Je to jasné - Topololánek byl v Bruselu vyměněn za robota

Autor: Vítězslav Kremlík | Publikováno: 7.5.2009 | Rubrika: Zamyšlení
topol_eu

Dlouho bylo záhadou, jak to že pan Topolánek tak obrátil kabát. Jak mohl z ničeho nic tak o 180 stupňů otočit názory. Z euroskeptika se stát eurohujerem. Z nepřítele Lisabonské smlouvy jejím advokátem. Situace se ale začíná vyjasňovat. Zdá se, že toto vůbec není pan Topolánek... Ale Topolnátor.

První známky, že něco není v pořádku, se začaly objevovat na recepcích. Pan Topolánek dříve rád procházel mezi hosty se sklenkou něčeho dobrého a cpal se chlebíčky. V posledních měsících ho ale nikdo neviděl jíst ani pít. 
 
 V době návštěvy presidenta Obamy došlo k zvláštnímu incidentu. Když Obamova ochranka zapnula rušičky mobilních telefonů, pan Topolánek najednou oněměl a jakoby zkameněl. Uprostřed rozhovoru se španělským velvyslancem se odmlčel a dlouhou dobu bylo z něj slyšet jen vrčení servomotorů.
Při interview s redaktorem BBC došlo k výpadku proudu a premiér Topolánek z ničeho nic přešel do plynulé arabštiny, přestože tímto jazykem nikdy v životě nemluvil a ani ho neovládá.
 
Všechno nasvědčuje, že premiér Topolánek je řízen dálkovým ovládáním. Tato metoda má svá úskalí, zvláště když se nepovolaná osoba naladí na stejnou frekvenci. Jako se to stalo na dětském dni v Troubelicích, kde děti soutěžily v ovládání dálkově řízených letadýlek. Přítomný premiér začal z ničeho nic mávat rukama a poletovat po ulici jako by byl letadlo.
 
Tyto historiky jsou sice úsměvné, ale jen na chvíli. Vyvstává totiž otázka, co se stalo se skutečným panem Topolánkem. Zřejmě byl unesen na jedné ze svých cest do Bruselu a nyní strádá v některé z tamních šatlav. Jelikož byl nahrazen androidem, nikdo ho nepostrádá a nehledá.
 
Nenechme pana Topolánka v nouzi! Dožadujme se u Evropské komise jeho vrácení. Svobodu Topolánkovi! Odvezte si svého dálkově řízeného robota zpátky do Bruselu a vraťte nám našeho euroskeptického premiéra.
 
Mimochodem. Tím se také vysvětlují tajné schůzky předsedy Evropské komise s vedením firmy Skynet Technologies, která dostává od EU podezřele výhodné zakázky. Teď už víme, za co. (blog idnes)

3464 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Kdo veřejně, na shromáždění či demonstraci nebo distribucí písemností hanobí vlajku nebo hymnu Evropské unie, bude potrestán odnětím svobody až na tři roky nebo pokutouTrumpův skutečný dar Putinovi a Rusku"Majdanská lež" 6 roků poté: Konečně nezvratné důkazy. Gruzínští snipeři promluvili. Palbu pod dohledem CIA řídili Pašinský, Parubij a Saakašvili. Bidenové za odměnu vydrancovali zemiMédia bojující za zájmy globalistů na nás hází špínu. Pomozte nám prosímVystoupení z Evropské unie je výhodné. Zde máte fakta

euServer.cz

Nechť nám ČT sdělí, jakou to nestrannost a svobodu má vlastně na mysliBritové vyšli ze „Žaláře národů" – Středně jedovatý fejeton

ePortal.cz

Čtenáři a přátelé Eportalu, podpořte nás prosím, nebo ukončíme činnost Ti, kteří v této volbě prohráli, spustili spolu s Milionem chvilek na dr. Křečka a na výsledek této volby neskutečně agresivní útok

Eurabia.cz

USA povolaly na hranice proti imigrantům speciální jednotkyMísto protestního pochodu vzpoura imigrantů

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Macron zmrazil slovy o Rusku. A co víc: Pojďme zachránit EU, vyzval Německo. Třeba jaderné zbraně...Lež u Moravce! zlobí se Okamura. Sebrat dávky? V papírech je to prý jinak
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění