Homosexuálové jsou devianti neboli úchylové

Autor: Euroskeptik | Publikováno: 25.5.2009 | Rubrika: Kulturní válka
Homosexuálové

 

Homosexuálové jsou devianti neboli úchylové. Homosexuálové nejsou normální. Chce mi snad někdo namluvit, že strkat mužský pohlavní úd do mužské zadnice je normální?
 
Úchylné neboli deviantní chování je takové chování, které se odchyluje od normálu. Normální je být heterosexuálním. Heterosexuální vztahy a heterosexuální pohlavní styk zaručuje reprodokukci lidského druhu. Chovat se homosexuálně je proti přírodě a přirozenosti.
 
Homosexualita je porucha, je sexuální nemocí, deviací, úchylkou. A nezávisí na tom, zdali je vrozená či získaná. Někteří stoupenci homosexualismu argumentují, že i v přírodě mezi zvířaty se vyskytuje homosexualita. To je možné, buď se jedná o náhražkové nouzové chování, kdy není k mání objekt opačného pohlaví, anebo se jedná opět o poruchu jako u člověka, protože druh, který se nebude moci reprodukovat, jednoduše vyhyne.
 
Když tvrdím, že homosexualita je úchylka, neznamená to ale, že bych chtěl, abych stát homosexuály nějak perzekuoval. Co si kdo dělá doma, pokud to neškodí někomu jinému, je záležitostí onoho jedince. Po mém soudu je sice odporná představa toho, že jeden muž strká svůj penis jinému muži do análního otvoru, ale jak již jsem jednou poznamenal, pokud to neškodí někomu jinému, v soukromí ať si každý dělá, co chce. Třeba ať si strká do zadku biomrkev od Kateřiny Jacques, když se mu to líbí.
 
Co však naprosto odmítám, je to, aby homosexuálové měli na základě své úchylky nějaká práva navíc a aby si vynucovali veřejný respekt. Manželství je pouze záležitostí normálního heterosexuálního svazku dvou osob opačného pohlaví a výchova dětí rovněž.
 
Je hnusné, když se homosexuální lobby snaží vnucovat normálním lidem, že jejich odporné homosexuální chování je naprosto normální a rovnocenné s chováním heterosexuálním. Došlo to už tak daleko, že se svou oplzlou deviací snaží indoktrinovat děti, když je chtějí buď vychovávat nebo když například vychází učebnice, malovánky či slabikáře, v nichž se ukazuje dětem, že je úplně normální, když mamka je Franta a taťka je Toník.
 
Je sice možné, že někteří homosexuálové za svou nemoc, poruchu nemohou. Ale pokud by byli aspoň trochu soudní, uchovávali by svou úchylku v soukromí, a nechlubili by se jí na veřejnosti.
 
A při všem respektu k občanským svobodám svých homosexuálních občanů mi nikdo nevymluví, že jejich chování je úchylné a odporné.
    
 
 
 

 

 

Čtěte více:

Šokující odporné fotografie ze srazu homosexuálů. Provozují orální sex na veřejnosti

Co mají kopulující Lady Gaga a primátor Bohuslav Svoboda společného? Slabost pro gaye

Šokující statistika o homosexualitě: Gayové šíří infekce a polykají vlastní výkaly

Homosexuálové jsou devianti neboli úchylové

Homosexuální útok proti svobodě slova a myšlení

Neexistují žádná práva homosexuálů

Nové homosexuální náboženství. Homosexuálové už obtěžují i děti

Roman Joch: Pokud je homosexualita pro homosexuály „normální“, proč není normální pedofilie, zoofilie či nekrofilie...

Je homosexualita přijatelná? Bývá úzce spojena s pedofilií

Rekordně přibylo případů HIV, virus šíří gayové

Exhibující homosexualita je obdobná úchylka jako pedofilie, gerontofilie, nekrofilie, zoofilie, voyerismus...

 

 

41697 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Jak se točí peníze pro Člověka v tísni. Tomu neuvěříteReklama severského kartelu SAS přesvědčuje, že neexistuje nic takového jako skandinávská kulturaBritská okultisticky založená profesorka feminismu vyzývá k vyhynutí lidstva, aby se tak bojovalo proti klimatické změněPomozte nám, prosím, bez Vás to nedáme. Byla by škoda, kdybychom po 15 letech existence museli skončitVystoupení z Evropské unie je výhodné. Zde máte fakta

euServer.cz

Čeho všeho se chvilkaři budou muset ještě dopustit, než na ně padne zákon?Levice opustila pracující třídu a přeběhla k migrantům, k LGBT a posedlostí Gretou, hořekují švédští komunisté

ePortal.cz

V případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončenaPropaganda na výbornou: Jak to funguje u ČT

Eurabia.cz

Šíření coronaviru uprchlíky české vládě nevadí, ale do českých občanů by klidně stříleliO NEOMARXISMU A FABIANISMU

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Hřib řádil, že i Takáč kroutil hlavou: Rusům se to líbí, liberál Němcov byl jejich oblíbený politik. A pak ohlásil další šťouchy, které vůči Moskvě chystáPřes držku! Jiří Krampol o majoru Zemanovi, Miloši Zemanovi, Křečkovi a vtipech o Romech. Pozor, hrubé výrazy
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění