Zlaté poslední místo pro Českou republiku

Autor: Tomáš Břicháček | Publikováno: 11.10.2009 | Rubrika: ShortNews
Vlastenec

V sobotu 10. října 2009 Polsko ratifikovalo Lisabonskou smlouvu. Česká republika se tak stala jediným zbývajícím členským státem, který euroústavu převlečenou do nových šatů neratifikoval. Umístili jsme se tedy na posledním místě v závodu států o rozpuštění se v evropském eintopfu. Jsme poslední z průvodu, kdo se ještě nadšeně nevrhnul do propasti evropského centralismu za zvukem krysařovy flétny, která píská Ódu na radost.

Eurohujeři skřípou zuby, zatímco odpůrci bruselského centralismu mohou slavit tuto skutečnost jako skromné dílčí vítězství, které je alespoň drobnou náplastí v situaci, kdy Giscardova oktrojírka bude tak jako tak dřív nebo později nastolena.

Můžeme si blahopřát k tomu, že Česká republika je státem, kde se najde řada politiků, jež si uvědomují, o čem smlouva je, a kteří aktivně usilovaly od její odvrácení. Tento fakt vyvrací klišé rozšiřované dekadentními intelektuály o mizivém vlasteneckém cítění Čechů. Poláci i Maďaři, kteří jsou vyzdvihováni jako prototyp národů se zakořeněným nacionalismem, ratifikovali dřív než Češi!

Všem těm, kteří mají zásluhu na tomto výsledku, počínaje prezidentem Václavem Klausem a skupinou odvážných senátorů s patriotickým a občanským uvědoměním, kteří vytrvale házeli oktrojírce klacky pod nohy, říkám: díky!
 

5534 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Viktor Orbán prohlásil, že středoevropské národy by se měly semknout, aby zachovaly své křesťanské kořeny v době, kdy západní Evropa experimentuje s homosexualismem, přistěhovalectvím a ateismemDalší buzerace z Bruselu...‚Bílé privilegium‘? Bílé děti z pracující třídy jsou v britském školském systému nejznevýhodněnější, jelikož systém upřednostňuje menšinyPodpořte prosím EUportal.czDnes je snadné prohlásiti se v souladu s vlastními pocity za osobu opačného pohlaví, případně některého z dalších 57 neopačných pohlaví. I my můžeme respektovat, že se pan Vystrčil cítí být Taiwancem...

euServer.cz

Nepodmíněný příjem? – Cesta do pekelÚtok na Navalného nebo na naši první signální soustavu?

ePortal.cz

Pomozte nám, prosímPovinná solidarita: Necháme se raději podplatit - nebo donutit? Orwellův newspeak. Bude EU kšeftovat s "bílým" masem?

Eurabia.cz

Lyon : Řeznictví s vepřovým napadli imigranti plynemDžihádisté najatí Ázerbajdžánem se prý vzbouřili...

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Miláček Západu Navalný je lhář a skončil v exekuci za své lži ...Mýtus malé produktivity Čechů aneb jak český otrok dře na německý blahobyt

ParlamentniListy.cz

Dost lidí může zbytečně zemřít! Kandidát na hejtmana a lékař se zkušenostmi s pacienty na ventilátorech nemá dobré zprávy k nákazeMohla být na místě Prymuly. Vakcína proti covidu? Odpověď na útoky
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění