reklama

Do Ameriky vchází tyranie

Autor: Paul Craig Roberts | Publikováno: 17.8.2021 | Rubrika: Zamyšlení
eutanazie

Zprávy o nepřiznivých důsledcích současné pandemie, kterými jsou onemocnění a úmrtí právě těch lidí, kteří se v obavě z těchto důsledků nechali očkovat, se šíří po celé zemi, a Big Pharmy se začínají zmocňovat obavy, zda se jí podaří naočkovat každého ještě dříve, než její vakcinační podvod bude odhalen.

 

Ty obavy lze vypozorovat z toho, jak se zdravotní establishment USA ve spolupráci se všemi americkými presstitutkami snaží v lidech strach z onemocnění Covidem stále víc a víc zvyšovat.

V minulých dnech Pentagon ohlásil, že očkování proti Covidu je povinné pro všechny příslušníky amerických vojenských sil ZDE.

A idiot v Bílém domě s tím samozřejmě souhlasí: „Očkovací program umožní příslušníkům naší armády zůstat zdravými, ochrání to i jejich rodiny a zajistí, aby naše vojenská síla byla připravena zasáhnout kdekoli na světě“. Nu a jelikož vakcíny prokazují svou toxicitu nejvíce na lidech mladých, budeme mít armádu nemocných a umírajících, která nebude schopna zasáhnout nikde.

Bidenovo prohlášení stejně jako nová politika Pentagonu, jsou ostatně nesmyslná i jinému každém směru. Důkazy z celého světa prokazují, že tzv. Delta varianta Covidu se nejvíce prosazuje u osob plně očkovaných. Jaký pak je smysl povinného očkování v armádě a též všude jinde, když vakcína nechrání, ale naopak způsobuje smrt a další vážná zdravotní ohrožení? A jak je možné, že americká „supervelmoc“ má prezidenta a ministra obrany, kteří nedokážou spočítat kolik je dvě a dvě?

Ale ne dost na tom. Právě se dovídáme, že vládní agentura CDC (Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí), navrhla plán na ochranu „vysoce rizikových“ lidí, kteří mají být přemístěni do táborů tzv. „zelené zóny“, v níž budou mít se svými rodinnými příslušníky minimální kontakt. Nabízí se otázka. Kdo bude označen za lidi „vysoce rizikové“? Logicky jsou jimi starší lidé, ale vakcinační propaganda jako vysoce rizikové definuje osoby neočkované. Takže je to jasné. Tábory budou pro neočkované. Budete-li se se tedy chtít táboru vyhnout, nezbývá vám nic jiného než se nechat naočkovat.

NE, tohle není žádná konspirační teorie. Zde je dokument vládní agentury CDC, převzatý z jejího webu.

Proč ten přímo zoufalý tlak na očkování všech, když důkazy praví (a uznává to i CDC), že toto očkování nechrání proti variantě Delta a další podobné varianty jsou na cestě? A když navíc máme  důkazy i o tom, že vakcíny ohrožují či oslabují lidskou plodnost: ZDE

Je to jasné: Tahle agenda neslouží lidskému zdraví. Vir Covid, zafinancovaný Faucim a na jeho objednávku vyrobený ve Wuchanu, přinesl Americe tyranii a zabil či poškodil zdraví milionů lidí na celém světě.

Paul Craig Robertsreklama
1111 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Podpořte prosím EUportal.czČas utíká. 20 let už uplynulo ode dne, kdy mrakodrapy Světového obchodního centra, které byly vystavěny tak, aby odolaly nárazu letadel, byly strženy k zemi řízenou demolicíZlí Češi, Lidice se postřílely samy, uslyšíme. Za německé peníze. Historik a zásadní fakta o Němcích u násBudeme fandit Tálibánu?Vystřídá Orbána coby hlavního padoucha EU Kurz?

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ePortal.cz

Europoslanec z Irska v rádiu: Lidé touží po zdražování, bídě a ekototalitěPlynová krize v Evropě se stále zhoršuje! Ceny plynu narůstají do obrovských výšek

Eurabia.cz

Strana domorodců chce přejmenovat "koloniální" Nový ZélandMaďarsko posiluje ostrahu hranic proti imigrantům

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Práskat vlastní zemi do Bruselu! Bašta se pustil do Pirátů tak, že musel zasáhnout ŽeleznýLáďa Vízek rozstřelil Piráty. Natvrdo v TV, až se přidali i další
Články autora
Průzkum
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění