Protilisabonská akce před irským velvyslanectvím se vydařila. Přijďte zas!

Autor: Michal Semín | Publikováno: 18.9.2009 | Rubrika: ShortNews
irsko4

Včera bylo na malé Straně ještě rušněji než obvykle. Možná, že v místní hospodě U malého Glena irské lidovky čas od času zazní, odvažuji se však tvrdit, že pod okny nedaleké irské ambasády zněly poprvé. Pro dosud nezasvěcené – nekonal se zde koncert, ale demonstrace na podporu irských spolubojovníků proti Lisabonské smlouvě a za Evropu svobodných národů.

 

 

 

 

Přípravy v plném proudu

 

Moderátor a současně autor tohoto blogu

 

 

 

 

 

 Za petiční akci D.O.S.T. promluvil Petr Bahník

 

 Člen Strany svobodných občanů...

 

 

 ... a jejich předseda Petr Mach

 

 

 

 Ladislav Bátora čte dopis Michaeála Ó Fearghaila:

Dobrý den! Bratrsky zdravím všechny naše přátele v České republice!

Když jsem se v roce 1999 chystal na první procházku po přenádherné Praze, očekával jsem, že zakusím pocit naprosté cizoty; místo toho jsem se k svému překvapení cítil jako doma. Vaše město i Čechy byly kdysi srdcem křesťanstva, a je to dodnes znát.

Proti oběma našim národům teď vedou útok. Zatím nás nestřílejí na ulicích, ale ten útok je přesto realitou. Jejich tvrzení, že Lisabonská smlouva je nezbytná pro rozvoj Evropy, je „Velkou lží“. Ve skutečnosti je to totiž, moji přátelé, cynický pokus o uchvácení moci, jenž se tváří jako recept na blahobyt.

Základním principem vládnutí je, že nikdy by nemělo být řízeno z ústředí to, co lze spravovat na úrovni lokální. Sovětský svaz byl přesvědčivým příkladem krachu enormně centralizovaných států. Jsou příšerně nevýkonné, a když se objeví nějaké tlaky, menší regiony jsou vždy bez váhání obětovány.

Papež Liberius se nechal ve 4. století vmanévrovat do situace, kdy podporoval vlastní nepřátele. Říká se o něm, že „kde selhaly hrozby, uspěly lichotky.“ Vyhrožovali nám, že nás vyloučí z Evropy, pokud se nezlomíme a neodhlasujeme „ANO“. Domnívají se, že jsme zapomněli, že podle Smlouvy z Nice nemohou nikoho z nás vyloučit, stejně jako nikdo z nás nemůže vystoupit. A proto jsme hlasovali proti.

Slyšel jsem, že vaším heslem kdysi bylo „Ani Řím, ani Vídeň“. My dnes říkáme: „Ani Lisabon, ani Brusel!“ Podobně jako spousta jiných malých národůČechy nevyjímaje, předpokládám – můžeme být obalamuceni (Bože, uchraň nás takové pošetilosti), ale nenecháme se uřvat. Je to taktika hazardní, jak ostatně naši nepřátelé už loni zjistili.

Poté, když jsme před 90 roky svrhli cizí nadvládu, sepsali naši vůdci ústavu. Jak tu bruselští byrokrati nenávidí! Jenže pokud z nás svými hrozbami, lžemi a lichotkami vymámí „ANO pro Lisabon“, žádná referenda už nikdy nebudou – dobrovolně se této záštity vzdáme.

Dějiny posledních dvou tisíciletí svědčí o síle evropské civilizace. Nepotřebujeme tavící tyglík Evropské unie. Ničení národní identity není náhodné – jejich touhou je homogenní břečka vykořeněných nádeníků, s nimiž by mohli manipulovat podle svého gusta. Jenže my si přejeme hospodářskou spolupráci sebevědomých nezávislých evropských národů! Jenže my jsme hrdí na naše evropské dědictví! Jak se jen opovažují pomyslet, že vždy vyhrají díky svým penězům a díky tomu, že ovládají sdělovací prostředky!

Děkuji vám všem z celého srdce za vaši podporu. A křesťany vyzývám, aby nezanedbávali modlitby! V Irsku v této bitvě bojují „velké prachy“, „big byznys“ a sdělovací prostředky na straně jedné, a na straně druhé řadoví dobrovolníci, kteří na rohu ulice zjevují pravdu svým sousedům. Kdo zvítězí?

Povstaň, Evropo! Hanba zbabělým, svou tvář skrývajícím lidem, kteří nám chtějí ukrást Evropu před nosem!

Hned tři pozdravy posílám všem našim přátelům v České republice: do Čech, na Moravu, do Slezska!

 

 

 

 

 Poslankyně Eva Dundáčková (ODS) přednáší příspěvek, za který sklidila zaslouženě dlouhý potlesk

 

 

 

Prezidentka Hnutí pro život Zdeňka Rybová

 

 

 

Místopředseda Konzervativní strany Martin Rejman

 

O demonstraci referovaly na české poměry objektivně servery IDNES, Mediafax a EURO. Mediální blokáda, navzdory každodennímu kontaktu s novináři všech významných tištěných i internetových médií, s čestnou výjimkou výše uvedených zpravodajských serverů, ovšem nadále trvá. Kdo by si myslel, že o této demonstraci měla informovat “Česká“ televize (alespoň na svém celodenním zpravodajském kanále), měl by si uvědomit, že mnohem důležitější než nějaká Lisabonská smlouva je přeci nekonečné žvanění o tom, co vyvádí sebemenší bojůvka anarchistů a kde a v kolik probíhá workshop o obsazování cizích nemovitostí.

Příští demonstrace "Svoboda pro Irsko" proběhne na stejném místě ve čtvrtek 24. září od 18. hodin. S příspěvkem vystoupí i některé nové tváře, mj. poslanci Evropského parlamentu Hynek Fajmon a Ivo Strejček. Těšit se můžete i na Petra Kratochvíla z divadla Ta Fantastika.

 

Go mbeannaí Dia Éire! Bůh žehnej Irsku!

8743 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Kdo veřejně, na shromáždění či demonstraci nebo distribucí písemností hanobí vlajku nebo hymnu Evropské unie, bude potrestán odnětím svobody až na tři roky nebo pokutouTrumpův skutečný dar Putinovi a Rusku"Majdanská lež" 6 roků poté: Konečně nezvratné důkazy. Gruzínští snipeři promluvili. Palbu pod dohledem CIA řídili Pašinský, Parubij a Saakašvili. Bidenové za odměnu vydrancovali zemiMédia bojující za zájmy globalistů na nás hází špínu. Pomozte nám prosímVystoupení z Evropské unie je výhodné. Zde máte fakta

euServer.cz

Nechť nám ČT sdělí, jakou to nestrannost a svobodu má vlastně na mysliBritové vyšli ze „Žaláře národů" – Středně jedovatý fejeton

ePortal.cz

Čtenáři a přátelé Eportalu, podpořte nás prosím, nebo ukončíme činnost Ti, kteří v této volbě prohráli, spustili spolu s Milionem chvilek na dr. Křečka a na výsledek této volby neskutečně agresivní útok

Eurabia.cz

USA povolaly na hranice proti imigrantům speciální jednotkyMísto protestního pochodu vzpoura imigrantů

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Macron zmrazil slovy o Rusku. A co víc: Pojďme zachránit EU, vyzval Německo. Třeba jaderné zbraně...Lež u Moravce! zlobí se Okamura. Sebrat dávky? V papírech je to prý jinak
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění