Američané se musí probudit a pochopit, že ztrácejí svoji zemi. Americké děti se učí nenávidět sebe, své rodiče a svou zemi

Autor: Paul Craig Roberts | Publikováno: 15.7.2021 | Rubrika: Zamyšlení
usa_gay

Kancelář okresního prokurátora na Manhattanu je nástrojem demokratického stroje.   Úřad chce zničit republikány, zejména Donalda Trumpa a jeho rodinu.

 

Proti Trumpovi a jeho dceři Ivance neexistují žádná platná obvinění. Prokurátoři ale nepotřebují platné obvinění. Způsob, jakým postupují (viz Paul Craig Roberts, Tyranie dobrých úmyslů , 2000), je přemoci třetí stranu falešnými obviněními, dokud třetí strana nepřistoupí na lži, aby obvinila skutečný cíl výměnou za zrušené obvinění.  Tímto způsobem se získává mnoho federálních přesvědčení.

 

Vanity Fair, publikace nenávidící Trumpa, s potěšením předvádí své čtenáře nenávidící Trumpa popisem toho, jak si manhattanská okresní prokurátorka vymyslela „spoustu trestních oznámení, včetně spiknutí, velkého rozkrádání a mnohonásobného počtu daňových podvodů a padělání záznamů “proti Allenovi Weisselbergovi, finančnímu řediteli obchodní organizace Trump.

 

Presstituti MSNBC již Weisselberga v médiích usvědčili, jak se to stalo důstojníkovi Chauvinovi.   MSNBC přiměla bývalou federální prokurátorku Cynthii Alksne, aby v televizi řekla, že obvinění byla jen úvodní salvou a že Weisselberg by měl vážně uvažovat o přiznání viny a spolupráci proti Trumpovým. Bývalý federální prokurátor Alksne uvedl, že státní zástupci vyvíjejí nátlak na Weisselberga tím, že mu řekli, že mají vše, co potřebují, aby ho dostali pryč. Jeho jedinou šancí je obrátit svědky státu proti Trumpově rodině. Jinými slovy, upustíme od našich lží proti vám, pokud za nás budete lhát proti Trumpovi a jeho dceři.

 

Trestná činnost a tresty v USA jsou tak dlouho zkorumpované, že si ani Vanity Fair, ani bývalý federální prokurátor Alksne neuvědomují, jak zkorumpovaný je tento proces, z něhož jsou tak nadšení. Popisují zákon používaný jako zbraň k urovnání skóre nebo ke zničení politického rivala. To pro ně znamená zákon. Ve svých myslích již žijí v despotismu třetího světa.

John Steven Anderson (61), který se snažil dýchat, se 6. ledna obrátil na policii a požádal o pomoc. Když viděl příležitost, policie ho zatkla za „napadení, odpor nebo obviňování některých důstojníků“ a další federální zločiny. 30sekundové video ho vyčistí, ale státní zástupci odmítají zveřejnit důkazy ve prospěch.   Postoj je takový, že příznivci Trumpa patří do vězení, a právě tam Anderson směřuje.

 

Soudci přijímají falešná tvrzení, že důkazy jsou „vysoce citlivé“ a podléhají omezujícímu ochrannému příkazu, a umožňují tak zadržení důkazů ve prospěch a přesvědčení nevinných.

 

V Michiganu se extrémně levicová státní prokurátorka Dana Nessel snaží zatknout lidi, kteří ohlásili volební podvod.   Poté, co Nessel zablokovala vyšetřování odcizených voleb v Michiganu, tvrdí, že je podvodné vyšetřování.   Slabomyslní republikáni ji samozřejmě umožnili tím, že odmítli být konfrontační a trvali na tom, aby se podíleli na hlasovacích zázracích, ke kterým došlo v Michiganu. Pokud jste republikán, nejhorší, co můžete udělat, je houpat se na lodi.  

Když jsem si nedávno přečetl historii Davida Irvinga o druhé světové válce, vnímám, že demokraté jednají přesně stejně jako nacisté.   Demokraté budou eliminovat své protivníky stejným způsobem. V nacistickém Německu se právníci, kteří bránili Židy, nemohli ocitnout v pozici právníků, což se přesně stalo Rudinu Giulianimu za obranu prezidenta Trumpa.

 

V USA dnes vidím stejné potlačení názoru, které se liší od oficiálního vyprávění, jaké se stalo v nacistickém Německu nebo stalinistickém Rusku.   Podívej se kolem sebe. Vaše děti, pokud mají bílé kůže, se ve škole učí stydět. Pokud si stěžujete, říká se vám, že jste rasista a jste smeteni stranou. Americké děti se učí nenávidět sebe, své rodiče a svou zemi. Bílí zaměstnanci ve společnostech, vládě, na univerzitách a v armádě jsou nuceni absolvovat „výcvik rasové citlivosti“, kde jsou zneužíváni k tomu, aby byli bílí. Odborní virologové, imunologové a zdravotníci jsou deplatformováni a umlčeni, pokud se odchylují od vyprávění o Covidu. Lidé přicházejí o práci kvůli účasti na Trumpově shromáždění a používání rodových zájmen.  Nejedná se o neobvyklé události. Jsou institucionalizováni a pokud je vaše chování v rozporu, zaplatíte pokutu.

Ať je to cokoli, není to svobodná země. Ti, jimž to vyhovuje, jsou s tím velmi spokojeni a ti, kteří jsou pronásledováni, jsou ve svých protestech izolovaní. Učitel, ředitel školy, zdravotní sestra, univerzitní profesor si stěžují a jsou propuštěni. Informují o tom místní zprávy, v takovém případě slouží k zastrašování ostatních a protesty přestanou.

 

Američané se musí probudit a pochopit, že ztrácejí svoji zemi. To, co zaujímá jeho místo, je velmi ošklivé.

Klíčová slova: USA
3900 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Český Portál i EUportal ukončují ke konci roku svou činnost a vydávání článkůJ. R. R. Tolkien – zamilovaný do Najsvätejšej Sviatosti a Panny MárieMají Američané budoucnost? Španielski katolícki conquistadori nezotročili Ameriku – naopak, oslobodili ju!Postavme si jaderné elektrárny sami – v minulosti jsme to dokázali v Dukovanech a Temelínu, kde jsme postavili jaderky vlastními silami na klíč!

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ePortal.cz

Věrně sloužil komunistům a dnes věrně slouží eurohujerům, nový ministr chce rozbíjet V4Jak Němci a Ukrajinci přinášeli civilizaci do Ruska - mučení a totální vyhlazení židů s Rusy

Eurabia.cz

Polští pohraničníci odrazili útok 100 imigrantůZátah na převaděče v Rakousku

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Rána vládě. Povinné očkování proti covidu zřejmě nelze vyhlásit. Právník odhalujeLipavský a Fiala by měli číst. Cyril Svoboda tuší klíčové jednání s Putinem. Je nutné. A toto může chtít
Články autora
Průzkum
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění