Bill Clinton, jeho přetrvávající potíže s definicemi a hormonální antikoncepce

Autor: Michal Semín | Publikováno: 15.5.2009 | Rubrika: Kulturní válka
Novorozenec

 

Asi si ještě mnozí vybaví, jaké potíže měl bývalý americký prezident Bill Clinton během své aféry se stážistkou Lewinskou při lingvisticko-logickém rozboru svého tehdejšího počínání. Na dotaz, zda je pravdivé tvrzení jeho právního zástupce, že poměr mezi prezidentem a Monikou Lewinskou i veřejností přetřásané intimní úkony v Oválné pracovně Bílého domu nebyly v žádném smyslu sexuální povahy, Bill Clinton prohlásil: „Záleží na tom, co se myslí pod pojmem „je“.
 
 
Navzdory takřka sokratovsky znějící odpovědi nelze nabýt oprávněného dojmu, že se v Billu Clintonovi naplnil starodávný Platónův ideál státníka-filosofa. Svědčí o tom i jeho nedávný televizní rozhovor, ve kterém obhajoval Obamou obnovený program finanční podpory výzkumu embryonálních buněk. V průběhu rozhovoru celkem pětkrát prohlásil, že embryo teprve čeká na okamžik svého oplodnění (čímž mimo jiné doznal, že okamžikem oplodnění vzniká nový lidský život)! Ovšem stejnou měrou pozoruhodné je, že tazatel Dr. Sanjay Gupta, jenž je hlavním odborníkem stanice CNN na problematiku zdravotnictví a lékařské vědy a o kterém se hovořilo jako o jednom z možných kandidátů prezidenta Obamy na úřad ministra zdravotnictví, jej ani jednou na tento elementární omyl neupozornil.
 
 
 

 

Důvod je, myslím, zřejmý. Oba jsou pachateli záměrné terminologické manipulace, jež je dnes v hraničních otázkách života a smrti tak častá. Je-li pro někoho vražda umělým potratem pouhým „přerušením těhotenství“, či dokonce „reprodukčním právem ženy“, není pro něj žádný problém zaměňovat početí a uhnízdění nového lidského jedince v embryonálním stádiu svého vývoje v děložní sliznici.

Jen tato lživá manipulace umožňuje, aby se ženy, užívající hormonální antikoncepci, jež mnohy nezabrání početí, ale až následné nidaci, neuváděly ve statistice prováděných potratů a tak se vytvářelo zdání, že s rozšířením antikoncepce počet potratů klesá. Skutečnost je bohužel taková, že těla velkého počtu dnešních žen se stávají, aniž o tom ony vůbec tuší, hřbitovy. Kyrie eleison.

 

3161 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Nenávist muslimů k „nevěřícím“ je z hlediska těchto aktivistů v pořádku, nikdo ji muslimům nevyčítá. Podezření z nenávisti k muslimům se ovšem netoleruje. Hovoří se o „předsudečné nenávisti“Dnes je snadné prohlásiti se v souladu s vlastními pocity za osobu opačného pohlaví, případně některého z dalších 57 neopačných pohlaví. I my můžeme respektovat, že se pan Vystrčil cítí být Taiwancem...Jestli chcete, abychom dále existovali a přinášeli Vám nemainstreamové politicky nekorektní zprávy, videa či studie o EU, imigraci, islámu, neomarxismu a Novém světovém řádu, podpořte nás prosímBabiš podporuje euro a zničení České republiky jako samostatného státuTo Merkelové nevadí ty znásilněné ženy, zavraždění lidé, ulice ovládané imigrantskými gangy?

euServer.cz

Západní civilizace prochází inkluzíLukašensko proti Rusům. Proč se před volbami nemá lavírovat

ePortal.cz

Sebedestrukce západu: Americká kulturní revoluce nás může zničit neméně než před 100 lety revoluce ruskáJak se mohlo stát, že malá země obdařená mimořádnými přírodními krásami i schopnými obyvateli zažila tak dramatický pád? Libanon totiž představuje příklad uskutečněného ideálu multikulturní společnosti

Eurabia.cz

Vídeňský imigrantský BronxŠvédsko: muslimské spolky prosazují do Ústavy zákaz rouhání

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Majdan na Ukrajině slaví úspěch, už z ni uteklo 13 milionu lidí a porodnost klesla o 40%Letadla NATO a Ukrajiny nacvičovala útoky na ruské cíle kolem Krymu?

ParlamentniListy.cz

Jáma pekel si přišla pro Věru Jourovou. „Netlačte Facebook, aby mazal,“ chce Dan Vávra. Babišova eurokomisařka se bránilaPůl promile pro cyklisty, dostatek vody a bydlení. Tady je plán, řekl pro PL lídr jihomoravské kandidátky socdem
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění