Mirečkovi Topolkovi vzali oblíbeného kačera a ten se mstí a trucuje…

Autor: Břetislav Olšer | Publikováno: 3.6.2009 | Rubrika: Zamyšlení
topol_eu

 

Jako malý rozmazlený kluk. Pomsta je sladká, jak jinak, vždyť to přece chtěl Evropě osladit. Ještě před několika měsíci byl hrdý egoista, který se pyšnil, jak si pět hodin povídal s Putinem, jak se prezidentu Sarkozymu chlubil, že má syna se stejným jménem Nicolas jako on.
 
Pak pyšně kráčel vítat Obamu a poplácával se s šéfy EU, Berlusconiho prohlašoval za svého kámoše a Merklovou gentlemansky líbal na obě tváře. Hrdina nad hrdiny, dokonce to vypadalo, že se naučí i anglicky. Ovšem ouha, vzali mu jeho hračku, kačera předsednictví EU a byl oheň na střeše.
 
Už vidím a slyším, jak tvrdí Barrosovi a dalším potentátům Rady Evropy, že Lisabonská smlouva je mrtvá. Nechal by si vrtat koleno, než by na jen na to pomyslel, natož aby něco takového vyslovil a opičil se tak po svém úhlavním nepříteli prezidentu Václavu Klausovi.
 
Ovšem, jeden míní a osud mění. Soudnost a racio nechodí po lidech, ale asi po hrách. Jak říkal Švejk: Zabili jste nám, strejčka, dostanete do držky!
 
Dnes už pouhý šéf rozhádané a zdecimované ODS Mirek Topolánek odjel na víkend do Varšavy, aby mu konečně zase někdo skládal poklony jako virtuální celebritě a mistru rektální submisivnosti.
Na předvolebním sjezdu polské konzervativní strany Právo a spravedlnost, (vrána k vráně, tedy spíš pták k ptákovi, sedá) doslova uvedl, že nezáleží na tom, jestli bude Lisabonská smlouva o reformě Evropské unie ratifikována, nebo ne, je to už prý stejně mrtvý dokument.
 
Napřed ji hájil do krve, prohlašoval o Klausovi, že svým euroskepticismem škodí Česku i Evropě, a najednou “prozřel” a tvrdí, že tato reformní smlouva neodpovídá realitě 21. století. A další tajenka je odhalena - Topolánek objevil Ameriku a patrně pošilhává po nějaké té funkci v evropském Parlamentu.
Mají se prý zvyšovat platy europoslanců hnedle na dvojnásobek, takže by o premiérskou apanáž nepřišel. Zhlédl se údajně ve společné vizi Evropy s polskými a britskými konzervativci. Spojení těchto tří stran je prý skvělou základnou pro vznik frakce euroskeptiků v Evropském parlamentu.
 
A to bylo slávy před televizními kamerami, když Halsionskou smlouvu slavnostě, s patřičnou okázalostí podepisoval. Takže si to spočítejme - máme dalšího europřeběhlíka z toho charakterního může, co byl známý jako hlavní bíjce zrádců, viz Tustý a spol.
 
Neunesl však svoje ponížení a jako malý kluk, závistivý a mstivý, že mu vzali jeho hračku, začal zrazovat i sám sebe. Nevratně mu zkrátka zabavili jeho kačera a teď trucuje, nenávidí a kope kolem sebe, jak smrtelně zraněný valach. Kůň, který má sice sílu, ale nic nevydrží.
 
Prostě další Ferdiš Pištora a jeho obrácení, spíš tedy zvracení…

7895 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Neziskoví fízlové a udavači v akci: Prodavačka vyhozená z práce. Víš, soudruhu, koho zaměstnáváš? Zákaz Ortelu na Řipské pouti. Horší než za Husáka. Máme možnost volbyKřesťanům usekli hlavy, ale se Západem to ani nehnePomozte nám, prosím, bez Vás to nedáme. Byla by škoda, kdybychom po 15 letech existence museli skončitVystoupení z Evropské unie je výhodné. Zde máte faktaKdo veřejně, na shromáždění či demonstraci nebo distribucí písemností hanobí vlajku nebo hymnu Evropské unie, bude potrestán odnětím svobody až na tři roky nebo pokutou

euServer.cz

Nechť nám ČT sdělí, jakou to nestrannost a svobodu má vlastně na mysliBritové vyšli ze „Žaláře národů" – Středně jedovatý fejeton

ePortal.cz

V případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončena Ti, kteří v této volbě prohráli, spustili spolu s Milionem chvilek na dr. Křečka a na výsledek této volby neskutečně agresivní útok

Eurabia.cz

Americký výzkum potvrdil údajnou fake news: Terorismus do Evropy přichází s uprchlíky ...Nová kniha: Povaha a zločiny zakladateľa islamu

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Je to tu! Milion chvilek v politice, zaznělo. Česko jásá i nadává nad oznámením„Dvě mega? Pche. Čtyři? Néé! Šest? Furt málo. Vosum.“ Tolik milionů dostal Člověk v tísni i od Pirátů na festival, který ukázal, jak muž vylíže rty silikonové panně
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění