To, že mne nazval rasistou mi nevadí, ačkoliv to nedoložil jediným, důkazem. Také společnost k níž mne přiřadil mne nikterak neuráží. Jsou to lidé, kteří se naučili přímočaře nazývat věci pravými jmény namísto ptydepe politické korektnosti. A na Cikány nikdo z jmenovaných pane Ryšavý určitě nikdo nenadává. Jenom po nich chtějí, aby si plnili své povinnosti jako ostatní.

Rasista, xenofob, homofob a mnoho dalších přídomků, kterých se mi dostává mne nerozladí, už jsem si na ně zvykl. To, že jsou to virtuální nálepky je zřejmé. Nejlépe to vyjádřil pod jedním mým mým blogem
jeden diskutér, který na dotaz co je v tom blogu  rasistického odpověděl, že to má rasistický podtext. Tak. Není rasistický, ale má podtext. Was ist das podtext?

No když už ale rasista, tak se podívejme, kdo to vlastně je. Našel jsem si ve slovníku cizích slov přesné významy těchto slov:

xenofobie  >>  odpor, nepřátelství, strach, nedůvěra ke všemu cizímu 
homofobie  >> strach či odpor vůči stejnopohlavně eroticky zaměřeným osobám 
rasizmus, rasismus  >>  názor o nerovnosti ras, obv. v souvislosti s nadřazováním některé 

Myslím, že nic z toho se v mých příspěvcích najít nedá.Takže pan ředitel a další "korektníci", přidělující mi tyto nálepky budou buď trochu "mimo mísu", nebo budou asi z jiného světa. Stačí si přečíst diskuze pod takovými články jako byl ten jeho. Chudák admin nestačil mazat. Ale staří latiníci neříkali nadarmo : Vox populi, vox Dei.

A když už ty přídomky "elity" z úvodu dostávají, ptejme se proč.Protože vše je o tom, že političtí odpůrci a korektníci těžce snášejí pravdu a v mém případě navíc můj sžíravý blogerský sarkazmus a nadsázku. Ale jak praví klasik: neustále roste počet těch, kteří mi mohou políbit to, co sám si nemohu.

Ale zpět k panu řediteli Ryšavému. Když  navštívíte server spolku Romea, který určitě převážně žije z dotací, pochopíte, že dnes se za státní peníze  nosí rasizmus naruby. To co tam se píše, napsat kdekoliv jinde, máte na krku vyšetřování. Zajímavé je, že uvedený spolek má zveřejněnou poslední výroční zprávu za rok 2006 a to ještě bez jakéhokoliv údaje o finančním hospodaření. Není to zvláštní? Nestálo by to za to se na to trochu podívat? Ať se  pan ředitel věnuje tomu, aby prokázal jak hospodaří s penězi, které vyssál z cecíku státu a nerozdává  za veřejné peníze svá soukromá moudra a  nálepky kdo je a kdo není rasista. Za to asi placen není. Podíváme se asi, co že to má za džob a jak hospodaří se svěřenými prostředky.

Jinak jako léčbu choroby politické korektnosti doporučuji si přečíst literaturu:
Petr Bakalář a jeho knihy Tabu v sociálních vědách a Psychologie Romů
Dalibor Plichta - o problematice germanizace Evropské unie
Pavel Sedláček - o střetu integrálního nacionalismu s neomarxismem a demoliberalismem