reklama

Americký sestup do fašismu

Autor: Paul Craig Roberts | Publikováno: 2.9.2021 | Rubrika: Zamyšlení
nazi_usa3

V Americe nesmí velící generálové říkat pravdu, stejně jako špičkoví vědci a špičkoví lékaři.  Poctiví novináři byli dlouho vyřazeni, píše v komentáři Paul Craig Roberts.

Paul Craig Roberts, americký publicista

 

 

Co se stalo?

 

Nebudete tomu věřit, ale Chase Bank zrušila osobní kreditní kartu generála Mikea Flynna s odvoláním na „možné riziko poškození pověsti naší společnosti“

 

Generál Flynn je tříhvězdičkový generál.  Jen málokdo se dostal do této pozice. Byl ředitelem obranné zpravodajské agentury. Hrál klíčovou roli při utváření americké protiteroristické strategie a rozbíjení povstaleckých sítí.   Generál Flynn uvedl, že Obamova politika vůči Sýrii byla selháním, protože teroristé, proti nimž Obama útočil s vymyšleným příběhem, byli stejní lidé jako údajní „umírnění demokraté bojující proti americké invazi, která byla blokována Ruskem. V důsledku toho zkorumpovaný Obamův režim přinutil generála Flynna odejít do důchodu.   

 

V Americe nesmí vrchní generálové říkat pravdu stejně jako špičkoví vědci a špičkoví lékaři.  Poctiví novináři byli dlouho vyřazeni. Fyzici žijící ze státních dotací a strojírenské firmy pracující na vládních zakázkách nemohou o 11. září nic říci. Všichni vědí, že oficiální vyprávění je naprostá lež, ale nemohou to říci.

 

CIA, která vyzbrojovala a školila teroristy popsané jako demokraty, s kterými Obama rozpoutal válku v Sýrii, hledala vše zveřejněné v médiích o Flynnovi, co by na něj mohlo vytvářet negativní dojem.

 

Když prezident Trump jmenoval jako poradce pro národní bezpečnost Flynna, vyvolalo to strach v celém zkorumpovaném americkém establishmentu. Zde byl muž v silné pozici, který věděl, kde jsou všechna „těla pohřbena". Deep state okamžitě začal pracovat, aby se ho zbavil.  Zkorumpovaný ředitel FBI Comey položil past křivou přísahou, aby oklamal Flynna ve lži, a poté ho přinutil výhrůžkami obvinit svého syna ze zločinu, pokud generál nevyjádřil vinu k nesmyslnému obvinění.  Poprvé v historii neměl americký poradce pro národní bezpečnost mluvit s Rusem.   Řekněte to Brzezinskému a Kissingerovi...

Generál Flynn by měl Chaseovi odpovědět slovy, že se mu velmi ulevilo, že už není spojován se sbírkou gangsterů, kteří nedávno museli zaplatit pokutu 920.000.000 $ za manipulaci s cennými kovy a trhy amerického ministerstva financí. Chase je tak neschopný dodržovat zákony, že zaplatil pokuty 35.700.000.000 dolarů.

 

Banky mají justiční systém (sic) zmanipulovaný tak, že platí pouze pokuty.   Pokuty, které Chase zaplatil, však naznačují, že jde o „opakující se riziko“ ve spojení s Chase, nikoli s generálem Flynnem.

 

Ve srovnání se špatnou pověstí Jamieho Dimona, generálního ředitele a předsedy Chase Bank, je pověst generála Flynna navzdory hanebnému úsilí New York Times a Stephena Halpera čistá.   Lidé chtějí vědět, proč je Jamie Dimon imunní vůči stíhání. Harvardská právnická fakulta uvádí, že v roce 2013 Jamie Dimon zaplatil 13 000 000 000 $ za vykoupení přes Chase Bank z řady trestních a civilních obvinění ministersta spravedlnosti

 

Generál Flynn neměl 13 milionů dolarů na zaplacení ředitele FBI Comeyho.

 

Co vlastně znamená postup Chase Bank proti Flynnovi?   Nic uklidňujícího.

 

Znamená to, že finanční sektor byl zcela zpolitizován a je součástí agentů Deep State, kteří byli zvyklí dávat všem najevo, že každý, kdo jde proti agendě elity, bude zničen. Za normálních okolností by tříhvězdičkový generál a bývalý ředitel obranné zpravodajské agentury vybíral tučné ředitelské poplatky od banky Chase a od zbrojních společností a dodavatelů ministerstvu obrany. Ale ne Flynn. Flynnův osud říká všem hráčům v systému, že pravda zabíjí kariéru a držte se od ní daleko.

Ředitel FBI Comey a ředitelka CIA Brennanová a několik úředníků Obamova ministerstva spravedlnosti (sic) se dopustili zločinů ve skandálu Russiagate, který zorganizovali.   Ale nikdo nebyl zodpovědný. Durhamova zpráva nikdy nespatřila světlo světa a nikdy neuvidí.

 

Poctivý bankéř už neexistuje.   Toho posledního jsem znal. George Champion, generální ředitel a předseda představenstva Chase Manhattan byl poslední.   Vždy dával přednost zájmu země před úroky banky. Postavil se proti národnímu bankovnictví.   Řekl, že velké banky použijí své místní pobočky k vysátí všech vkladů z komunit a použijí je pro své vlastní spekulace, čímž zabijí financování místních podniků. Jamie Dimon nesahá ani po kotníky George Championa. George Champion by nenechal   Davida Rockefellera, Chaseova prezidenta, půjčit peníze banky jihoamerickým zemím jako součást plánů Světové banky/MMF k zadlužení  zemí, vynucení selhání a drancování jejich majetku.  Samozřejmě, dnes by se poctivý muž jako George Champion nemohl stát šéfem velké banky.

 

Nejde jen o banky, jejichž prostřednictvím vláda provozuje své tajné agendy, ale také o korporátní svět obecně.   Zvažte schéma očkování proti Covid, které vydělává peníze.   Biden používá korporace k nařizování očkování svých zaměstnanců navzdory přísné nezákonnosti a neúčinnosti a nebezpečí vakcíny.   Bidenovi a korporacím je to prostě jedno.   V USA zažíváme formování fašistického státu, ve kterém vláda a podniky popírají demokracii a prosazují své programy.

Klíčová slova: USA


reklama
1476 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Podpořte prosím EUportal.czČas utíká. 20 let už uplynulo ode dne, kdy mrakodrapy Světového obchodního centra, které byly vystavěny tak, aby odolaly nárazu letadel, byly strženy k zemi řízenou demolicíZlí Češi, Lidice se postřílely samy, uslyšíme. Za německé peníze. Historik a zásadní fakta o Němcích u násBudeme fandit Tálibánu?Vystřídá Orbána coby hlavního padoucha EU Kurz?

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ePortal.cz

Europoslanec z Irska v rádiu: Lidé touží po zdražování, bídě a ekototalitěPlynová krize v Evropě se stále zhoršuje! Ceny plynu narůstají do obrovských výšek

Eurabia.cz

Strana domorodců chce přejmenovat "koloniální" Nový ZélandMaďarsko posiluje ostrahu hranic proti imigrantům

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Práskat vlastní zemi do Bruselu! Bašta se pustil do Pirátů tak, že musel zasáhnout ŽeleznýLáďa Vízek rozstřelil Piráty. Natvrdo v TV, až se přidali i další
Články autora
Průzkum
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění