Bílé výsady a bílý rasismus je hoax. Západní civilizace, která na základě faktů odmítla fakta, sama sebe zapudila

Autor: Paul Craig Roberts | Publikováno: 26.8.2021 | Rubrika: Zamyšlení
USA

Jako součást falešné reality, kterou pro nás Matrix vytvořil, jsou bílí lidé privilegovaní kvůli své kůži.   Údajně tato výsada v bílých lidech vytváří dojem, že jsou nadřazeni všem ostatním, a to z nich dělá rasisty, píše v komentáři Paul Craig Roberts.

Paul Craig Roberts, americký publicista

 

 

Toto dogma se stalo imunním vůči všem důkazům. Když například Američané zvolili Obamu, který se považuje za černého, za prezidenta USA a poté jej znovu zvolili, bez povšimnutí prošlo, že tyto události vyvrátily, že bílá většina je rasistická.

 

Často jsem přemýšlel, proč se Obama, napůl bílý a napůl černý, rozhodl být považován za černocha.  Toto rozhodnutí ho stálo „bílé privilegium“. Obama, politik zvyklý zvažovat, co nejvíce zvyšuje jeho šance, očividně rozhodl, že výhoda spočívá v tom, že je černý, a ne v tom, že je bílý.

 

Obama není jediným pozoruhodným smíšeným člověkem, který se rozhodl, že být černým je výhodnější než být bílý.  Lewis Hamilton je také napůl bílý, napůl černý a také se rozhodl být spíše černý než bílý. Jeho roční plat šampiona závodu Formule 1 je 50 milionů dolarů. Jeho současná čistá hodnota je 285 milionů dolarů.

 

Jeho závodní týmový kolega Valtteri Bottas, běloch, vydělává 12 milionů dolarů ročně a má čistou hodnotu 20 milionů dolarů.  Bottas se často musí vzdát vítězství, aby zablokoval vyzyvatele Hamiltona.

 

Není pochyb o tom, že Hamilton byl za posledních sedm let nejlepší. Pomohlo mu k tomu nejlepší auto. Hamilton je sedmkrát mistr světa, což odpovídá rekordu legendárního Němce Michaela Schumachera. Hamilton je nadaný závodní jezdec. Sledoval jsem mnoho závodů, ve kterých startuje jako poslední v důsledku mechanických potíží na vysoké úrovni. Hamilton stojí proti Vettelovi, čtyřnásobnému mistrovi světa, a Alonzovi, dvojnásobnému šampionovi a řadě jednorázových šampionů. Velkou roli zde hrají auta a v posledních letech mají týmy Mercedes a Red Bull ty nejlepší.

 

Max Verstappen z Red Bullu vedl až do posledních dvou závodů před Hamiltonem. Ale Hamiltonovi a poté Bottasovi se podařilo srazit ho z trati do zdi, čímž ho vyřadili z posledních dvou závodů. Tím se Hamilton stal rekordmanem, osminásobným světovým šampionátem. Německá společnost Mercedes s černým řidičem se chystá znovu vyhrát šampionát výrobců.

 

Proč se Hamilton, který je z 50% bílý a z 50% černý, identifikuje jako černý, pokud existuje bílé privilegium?  

 

Pokud byli bílí lidé rasisté, proč bílí britští fanoušci Formule 1 tak upřímně jásají a těší se z jeho vítězství?  

 

Nedávno jsem sledoval Velkou cenu Velké Británie a anglické tribuny plné desítek tisíc bílých lidí byly uchváceny svým černým šampionem.

 

Jinými slovy, všechny tyto věci s bílým rasismem jsou poppycock, nesmysly. Zajděte se podívat na fotbalový nebo basketbalový zápas. 85–90% hráčů je černých a bělošští fanoušci jim divoce fandí. Jak se to dá sladit s bílým rasismem?

 

Nesmíte to říkat, ale totéž platí pro nacionálně socialistické Německo podle doložených skutečností, které ve svých dějinách uvedl David Irving. Národní socialisté prošli rozsáhlými debatami o tom, jak velký Žid musí být, aby byl Židem.   Ať už bylo rozhodnutí jakékoli, Irving uvádí, že ve Wehrmachtu sloužilo jako důstojníci 150 000 polovičních nebo čtvrtinových Židů.

 

Jak si srovnáme tuto skutečnost s holocaustem? Nemůžeme, protože nikdo nesmí vyšetřovat ani nabízet stanovisko. Holocaust je nezpochybnitelný. Evropané a Kanaďané, kteří to zpochybňují, jdou do vězení.

 

Situace, ve které západní svět žije, je taková, že realita je založena na předpokladech a ideologických tvrzeních, nikoli na faktech. Fakta se v západním světě stala irelevantními. Západní civilizace, která na základě faktů odmítla fakta, sama sebe zapudila.

 

Je to toto sebezapření, které signalizuje rozpad západní civilizace.

 

Jak Jean Raspail objasnil v roce 1973 v Táboře svatých, evropská civilizace existuje pouze v jejích památkách.   Ve Spojených státech, údajně křesťanské zemi, nejsou o Velikonocích a Vánocích veřejně vystaveny žádné křesťanské symboly.

Neexistuje nic jako živá civilizace, jejíž kořeny jsou vykopány a zavrženy.

Klíčová slova: neomarxismus  | USA  | rasismus
2451 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Český Portál i EUportal ukončují ke konci roku svou činnost a vydávání článkůJ. R. R. Tolkien – zamilovaný do Najsvätejšej Sviatosti a Panny MárieMají Američané budoucnost? Španielski katolícki conquistadori nezotročili Ameriku – naopak, oslobodili ju!Postavme si jaderné elektrárny sami – v minulosti jsme to dokázali v Dukovanech a Temelínu, kde jsme postavili jaderky vlastními silami na klíč!

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ePortal.cz

Věrně sloužil komunistům a dnes věrně slouží eurohujerům, nový ministr chce rozbíjet V4Jak Němci a Ukrajinci přinášeli civilizaci do Ruska - mučení a totální vyhlazení židů s Rusy

Eurabia.cz

Polští pohraničníci odrazili útok 100 imigrantůZátah na převaděče v Rakousku

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Lipavský a Fiala by měli číst. Cyril Svoboda tuší klíčové jednání s Putinem. Je nutné. A toto může chtít„Velmi burcující a vážné!“ Covid u Zemana. Petr Žantovský vytáhl výbušnou teorii nákazy
Články autora
Průzkum
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění