Homosexuálové jsou devianti neboli úchylové

Autor: Euroskeptik | Publikováno: 25.5.2009 | Rubrika: Kulturní válka
Homosexuálové

 

Homosexuálové jsou devianti neboli úchylové. Homosexuálové nejsou normální. Chce mi snad někdo namluvit, že strkat mužský pohlavní úd do mužské zadnice je normální?
 
Úchylné neboli deviantní chování je takové chování, které se odchyluje od normálu. Normální je být heterosexuálním. Heterosexuální vztahy a heterosexuální pohlavní styk zaručuje reprodokukci lidského druhu. Chovat se homosexuálně je proti přírodě a přirozenosti.
 
Homosexualita je porucha, je sexuální nemocí, deviací, úchylkou. A nezávisí na tom, zdali je vrozená či získaná. Někteří stoupenci homosexualismu argumentují, že i v přírodě mezi zvířaty se vyskytuje homosexualita. To je možné, buď se jedná o náhražkové nouzové chování, kdy není k mání objekt opačného pohlaví, anebo se jedná opět o poruchu jako u člověka, protože druh, který se nebude moci reprodukovat, jednoduše vyhyne.
 
Když tvrdím, že homosexualita je úchylka, neznamená to ale, že bych chtěl, abych stát homosexuály nějak perzekuoval. Co si kdo dělá doma, pokud to neškodí někomu jinému, je záležitostí onoho jedince. Po mém soudu je sice odporná představa toho, že jeden muž strká svůj penis jinému muži do análního otvoru, ale jak již jsem jednou poznamenal, pokud to neškodí někomu jinému, v soukromí ať si každý dělá, co chce. Třeba ať si strká do zadku biomrkev od Kateřiny Jacques, když se mu to líbí.
 
Co však naprosto odmítám, je to, aby homosexuálové měli na základě své úchylky nějaká práva navíc a aby si vynucovali veřejný respekt. Manželství je pouze záležitostí normálního heterosexuálního svazku dvou osob opačného pohlaví a výchova dětí rovněž.
 
Je hnusné, když se homosexuální lobby snaží vnucovat normálním lidem, že jejich odporné homosexuální chování je naprosto normální a rovnocenné s chováním heterosexuálním. Došlo to už tak daleko, že se svou oplzlou deviací snaží indoktrinovat děti, když je chtějí buď vychovávat nebo když například vychází učebnice, malovánky či slabikáře, v nichž se ukazuje dětem, že je úplně normální, když mamka je Franta a taťka je Toník.
 
Je sice možné, že někteří homosexuálové za svou nemoc, poruchu nemohou. Ale pokud by byli aspoň trochu soudní, uchovávali by svou úchylku v soukromí, a nechlubili by se jí na veřejnosti.
 
A při všem respektu k občanským svobodám svých homosexuálních občanů mi nikdo nevymluví, že jejich chování je úchylné a odporné.
    
 
 
 

 

 

Čtěte více:

Šokující odporné fotografie ze srazu homosexuálů. Provozují orální sex na veřejnosti

Co mají kopulující Lady Gaga a primátor Bohuslav Svoboda společného? Slabost pro gaye

Šokující statistika o homosexualitě: Gayové šíří infekce a polykají vlastní výkaly

Homosexuálové jsou devianti neboli úchylové

Homosexuální útok proti svobodě slova a myšlení

Neexistují žádná práva homosexuálů

Nové homosexuální náboženství. Homosexuálové už obtěžují i děti

Roman Joch: Pokud je homosexualita pro homosexuály „normální“, proč není normální pedofilie, zoofilie či nekrofilie...

Je homosexualita přijatelná? Bývá úzce spojena s pedofilií

Rekordně přibylo případů HIV, virus šíří gayové

Exhibující homosexualita je obdobná úchylka jako pedofilie, gerontofilie, nekrofilie, zoofilie, voyerismus...

 

 

41894 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Deset bodů, proč už nepotřebujeme NATOČtyřiačtyřicetiletý profesionální záchranář Petr G. byl v Kraslicích na Sokolovsku málem umlácen k smrti třemi nepřizpůsobivými Romy...Chcete, aby imigranti a suníčkářská lůza rabovali i v našich městech?EUROKOMISAŘKA PRO ROVNOST TROUBÍ DO BOJE PROTI NORMÁLNÍ RODINĚ. Vše se točilo kolem utrpení LGBT+ komunity...Sluníčkáři požadují odstranění soch a obrazů „bílého Ježíše“. Prý se jedná o rasismus

euServer.cz

Evropská komise vyvíjí iniciativu, která má dosáhnout toho, aby se internetem šířila pravda, pouze pravda a nic než pravda... Splnění tohoto plánu garantuje Věra JourováObchod s lidskými orgány odebraným asi třem stům zajatým nebo uneseným Srbům. Měl se na tom podílet právě Hashim Thaçi, tehdy již premiér nezávislého Kosova

ePortal.cz

Sluníčkáři chtějí vyvolat anarchii a urychlují svou revoluci a totální převzetí moci. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikneForum 24 a Hlídací pes. Dva dezinformační weby, které si hrají na arbitra pravdy, peskují ty druhé a jiný názor než svůj označují za fake news. Sami ale fake news pilně šíří

Eurabia.cz

I v Polsku změna ústavy: Žádné adopce dětí homosexuály!Nadnárodní firmy požadují cenzuru internetu na Západě! Brzy to bude jako v Číně ...

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Byl zprovozněn nový most mezi Ruskem a ČínouTakže když potřebují zničit Trumpa, tak kvůli tomu zničí i USA?

ParlamentniListy.cz

USA: „Auto, auto!“ A lidé letí vzduchem. Krvavý svátek, střelba všude. I malé dítě mrtvé. A ozvala se HillaryKauza „udavačka z Lidic“: Máme svědectví, které se Wollnerovi z ČT líbit nebude. Právě to totiž v jeho reportáži nezaznělo
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění