The Czech President must resist and not sign the Lisbon Treaty

Autor: Alexander Tomský | Publikováno: 10.10.2009 | Rubrika: English
Klaus - tricolora

President Václav Klaus of the Czech Republic might be the last hope for opponents to the Lisbon Treaty --- As a Czech and also a British subject, I call on President Václav Klaus of the Czech Republic, in view of Ireland's second and confused referendum, to remain steadfast in his long-standing effort to reject the Lisbon Treaty.

He is no doubt aware that the overwhelming majority of people of the United Kingdom oppose the treaty, but have no hope of getting the chance to vote, promised to them by their own government.

Never mind that European Union money is being used for propaganda to secure the right answer from a minority of apprehensive Irish voters in a referendum on the treaty.

Never mind that the unelected and unaccountable EU government cannot be dismissed, or that the European Parliament is a pretence of democracy.

What I am concerned about is the officially promoted lie that we are all subjected to by the new European imperium. We are told that there is a European idea, rather than a civilisation, and that this idea requires a unitary state.

We are told that there is a European nation, or, if not, that it needs to be created. We are told that the EU government of appointed clerks, in its expensive effort to regulate social and economic life in Europe, seeks to promote peace and prosperity.

The opposite is true. The more the politicians try to impose a common straitjacket on nation-states, the more discord they will create.

Politics is the art of measured compromise between the varied interests of free and loyal subjects. If our governments delegate their powers to unelected delegates, who will control the delegates of the delegates?

President Klaus will be called an extremist; he will be mocked and threatened. He is now alone, as Alexander Solzhenitsyn was when he published his manifesto Live Not by Lies. But like Solzhenitsyn, Václav Klaus will be supported by the millions of people who have not spoken yet.

Alexander Tomsky
Prague, Czech Republic

Vyšlo dne 5.9.2009 v The Daily Telegraph


autor je členem Svobodných a místopředsedou krajského sdružení v Praze

1995 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Jak se točí peníze pro Člověka v tísni. Tomu neuvěříteReklama severského kartelu SAS přesvědčuje, že neexistuje nic takového jako skandinávská kulturaBritská okultisticky založená profesorka feminismu vyzývá k vyhynutí lidstva, aby se tak bojovalo proti klimatické změněPomozte nám, prosím, bez Vás to nedáme. Byla by škoda, kdybychom po 15 letech existence museli skončitVystoupení z Evropské unie je výhodné. Zde máte fakta

euServer.cz

Čeho všeho se chvilkaři budou muset ještě dopustit, než na ně padne zákon?Levice opustila pracující třídu a přeběhla k migrantům, k LGBT a posedlostí Gretou, hořekují švédští komunisté

ePortal.cz

V případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončenaPropaganda na výbornou: Jak to funguje u ČT

Eurabia.cz

Šíření coronaviru uprchlíky české vládě nevadí, ale do českých občanů by klidně stříleliO NEOMARXISMU A FABIANISMU

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Emanuel Moravec by zatleskal, Jasánku Šídlo. Havlérka jásá nad atomovým Hřibem. Martin Koller zírá nad hloupostí a sprostotou bruselské propagandyHřib řádil, že i Takáč kroutil hlavou: Rusům se to líbí, liberál Němcov byl jejich oblíbený politik. A pak ohlásil další šťouchy, které vůči Moskvě chystá
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění