Strčte si Jidáše Topola a eurokomisaře do Brusele

Autor: LP | Publikováno: 1.10.2009 | Rubrika: Zamyšlení
topol_eu

 

„Svou politickou kariéru spojím s osudem Lisabonské smlouvy,“ prohlásil Topolánek servilně po schůzce s předsedou Evropské komise Josém Barrosem. „Pokud by došlo k tomu, co naznačil hlavní Tlustého nohsled Oberfalzer, organizátor celé akce, že míní podat za měsíc novou stížnost, tak to znamená definitivně, že nestihneme termíny, “ řekl Topolánek.
 
No nevím, jestli je pan senátor Oberfalzer Tlustého noshled, ale pan Topolánek je každopádně Barrosův kašpárek. Topolánek navíc plive na své zahraniční partnery z britské Konzervativní strany. David Cameron chce totiž vypsat k Lisabonu referendum a dal najevo prezidentovi Klausovi, že by ocenil, kdyby Lisabon do doby britských voleb neratifikoval. Před vznikem euroskeptické frakce Topolánek hřímal, že Lisabon je mrtvý. No a pak byl zase u Barrosa a nadělal si do kalhot. Své gule má asi pouze na plození levobočků.     
 
Náš velký státník Mirek Topolánek poté, co si na koberečku vyslechl rozkazy od říšského bruselského führera Barrosa, nás straší tím, že když Česká republika nebude ratifikovat Lisabonskou smlouvu, přijde o svého eurokomisaře. Sice se jedná ze strany Brusele a velmocí o odporný nátlak, ale no tak ať! Milá Unie, strč si svého eurokomisaře klidně do Brusele!
 
K čemu nám nějaký eurokomisař je? Co pro nás dobrého kdy udělal Špidla? Kdy o něm bylo slyšet? Pardon, zařizoval vlastně ty opalovací krémy pro dělníky pracující na sluníčku... Podle statutu eurokomisaře nakonec komisař ani zájem vlastní země hájit nesmí, tak jakápak ztráta.
 
Ztráta pro nás naopak je, že váha České republiky se při hlasování díky Lisabonu dvakrát zmenšuje a moc Německa naopak dvakrát zvětšuje. Díky Lisabonu bude 90 procent u nás platných zákonů pocházet z Brusele, což přiznal i Topolánkův prolisabonský spojenec Paroubek. To snad i za protektorátu v RVHP jsme měli více suverenity.
 
Nejlepším řešením pro Českou republiku je, aby toto synonymum Jidáše se jménem Topolánek odešlo z české politiky – třeba i do Brusele. Jenže když zamáznem Lisabon, tak o toho eurokomisaře přijdeme. Není divu, že se Topolánek o ten flek tolik pere.
 
Eurosoudruzi, neměli byste v Bruseli pro toho Topola nějakou jinou trafiku, když tak věrně poslouchal rozkazy Sarkozyho, Barrosa a Merkelové a vytrvale zrazoval svou vlast?
 
Topolánek říkal, že pokud neprosadí ratifikaci Lisabonské smlouvy v České republice, odejde z politiky. O důvod víc, aby prezident Klaus Lisabon neratifikoval. 
 

 

Topola zde dobře komentuje Ivo Strejček:

5920 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Viktor Orbán prohlásil, že středoevropské národy by se měly semknout, aby zachovaly své křesťanské kořeny v době, kdy západní Evropa experimentuje s homosexualismem, přistěhovalectvím a ateismemDalší buzerace z Bruselu...‚Bílé privilegium‘? Bílé děti z pracující třídy jsou v britském školském systému nejznevýhodněnější, jelikož systém upřednostňuje menšinyPodpořte prosím EUportal.czDnes je snadné prohlásiti se v souladu s vlastními pocity za osobu opačného pohlaví, případně některého z dalších 57 neopačných pohlaví. I my můžeme respektovat, že se pan Vystrčil cítí být Taiwancem...

euServer.cz

Nepodmíněný příjem? – Cesta do pekelÚtok na Navalného nebo na naši první signální soustavu?

ePortal.cz

Pomozte nám, prosímPovinná solidarita: Necháme se raději podplatit - nebo donutit? Orwellův newspeak. Bude EU kšeftovat s "bílým" masem?

Eurabia.cz

Lyon: Řeznictví s vepřovým napadli imigranti plynemFrancie: Tatínek má z teroristického synka radost !

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Miláček Západu Navalný je lhář a skončil v exekuci za své lži ...Mýtus malé produktivity Čechů aneb jak český otrok dře na německý blahobyt

ParlamentniListy.cz

To česká média zvorala. Musí se omlouvat. Útok na Trumpa se vymstilVy sobci! Je mi zle! Umělec, co trpí s covidem, má drsný vzkaz
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění