Pětačtyřicetiletý Turek,  prodejce kebabu žijící v Německu zavraždil svou patnáctiletou dceru kvůli tomu, že příliš vyznávala západní styl a nechtěla žít podle muslimských zvyků. Tělo mladé ženy objevila policie z bavorského Schweinfurtu ve středu. Následně zadržela jejího otce, kterého z její smrti podezřívala. Muž se k činu doznal a jako motiv prý uvedl, že "měl problém s tím, že jeho dcera nechtěla žít jako muslimka".

Vyšetřovatelé uvádějí, že muž vzal nad ránem z kuchyně ve svém bytě nůž a šel o patro níž. Tam spala na gauči u své babičky mladičká dívka. Bodnul ji dvanáctkrát.

Tak jestli má někdo problém, zda Turecko patří do Evropy či nikoliv, já mám jasno. Nepatří. Země, kde jsou na pořadu dne zvyky zabít své dítě, protože chce žít jinak, než podle středověkých pravidel ať zůstane kde je.

A jeden postřeh z diskuze pod článkem o tomto zvěrském činu: Socialistickou EU vedou multikulturní šílenci do záhuby. 60 mil. muslimů v Evropě se nikdy integrovat nebude.Nepodařilo se to v Německu, kde je 3.generace Turků, ,70% marokánců v Holandsku je buď ve vězení a nebo dočasne venku.., ve Francii je 800 městských čtvrtí , kam domácí nemůžou a policie se bojí,..davy imigrantů ničí  švédská, finská,  italská a další města. A tak přichází ke slovu extrémní pravice, která nazývá věci pravými jmény a kašle na absurdní multikulti zákony diskriminující Evropany.A pod toto se podepíšu. A klidně mi říkejte xenofob. Je to jen pokračování jevu o němž jsem psal zde.
http://paulczynski.blog.idnes.cz/c/90389/Neco-pro-priznivce-multikulti.html#t2
Jenomže tentokrát je to v Evropě.

http://paulczynski.blog.idnes.cz/