reklama

Ameriko, odpočívej v pokoji. Americký národ už neexistuje

Autor: Paul Craig Roberts | Publikováno: 12.8.2021 | Rubrika: Zamyšlení
USA

Mark Twain, americký autor, kdysi velmi uctívaný, v současnosti však coby autor fašistického Huckleberryho Finna svržený do paměťové jámy (odkaz na Orwellův román 1984 – pozn. LM), se vždy stavěl proti vedoucí úloze Ameriky a upozorňoval své krajany na to, že jejich touha cizí dobývat a podmaňovat americkou republiku jednou zničí. A doslova napsal toto: washingtonské zašlapování bezmocných v zahraničí naučí Američany pohlížet s apatií na to, až se totéž bude odehrávat i doma. A Američany, kteří tak aplaudovali ničení svobod jiných národů, potká nakonec stejný osud.

Problém s Američany spočívá v tom, že ze svých pohrom nacházejí poučení vždy, když už je pozdě s tím cokoli dělat. Dnes je např. lží nazývat Ameriku Spojenými státy, protože naše země  Spojenými státy není a je státy nespojenými. Státy modré (většinově obývané Demokraty), jsou jedním národem. A státy červené (většinově obývané Republikány), jsou národem jiným. Modré státy se dnes pokoušejí vsadit do vězení dřívějšího prezidenta a spolu s ním i 535 jeho příznivců, kteří se na jeho podporu shromáždili 6.ledna před Kongresem. Trumpovi příznivci jsou označování za povstalce a „domácí extrémisty“. Kteréžto jednání nazývá idiot z Oválné pracovnu „sjednocováním země“.

Země je totiž všechno jiné, než země sjednocená. 66 procent Republikánů amerického jihu a asi polovina Demokratů ze západního pobřeží se chce od nespojených států odtrhnout: https://www.rt.com/usa/529285-republicans-southern-us-secede/ 

Demokraté z modrých států považují bílé Američany za „systematické rasisty:, jejichž DNA je nutí jednat jako „bílí supremacisté (radikální rasisté), a utlačovatelé „lidí barevných“, jimiž jsou míněni černoši, ale nikoliv Asiaté, kteří jsou prý rasisty taktéž, protože v mnoha oborech předčí lidi černé.

Toto je Amerika dneška. Americký národ už neexistuje. Národ vyžaduje homogenitu čili stejnorodost. Nic takového ovšem v Americe není, a to ať už v kulturním, ideologickém či rasovém smyslu. Amerika je Babylonskou věží a ničím jiným. A až Rusko, Čína a Irán vyloží karty, kdo jim na jejich výzvu  odpoví? Zdémonizovaní lidé bílí? Nebo utlačování lidé barevní? Anebo utlačovaní homosexuálové a lidé pohlaví neurčitého? Anebo utlačovaní hispánci: Anebo utlačované feministky?

Kdysi, ještě jako redaktor deníku Wall Street Joournal, jsem recenzoval knihu jistého historika, který psal, že k vítězství barbarů nad Římem přispěl fakt, že římští občané měli větší hrůzu z násilí  své vlády než z vlády barbarů, a proto barbarům otevřeli brány města.

Se vším svým povídáním o domácích teroristech se zdá, že právě z něčeho takového má Washington strach největší. Vlastenci pohlížejí totiž na Washington jako na nepřítele a stávají se tak jednou z dalších hrozeb, kterým dnes sídlo americké vlády čelí.

Demokraté z New Yorku zkonfiskovali právní oprávnění Rudy Giulianiho, a to proto, že bránil prezidenta Trumpa, a soudu předložil podepsaná čestná prohlášení o volebních podvodech ve volbách minulého roku.

Který skutečný Američan může podporovat vládu až takto korupční?

Jestliže debilní neokonzervatisté, kteří zalidnili nelegitimní Bidenův režim, nás dostanou do války s Ruskem, Čínou či dokonce i s Iránem, je s námi konec.

V průběhu celého svého života jsem pozoroval pozvolnou destrukci své země. Mohl bych to popsat v detailech rok po roce, ale neučiním to. Mladí si toho úpadku nejsou vědomi. Narodili se do morální, politické a právní neřestnosti a zpustlosti, které vnímají jako cosi normálního, protože nic jiného neznají. A věří tomu, že jsou víc napojeni na realitu, než já. Mladí neprožili minulost a nemají tudíž představu o tom, co všechno bylo už ztraceno.

A sebejistí ve své nevědomosti kráčejí do destrukce. A země jde s nimi.

P.C. Roberts

Vybral a přeložil Lubomír Man

Klíčová slova: USA


reklama
1863 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Aktuálně nejčtenější
Čtěte také

euPortal.cz

Podpořte prosím EUportal.czAmeričané se podílejí na svém zánikuJak se rozpad amerického impéria projeví v českých zemíchČas utíká. 20 let už uplynulo ode dne, kdy mrakodrapy Světového obchodního centra, které byly vystavěny tak, aby odolaly nárazu letadel, byly strženy k zemi řízenou demolicíZlí Češi, Lidice se postřílely samy, uslyšíme. Za německé peníze. Historik a zásadní fakta o Němcích u nás

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ePortal.cz

Stabilizace Afghánistánu začíná?EU rozhazuje peníze ve snaze zblbnout mladé voliče pro sen o celoevropské říši

Eurabia.cz

Die Welt: Ve Francii enormě narůstá skepse vůči EU - i ve vláděNechce imoše: Seehofer pro společné polsko-německé pohraniční patroly

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Bez souhlasu rodiny. ,,Vystrčilův” profesor. Sesazení Zemana: Co neřekliBabiš třísknul dveřmi, posadil se a začal. Hodnocení voleb za zavřenými dveřmi. Pouze na PL
Články autora
Průzkum
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění