reklama

Američané se podílejí na svém zániku

Autor: Paul Craig Roberts | Publikováno: 2.10.2021 | Rubrika: Zamyšlení
USA

Američané jsou bezmocní lidé. Dav mávající vlajkou 4.července věří, že „naše vláda by nikdy nemohla udělat nic špatného“ a jsou přitom důležitými účastníky tajných programů Lidé neschopní nedůvěřovat vládě nejsou schopni být svobodní.

Paul Craig Roberts, americký publicista

 

 

Liberálně-progresivně levicoví demokraté, kteří nenávidí Ameriku, protože je bílá a rasistická, jsou potěšeni, že dochází k demontáži historického dosažení občanské svobody, protože zničení ústavy pomáhá zbavit se bílých lidí, píše v komentáři americký publicista Paul Craig Roberts.

 

Mnoho důkazů podporuje tento závěr.

 

Falešně nám bylo řečeno, že vakcíny mRNA prakticky nemají žádné nežádoucí účinky.   „Vzácný“ je termín propagovaný vládními lékařskými agenturami a prezidenty.   Přesto v samotné Anglii byl do databáze nežádoucích účinků v Anglii hlášen pouze jeden vedlejší účinek - 30 000 žen s menstruačními potížemi, které nikdy předtím nezažily.

 

Víme, že je hlášeno pouze 1% až 10% nežádoucích účinků.   Takže skutečný počet menstruačních problémů pouze v Anglii je minimálně 300 000 a miliony jako pravděpodobná realita. A existují i další zdroje vedlejších účinků.   Důkazy se zdají být jasné, že vakcíny mRNA představují mnohem větší hrozbu pro veřejné zdraví než virus Covid.

 

Zde je zpráva, že Americká lékařská asociace nařizuje lékařům, aby se účastnili klamu veřejnosti o „hrozbě Covid“ a „vakcíně“ za účelem podpory očkování.

 

Existuje pouze jeden možný způsob, jak přečíst tyto pokyny od zcela zkorumpované AMA:   Vaší odpovědností je oklamat své pacienty a přesvědčit je, aby dostali injekci látky, která je neochrání před Covidem, ale způsobí, že budou trpět nežádoucími reakcemi, včetně smrti, a udrží poptávku provozu pro Big Parma vytvořením „variant“, které vyžadují nekonečné posilovací výstřely.

 

Zdálo se, že jen minulý týden nám   Fauci a NIH, CDC, WHO, FDA a presstituti řekli, že dvěma injekcemi jsme chráněni na 97%.   24.  září 2021 nám bylo sděleno, že nyní jsou k dispozici posilovací očkování, a naléhavě žádáme ty, kteří byli „plně očkováni“ od loňského ledna, února a března 2021.   Jinými slovy dvojitě očkovaní byli chráněni pouze  6 měsíců ( pokud vůbec).   Platnost vašeho Covid pasu tedy vyprší každých 6 měsíců, pokud každých šest měsíců nebudete mít posilovací dávku.

 

Jak jasně naznačují značně podhodnocené databáze nežádoucích vakcín v USA, Velké Británii a EU, s vakcínami mRNA jsou spojeny obrovské nežádoucí reakce a úmrtí.   Proto je zřejmý závěr, že čím více injekcí má člověk očkovací látky proti smrti, tím je pravděpodobnější, že bude její obětí.

 

Jak se nežádoucí reakce množí, tak jsou přebíjeny informacemi o nových případech Covid.   Stále slyšíme o „pandemii mezi neočkovanými“, a to navzdory skutečnosti, že nejvyšší výskyt Covid je v zemích s nejvyšším procentem jejich populace. Téměř všechny „případy Covid“ jsou plně očkované.   Například v Izraeli jsou téměř všichni v nemocnici s údajným Covidem plně očkováni. Izrael je již po druhé posilovací injekci a zvyšuje se počet případů a úmrtnost.   Je zřejmé, že injekce způsobují nežádoucí reakce, které jsou popírány tím, že se mluví o nových případech Covid vyžadující více injekcí.

 

Je dobře známo, že jsme prošli údajnou „pandemií Covid“ v letech 2020 a 2021 a mládež a děti nebyly ovlivněny.   Ale najednou slyšíme, že existuje „nová varianta“, která útočí na mládež a děti. Začátkem tohoto týdne jsem viděl video z liberálního webu bílé ženy, které vyprávělo mimořádnou lež, že 1 000 000 amerických dětí mělo Covid a my musíme spěchat s jejich očkováním.

 

Takže teď se chystají zabít děti nebo je učinit neplodnými. Hloupí američtí rodiče se postaví dychtivě do fronty k záchraně svých dětí tím, že jim budou píchnuty injekce smrti.

 

Peer Koenig, přeběhlík ze Světové banky a Světové zdravotnické organizace, nám říká, že „žijeme ve scénáři WWIII namířeném proti celému lidstvu“.   Místo zbraní a bomb je zbraní propaganda a výstřel smrti.

 

Joseph Mercola uvádí, že masový vrah v Bílém domě má v úmyslu nás všechny zavraždit tím, že nás donutí podrobit se výstřelu smrti. Pokud nebudeme poslouchat, nebude nám dovoleno chodit do školy - dokonce ani online kurzy, chodit do práce, chodit do kin, restaurací, barů, na koncerty a sportovní akce, nebo dokonce nakupovat jídlo, navštívit lékaře a zubaře , používat veřejnou dopravu nebo vstupovat do USA, pokud nejste preferovaným nelegálním imigrantem-útočníkem osobně chráněným Bidenem.

 

Sečteno a podtrženo. Bidenův režim považuje americké občany za nežádoucí, které je třeba vyhladit a nahradit je imigranty/útočníky.

 

Jelikož dost amerických občanů neprojevuje povědomí o hrozbě, které čelí, spiknutí proti nim pravděpodobně uspěje.  

 

Dá se vyhnout závěru, že americký lid je příliš hloupý na to, aby přežil? Končí komentář Paul Craig Roberts.reklama
3168 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Český Portál i EUportal ukončují ke konci roku svou činnost a vydávání článkůNekrolog za Bohemia EnergyAmeričané se podílejí na svém zánikuJak se rozpad amerického impéria projeví v českých zemíchČas utíká. 20 let už uplynulo ode dne, kdy mrakodrapy Světového obchodního centra, které byly vystavěny tak, aby odolaly nárazu letadel, byly strženy k zemi řízenou demolicí

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ePortal.cz

Renomovaný ekonom odmítá přijeti eura, ale šéfka TOP09 ho naopak podporuje za každou cenuTotální krize na krajině. Prozápadní vláda tam nechá lidi umrznout a záměrně udržuje vysoké ceny plynu

Eurabia.cz

Generál Karel Kutlvašr: Vzpomínky na Pražské povstáníVe Francii imigranti zapalovali auta a stříleli po policistech

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Peklo kvůli vakcínám. USA, země svobody? Legendární boxer nemohl mlčetPaní Witowská! Nemáte pravdu! Hejtman Vondrák šel do otáček. A začalo to lítat
Články autora
Průzkum
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění