Mirečkovi Topolkovi vzali oblíbeného kačera a ten se mstí a trucuje…

Autor: Břetislav Olšer | Publikováno: 3.6.2009 | Rubrika: Zamyšlení
topol_eu

 

Jako malý rozmazlený kluk. Pomsta je sladká, jak jinak, vždyť to přece chtěl Evropě osladit. Ještě před několika měsíci byl hrdý egoista, který se pyšnil, jak si pět hodin povídal s Putinem, jak se prezidentu Sarkozymu chlubil, že má syna se stejným jménem Nicolas jako on.
 
Pak pyšně kráčel vítat Obamu a poplácával se s šéfy EU, Berlusconiho prohlašoval za svého kámoše a Merklovou gentlemansky líbal na obě tváře. Hrdina nad hrdiny, dokonce to vypadalo, že se naučí i anglicky. Ovšem ouha, vzali mu jeho hračku, kačera předsednictví EU a byl oheň na střeše.
 
Už vidím a slyším, jak tvrdí Barrosovi a dalším potentátům Rady Evropy, že Lisabonská smlouva je mrtvá. Nechal by si vrtat koleno, než by na jen na to pomyslel, natož aby něco takového vyslovil a opičil se tak po svém úhlavním nepříteli prezidentu Václavu Klausovi.
 
Ovšem, jeden míní a osud mění. Soudnost a racio nechodí po lidech, ale asi po hrách. Jak říkal Švejk: Zabili jste nám, strejčka, dostanete do držky!
 
Dnes už pouhý šéf rozhádané a zdecimované ODS Mirek Topolánek odjel na víkend do Varšavy, aby mu konečně zase někdo skládal poklony jako virtuální celebritě a mistru rektální submisivnosti.
Na předvolebním sjezdu polské konzervativní strany Právo a spravedlnost, (vrána k vráně, tedy spíš pták k ptákovi, sedá) doslova uvedl, že nezáleží na tom, jestli bude Lisabonská smlouva o reformě Evropské unie ratifikována, nebo ne, je to už prý stejně mrtvý dokument.
 
Napřed ji hájil do krve, prohlašoval o Klausovi, že svým euroskepticismem škodí Česku i Evropě, a najednou “prozřel” a tvrdí, že tato reformní smlouva neodpovídá realitě 21. století. A další tajenka je odhalena - Topolánek objevil Ameriku a patrně pošilhává po nějaké té funkci v evropském Parlamentu.
Mají se prý zvyšovat platy europoslanců hnedle na dvojnásobek, takže by o premiérskou apanáž nepřišel. Zhlédl se údajně ve společné vizi Evropy s polskými a britskými konzervativci. Spojení těchto tří stran je prý skvělou základnou pro vznik frakce euroskeptiků v Evropském parlamentu.
 
A to bylo slávy před televizními kamerami, když Halsionskou smlouvu slavnostě, s patřičnou okázalostí podepisoval. Takže si to spočítejme - máme dalšího europřeběhlíka z toho charakterního může, co byl známý jako hlavní bíjce zrádců, viz Tustý a spol.
 
Neunesl však svoje ponížení a jako malý kluk, závistivý a mstivý, že mu vzali jeho hračku, začal zrazovat i sám sebe. Nevratně mu zkrátka zabavili jeho kačera a teď trucuje, nenávidí a kope kolem sebe, jak smrtelně zraněný valach. Kůň, který má sice sílu, ale nic nevydrží.
 
Prostě další Ferdiš Pištora a jeho obrácení, spíš tedy zvracení…

7936 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Evropu čeká další a mnohem větší vlna migrace. Do pohybu se dá miliarda lidíÚtoky proti bílým lidem se neomezují pouze na USA. Například v Anglii vzniklo nové černošské hnutí, jehož vůdce tvrdí, že cílem je udělat z bílých lidí jejich otrokyBoj o hodnoty včera a dnes: U Vídně jsme na čas slavně zvítězili. Řádění Turků na Moravě a zánik na dosah. Dnešní nepřítel je silnějšíPodpořte prosím EUportal.czDnes je snadné prohlásiti se v souladu s vlastními pocity za osobu opačného pohlaví, případně některého z dalších 57 neopačných pohlaví. I my můžeme respektovat, že se pan Vystrčil cítí být Taiwancem...

euServer.cz

Už i ta žárovka zčernalaZápadní civilizace prochází inkluzí

ePortal.cz

Pomozte nám, prosímJsme hákliví, když si na nás otevřou ústa Čínani a Rusové. Ale když von der Lejnová hovoří o tom, že nám Brusel nařídí přijetí uprchlíků a nemáme na vybranou, kde jsou hrdinové Hřib, Kolář, Novotnej, Vystrčil...

Eurabia.cz

NOVINKA: AMERICKÉ VÁLKY - FAKTA A REALITAZlatá generace dostává hustou sodu

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Miláček Západu Navalný je lhář a skončil v exekuci za své lži ...Mýtus malé produktivity Čechů aneb jak český otrok dře na německý blahobyt

ParlamentniListy.cz

Syn Jana Krause: Romové? Byla s nima sranda. A gádžové...Ticho před bouří? Václav Cílek varuje před velkou krizí
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění