Jen až se spojí Romové s neonacisty a skinheady proti muslimům…

Autor: Břetislav Olšer | Publikováno: 1.9.2009 | Rubrika: Zamyšlení
cikan

Dějí se dnes ve světě věci nepochopitelné; zázraky na počkání, nemožné do tří dnů. Třeba se jednou budoucí generace dočká realizace současné utopie, kdy se Romové srdnatě brání před neonacistickými extrémisty.

A pořád jdou peníze na romské programy a pořád vše stojí na místrě. V Ostravě byl před necelým rokem slavnostně vyhlášen pomocný romský program pod názvem “Ruku v ruce”.
Jeho šlechetným cílem, financovaným z peněz Česka i EU, je zaměstnávat Romy, učit je pracovním návykům a pomáhat se vzděláváním romské komunitě, která žije v ostravských deseti ghettech v počtu zhruba deseti tisíc obyvatel.

Zamyslel jsem se nad účinností podobných akcí, jež sice mají bohulibý záměr, který však zatím vždy, po určitém čase aplikací, vzal za své. Ani po několika měsících výsledky této “čárkové” akce nejsou vidět. Naopak.

Je populistické házet všechny krádeže kovů na Romy? V Česku jsou desetitisíce bezdomovců, kteří bez výjimky kradou, co není přivázáno. Mezi nimi je jen minimum romských nepřizpůsobivců. Nezaměstanost se blíží v číslu půl milionu, z toho připadá na Romy pouze pár procent…

Ani gadžové proto nejsou bez chyby při ztrácení litinových mříží do kanálů, drátů vysokého napětí či dešťových okapů, kolejnic, silničních svodidel a hřbitovních okras. Takže, trochu soudnosti při obviňování zlodějů…

A teď zase další dvě miliardy pro Romy. Na bezdomovce nic. Jde o definitivně ztracenou sortu lidí? Asi proto mezi nimi najdete minimum nebo skoro žádného cikána. Prý je třeba miliardy na odstranění ghett, na vzdělání, zaměstnanost a další věci. Přitom už přece dostávají stovky milionů. Kam mizí? Nová “černá díra”? Romští aktivisté budou mít opět hody. Jen si to proberme:

Program Podpory projektů integrace příslušníků romské komunity - Kapitola 313 – Ministerstvo práce a sociálních věcí : Spolkl už 57 844 600 Kč.

Program Podpory projektů integrace příslušníků romské komunity - Kapitola 333 – Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy: Dalších pár milionků navíc - 24 436 620 Kč.

Program Podpory projektů integrace příslušníků romské komunity - Kapitola 334 – Ministerstvo kultury : Asi už docházejí peníze; pouze 1 999 020 Kč.

Program odstraňování havarijních situací v sociálně vyloučených romských komunitách a lokalitách - Kapitola 304 – Úřad Vlády : Tak tato legrace vydá za 9 999 280 Kč.

Další pozře kampaň proti rasismu - celkem 1 280 670 Kč. A aby toho nebylo málo, je tady program projektů integrace romské komunity ; bratru za 12 394 250 Kč.

A ještě položka pro koordinátory romských poradců na krajských úřadech - Kapitola 398 – Všeobecná pokladní správa; nějaký ten milionek ještě zbyl, asi z toho, co se ušetřilo na důchodcích - 4 968 900 Kč….

A ročně nám to vyjde na “pouhých” 112 923 340 Kč plus neveselý dvoumiliardový požadavek Ivana Veselého, co je šéf Nadace na obnovu a rozvoj tradičních romských hodnot (Dženo) a ještě místopředsedy romské politické strany - Romské občanské iniciativy.

No, nekup to! Nebýt potíží Romů, neměl by vlastně pan Veselý do čeho “dženout”. Vaše neštěstí, naše nezištné peníze! Že by bez Džena žil jen z platu své právnické choti Kláry Samkové?

Brzy ale bude i těchto peněz chybět, až se také ve střední Evropě změní během přístích desetiletí dosavadní muslimská minorita v majoritu, ve školách, na úřadech i v běžném životě bude postupně platit jediné - islámské právo šaria. Je nějaké východisko…?

Nechci vzbuzovat vášně a být špatným prorokem, ale Romové budou mít na vybranou; spojit se zavčas s gadži, tedy i se skinheady, neonacisty, členy Dělniké či Národní strany a zahájit společný dialog, resp. frontální odpor proti muslimům, nebo pokorně konvertovat na islám a chodit v hidžábu a galábiích.

K tomu respektovat zákaz sledování satanské televize, nebo jen na přísně vybrané pořady podle islámského práva, a být k dispozici na funkci sebevražedného mučedníka. Podle toho, jak rozhodne imám.

Islamisté jsou jako Jezinky-Jeskyňky, co oblbnou kdejakého Smolíčka pacholíčka. Jen tři prstíčky si ohřejí a hned zase půjdou. Jo, až na Sahaře naprší a uschne… Kde dnes hledat jelena se zlatými parohy?

To pak bude mazec. V ráji řeky medu, vína a mléka, k dispozici pro obcování dvaasedmdesát černookých panen. Možná bude nacionalisty mrzet, že kdysi křičeli hesla: “Nic než národ” nebo “Tahle země není pro barevný!”

Místo toho budou jejich potomci svým holými lebkami bušit o zem pětkrát denně směrem k Mekce svoji modlitbu k Alláhovi. Kdo zůstane bezvěrec a satanův pohrobek, ten půjde od válu.

Pořád nám to nedochází? Přitom už od roku 1990 tvoří asi 90 procent veškerého evropského přistěhovalectví muslimové. Zatím to nejvíc pociťuje Francie. Nevěříte? Až třicet procent všech francouzských dětí a mladých lidí pod dvacet roků tvoří muslimové.
Stejný osud čeká i Velkou Británii, kde už je přes tisíc mešit, některé přestavěné z kostelů. Jen Německo prý vydrží s přechodem na islám až do roku 2050. Podobně jsou na tom i ostatní evropské země, pouze Balkán bude islámským ještě mnohem dřív, Turecko už má víru podle Koránu na prvním místě…

Těšil jsem se na londýnský Hyde Park, hlavně na jeho nezávislé řečníky ve Speaker’s corner. Ti se tam ale už téměř nevyskytovali; místo nich byly louky tohoto proslulého prostranství, vyhrazeného během druhé světové války pro pěstování rajčat, plné mulimských přistěhovalců.

Těch je v Anglii už přes tři miliony. Seděli v trávě, konzumovali hranolky s kuřetem a vydrželi tak v siestě po dobu svých pěti denních modliteb. Muži v galábiích, ženy v černých róbách až na paty, s úzkým průzorem pro své oči. Společně vytlačili rodilé Londýňany z jejich oblíbeného místa relaxace do britsky konzervativního, ale čistějšího St. James’s Park…

Už v roce 1974 prorocky prohlásil alžírský prezident Boumedien “Zaplavíme Evropu dělohami muslimských žen a jejich dětmi…” A skutečně zaplavují. Osm dětí na rodinu jako průměr - to je fakt demografický boom. Kam se na ně hrabou romské rodičky?

Za 20 roků má být v Evropě více než sto milionů muslimů. Už nyní je jich 23 miliónů. V polovině tohoto století by mohla většina Francouzů vyznávat islám a každý pátý Evropan bude vyznávat Korán. A zatímco Rakousko bylo ve 20. století z 90 procent katolické, do roku 2050 by islám mohl být hlavním náboženstvím Rakušanů mladších 15 let.

Není proto zbytečné vyhazovat peníze za protiextrémistický boj, když je možné se zadarmo smířit, nalézt rozumný kompromis, dát holé či zarostené hlavy dohromady a přestat se vzájemně napadat?

Navíc romská ghetta jsou svojí hygienou, odpadky a pořádkem pětihvězdičkovými hotely, proti arabským slamům a chudinským obydlím ve většině islámských zemí. K tomu je jistota, že žádný Rom se neopáše dynamitem a neodpálí se v autobuse hromadné městské dopravy…

Takže, nabídka platí. Košile bližší než kabát. Je nutné si uvědomit, že už Svatopluk dávat lámat svým synům najednou tři pruty, jelikož věděl, že jedině ve spojenectví je patřičná síla…

Lepší pozdě, než vůbec! Stejně ty miliardy zase zmizí v propadlišti dějin a ghetta budou smrdět dálšího půl století…

http://olser.cz/

4860 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

USA vyhrožují České republiceEtiopské aerolinie otvírají nové linky z Norska do Etiopie, aby falešní uprchlíci mohli navštěvovat země, ze kterých „uprchli“Neexistuje žádný důkaz, že by Rusko zasahovalo do amerických prezidentských voleb v roce 2020, aby prosadilo opět TrumpaKriminální kauzy ČSSD. PřehledněPomozte nám, prosím, bez Vás to nedáme. Byla by škoda, kdybychom po 15 letech existence museli skončit

euServer.cz

Čeho všeho se chvilkaři budou muset ještě dopustit, než na ně padne zákon?Levice opustila pracující třídu a přeběhla k migrantům, k LGBT a posedlostí Gretou, hořekují švédští komunisté

ePortal.cz

V případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončenaNulová tolerance pro vydírání ekoteroristů. U mne je tolerance vůči těmto šílencům na bodě nula. Ustupovat jim znamená jejich trestné činy legitimizovat

Eurabia.cz

Proč Babiš neposlal armádu na ilegální imigranty, ale posílá jí na Čechy? A budou do nás střílet?Petr Hampl doporučuje: Kniha o zklamání bývalého stoupence radikální levice

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Pikoru vyzvali k reakci a ta přišla drtivá. Kádrujete mi ženu? A to teprve začínámeUž zítra. Pod Křečkovými okny se chystá brajgl. Milion chvilek si přizval posily
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění