Demokraté podepsali trest smrti pro bílou Ameriku

Autor: Paul Craig Roberts | Publikováno: 9.7.2021 | Rubrika: Zamyšlení
USA

Pro levici byl svobodný projev jednoduše prostředkem k získání moci. Levice požadovala svobodu projevu pro své podvratné úmysly, píše v komentáři americký publicista Paul Craig Roberts.

Paul Craig Roberts, americký publicista

 

Nyní, když dosáhli kontroly nad tím, co lze říci, je způsob, jakým ovládají média, popření svobody projevu ostatních nás.

 

Je mimořádné, že velký byznys, dlouho prosazovaný konzervativci a libertariány - hlavními skupinami, jejichž řeč je často cenzurována a potlačována kvůli ztrátě zaměstnání - je ve spojení s levicí v používání cenzury k ovládání toho, co Američané slyší a myslí a v požadavku bílých zaměstnanců podrobit se indoktrinaci, že jsou rasisté a musí ustoupit stranou před černochy, které utlačovali.

 

„Krok stranou“ můžete vidět všude - přijetí na univerzitu, zaměstnání, povýšení, právo drancovat a vypalovat nákupní čtvrti modrých měst, a dokonce i ve firemních reklamách. Navzdory skutečnosti, že běloši jsou stále 60–70% populace USA, v korporátních reklamách se používají pouze černé modely, pokud korporace netlačí na rasově smíšené manželství, což je způsob, jak eliminovat bělost. V těchto reklamách jsou ženy bílé a muži černí.

 

Určitě není výhodnější uvádět na trh černochy než bělochy. Je to, jako by americké korporace nechtěly ve svých reklamách oslovit bílé spotřebitele. Protibílé ideologie zvítězily dokonce i nad chamtivostí společnosti! To by nás  mělo vyděsit k smrti.

 

Před dvěma desetiletími, když jsem poukázal na to, že útok prezidenta George W. Bushe na habeas corpus se vzepřel ústavě USA a vrátil Američany do vězení středověku, lidé se příliš soustředili na „teroristickou hrozbu“, aby viděli skutečnou hrozbu.

 

Nikdo nechtěl, aby ústava USA - „pouhý kousek papíru“ podle prezidenta Bushe - zasahovala do „války proti terorismu“ a pomstila se muslimům, kteří byli zarámováni pod falešnou vlajkou 11. září, aby mohl Střední východ být zničen kvůli  Izraeli.

Když jsem poukázal na to, že tvrzení prezidenta Obamy o pravomoci popravovat americké občany pouze pro podezření bez řádného právního procesu se rovnalo vraždě svévolnou mocí, nikdo nechtěl slyšet žádnou kritiku „prvního amerického černošského prezidenta“. Kritika Obamy byla považována za rasismus.

 

Nyní je to první dodatek, který je zakázán jako rasistický. Svoboda projevu umožňuje lidem mluvit o faktech. Fakta v rozporu s ideologickým vyprávěním jsou však rasistická a nelze o nich mluvit. Ve zničené Americe dnes probuzení dokonce zakazuje používání rodových zájmen. Pokud ženě říkáte „žena“ nebo „ona“, porušujete řečové kódy, spáchali jste trestný čin z nenávisti vůči transsexuálům a jste kandidátem na cenzuru a zrušení.

 

A o této zemi se říká, že je „nepostradatelná“, „světlo světa“, arbitr pravdy a svobody, naděje světa, i když je zničena ústava USA, která kdysi dávala světu naději.

 

 

 

 

V dnešní Americe už bílí Američané nemají ochranu ústavy USA. Bílí Američané jsou utlačovatelé, kteří mají být „eliminováni“, aby černoši mohli uniknout útlaku.

 

Amerika selhala jako země a její občané jako občané. Neexistuje žádná komunita, žádná jednota. Bílí liberálové v modrých státech shlíží na republikány v červených státech jako na „bílé nadřazené“, „domácí teroristy“ a misogyny. Černoši a „barevní lidé“ bílí liberálové učí nenávidět bílé lidi. Modré školní rady vyžadují, aby byla kritická rasová teorie - vypovězení bílých lidí a západní civilizace - naprogramována na děti ve veřejných školách a univerzitách financovaných daňovými poplatníky. Soukromé školy a univerzity také hlásají zlo bělosti.

 

Dnes v nespojených státech je hlavní funkcí veřejného a soukromého vzdělávání démonizace bílých lidí a západní civilizace. Namísto toho, aby byli američtí mladí lidé zkulturováni, učí se nenávisti k jejich zemi a vině za to, že jsou bílí. Vymývají jim mozky proti sobě a své zemi.

 

USA, kterým je ničena věrnost jejich obyvatel, se maskují jako supervelmoc, výjimečná země, jejíž hegemonii ospravedlňuje její výjimečnost.

Této údajné „výjimečnosti“ se však Spojené státy učí, když učí své vojáky, jejichž hlavní bojovou složku tvoří bílí muži, že jsou to rasistická, misogynistická prasata, která utlačují a zneužívají ženy a černochy. Pokud indoktrinace uspěje, jak může tato vojenská síla utlačovat barevné lidi na Středním východě, v severní Africe a v Latinské Americe?

 

Pokud tato indoktrinace nebude úspěšná, jak mohou protiameričtí Američané ve Washingtonu, kteří nám vládnou, očekávat, že za Washington budou bojovat bělošští vojáci, které jak Washington ukázal nenávidí?

 

Stačí jmenovat černého předsedu sboru náčelníků štábů? Jsou naděje policistů dostatečné na to, aby se stal hlavním a nadporučíkem a staly se důchodovými konzultanty Pentagonu a dodavatelů obrany?

 

Prodají všichni svou zemi za peníze?

 

Kde jsou dnes Smedley Butlers?

 

USA jsou ústava. Je-li ústava zničena, jsou zničeny Spojené státy. Tato destrukce je téměř úplná.

Klíčová slova: nový světový řád  | občanské svobody  | neomarxismus  | USA
3442 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Nekrolog za Bohemia EnergyAmeričané se podílejí na svém zánikuJak se rozpad amerického impéria projeví v českých zemíchČas utíká. 20 let už uplynulo ode dne, kdy mrakodrapy Světového obchodního centra, které byly vystavěny tak, aby odolaly nárazu letadel, byly strženy k zemi řízenou demolicíZlí Češi, Lidice se postřílely samy, uslyšíme. Za německé peníze. Historik a zásadní fakta o Němcích u nás

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ePortal.cz

Renomovaný ekonom odmítá přijeti eura, ale šéfka TOP09 ho naopak podporuje za každou cenuTotální krize na krajině. Prozápadní vláda tam nechá lidi umrznout a záměrně udržuje vysoké ceny plynu

Eurabia.cz

Marine Le Penová dnes poobědvala u Viktora OrbánaImigranti maj' na bělorusko-polské hranici tvrdej chleba

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Proč elitáři nenávidí maso a auta? Drtivý rozbor Green Dealu od docenta Konvičky. Západ bude makat na chytré ČíňanyOčkovaní: Nula protilátek. Neočkovaní: Plno. Vynesla laborantka
Články autora
Průzkum
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění