel k obraně Evropy, rozpoutala se proti němu stejně jako proti Polákům, tehdejší slovenské vládě a prezidentu Zemanovi nenávistná kampaň vedená Bruselem a jeho pátými kolonami. V západoevropském prostoru jsou to především Zelení, k nám je dovezli pod (jinde v Evropě dávno provařenou) značkou Piráti. A zabralo to.

Logicky se tak do čela proimigračního hnutí u nás postavil předseda Pirátů Ivan Bartoš. Pod prapory Antify a transparentů „Uprchlíci vítejte“ jsme ho mohli vidět na akcích podporujících imigraci. Jeho fotografie z těchto akcí (k nimž se dnes předvolebně nechce znát) se objevovaly na webech všech multikulturalistů a celá neomarxistická proimigrační avantgarda k němu vzhlížela.

Dnes by nejraději zapřel nos mezi očima, Když premiér Babiš konstatuje holý fakt, že chce ve spolupráci s bruselským STANem v naší zemi vybudovat multikulturní „PirátoStan“, vykřikuje, že se bude soudit. Piráti přitom po celou dobu své zdejší existence vysílají jednoznačné „merkelovské“ signály k otevření našich hranic (jak by také ne, když jsou placení z Německa). V podpoře migrace se jim snad kromě dalších stran bruselské pětky vyrovnají jen TOP 09 a lidovci (rovněž závislí na německém protektorovi).

Upřímnost?

Doma se sice snaží lhát a maskovat, ale stačí se podívat, jak tato banda hlasuje ve svém zeleném klubu v Evropském parlamentu. Je to právě tento klub, jehož součástí jsou i naši Piráti, nazvaný Zelení/Evropská svobodná aliance, který přijímá jedno usnesení za druhým k ještě většímu otevření bran Evropy invazním hordám. Snaha distancovat se před říjnovými parlamentními volbami od multikulturní promigrační politiky, kterou tady celou dobu Piráti s fanatickým zápalem prosazují, působí jako špatný vtip.

Je to nepříjemné podívat se občanům do očí a otevřeně říci: Po celou dobu podporujeme promigrační neziskovky (luxusně je dotuje zvláště pražský magistrát ovládnutý Piráty a TOP 09), a programově tak připravujeme v naší zemi dětem podobné zážitky a tragické konce, které naposledy názorně ukázala tragédie čtrnáctileté dívky hromadně znásilněné muslimskými imigranty v belgickém Gentu. 

Coming soon, brzy také u nás. Jen co se tito „roztomilí mládežníci“ (bolševická mládež made in Brusel pod vedením zkušeného muslima) dostanou ke kormidlu. To bude v Berlíně radost! 

Až do (hořkého) rána.

Protiproud.cz

Klíčová slova: kriminalita  | imigrace  | sex


reklama
2117 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Aktuálně nejčtenější
Čtěte také

euPortal.cz

Podpořte prosím EUportal.czAmeričané se musí probudit a pochopit, že ztrácejí svoji zemi. Americké děti se učí nenávidět sebe, své rodiče a svou zemiEvropská unie chystá brutální zdražování. Bude to znamenat dramatický propad životní úrovně občanů„Great Reset“ – konec demokracie? Proč bychom měli věřit, že hrozba resetu s totální kontrolou populace je skutečná?Demokraté podepsali trest smrti pro bílou Ameriku

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ePortal.cz

Co je vlastně Gay (a dnes už šedesát čtyři dalších) Pride? Komunisty prověřená filmařka a poslankyně Sommerová požaduje vyhazov kandidáta SPD z rady ČRo

Eurabia.cz

O výhledu nových knih o islámu na následující měsíce. Pomozte nám vzdělávat český národ!Litva pokračuje v násilném vyhánění ilegálů: Jeden mrtvý

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Zvrácené, výron chorého mozku. Pohlaví jsou dvě, to ostatní jsou odchylky. I kníže Schwarzenberg zklame duhové průvody...Útok na Babiše, jde to do rodiny. „Velká prasárna!“ Kalousek to schytal. A hned po něm senátor Smoljak. „Chucpe!“
Články autora
Průzkum
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění