Je to jasné - Topololánek byl v Bruselu vyměněn za robota

Autor: Vítězslav Kremlík | Publikováno: 7.5.2009 | Rubrika: Zamyšlení
topol_eu

Dlouho bylo záhadou, jak to že pan Topolánek tak obrátil kabát. Jak mohl z ničeho nic tak o 180 stupňů otočit názory. Z euroskeptika se stát eurohujerem. Z nepřítele Lisabonské smlouvy jejím advokátem. Situace se ale začíná vyjasňovat. Zdá se, že toto vůbec není pan Topolánek... Ale Topolnátor.

První známky, že něco není v pořádku, se začaly objevovat na recepcích. Pan Topolánek dříve rád procházel mezi hosty se sklenkou něčeho dobrého a cpal se chlebíčky. V posledních měsících ho ale nikdo neviděl jíst ani pít. 
 
 V době návštěvy presidenta Obamy došlo k zvláštnímu incidentu. Když Obamova ochranka zapnula rušičky mobilních telefonů, pan Topolánek najednou oněměl a jakoby zkameněl. Uprostřed rozhovoru se španělským velvyslancem se odmlčel a dlouhou dobu bylo z něj slyšet jen vrčení servomotorů.
Při interview s redaktorem BBC došlo k výpadku proudu a premiér Topolánek z ničeho nic přešel do plynulé arabštiny, přestože tímto jazykem nikdy v životě nemluvil a ani ho neovládá.
 
Všechno nasvědčuje, že premiér Topolánek je řízen dálkovým ovládáním. Tato metoda má svá úskalí, zvláště když se nepovolaná osoba naladí na stejnou frekvenci. Jako se to stalo na dětském dni v Troubelicích, kde děti soutěžily v ovládání dálkově řízených letadýlek. Přítomný premiér začal z ničeho nic mávat rukama a poletovat po ulici jako by byl letadlo.
 
Tyto historiky jsou sice úsměvné, ale jen na chvíli. Vyvstává totiž otázka, co se stalo se skutečným panem Topolánkem. Zřejmě byl unesen na jedné ze svých cest do Bruselu a nyní strádá v některé z tamních šatlav. Jelikož byl nahrazen androidem, nikdo ho nepostrádá a nehledá.
 
Nenechme pana Topolánka v nouzi! Dožadujme se u Evropské komise jeho vrácení. Svobodu Topolánkovi! Odvezte si svého dálkově řízeného robota zpátky do Bruselu a vraťte nám našeho euroskeptického premiéra.
 
Mimochodem. Tím se také vysvětlují tajné schůzky předsedy Evropské komise s vedením firmy Skynet Technologies, která dostává od EU podezřele výhodné zakázky. Teď už víme, za co. (blog idnes)

3520 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Viktor Orbán prohlásil, že středoevropské národy by se měly semknout, aby zachovaly své křesťanské kořeny v době, kdy západní Evropa experimentuje s homosexualismem, přistěhovalectvím a ateismemDalší buzerace z Bruselu...‚Bílé privilegium‘? Bílé děti z pracující třídy jsou v britském školském systému nejznevýhodněnější, jelikož systém upřednostňuje menšinyPodpořte prosím EUportal.czDnes je snadné prohlásiti se v souladu s vlastními pocity za osobu opačného pohlaví, případně některého z dalších 57 neopačných pohlaví. I my můžeme respektovat, že se pan Vystrčil cítí být Taiwancem...

euServer.cz

Nepodmíněný příjem? – Cesta do pekelÚtok na Navalného nebo na naši první signální soustavu?

ePortal.cz

Pomozte nám, prosímPovinná solidarita: Necháme se raději podplatit - nebo donutit? Orwellův newspeak. Bude EU kšeftovat s "bílým" masem?

Eurabia.cz

Džihádisté najatí Ázerbajdžánem se prý vzbouřili...Dánské premiérce se už zajídá šaría

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Miláček Západu Navalný je lhář a skončil v exekuci za své lži ...Mýtus malé produktivity Čechů aneb jak český otrok dře na německý blahobyt

ParlamentniListy.cz

Minář končí v čele Milionu chvilek a chce dělat politiku. Podívejte se, koho ale pořádně zvedl ze židleExpert hodnotí kampaně: Vyzdvihl ČSSD. A jednu důležitou věc čeká od Hamáčka těsně před volbami
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění