Má EU právo odvolávat nám prezidenta aneb kdo škodí České republice

Autor: Petr Paulczynski | Publikováno: 13.10.2009 | Rubrika: Zamyšlení
Klaus - tricolora

Klaus opět na výsluní pozornosti všech. Příznivců, eurohujerů našich i cizích, komentář stíhá komentář. Štěkají na Klause jak hejno ratlíků na salašnického psa. Jeden český bonmot říká, pročúral mu prsa jak sněhulákovi.


Myslím, že přesnější popis toho co Klaus těmto poštěkávačům udělal není. Ponechám stranou dnešní stupidní komentář nejchytřejšího Moravce. Jde mi o reakci eurodemokratů Sarkozyho, Leinena a dalších, kteří prý vydali pokyn k odvolání Klause. Náš malý Zelený trpaslíček Liška, bývalý adlátus nějakého německého europoslance ihned tento pokyn snaživě aportoval do domácího prostředí.

Zdá se, že se rodí absolutní fraška a názorná ukázka, co je to vlastně ta eurodemokracie.
Potvrzuje se, že tvrdé jádro "staré Evropy", hledá cestu, aby se jim ti noví nemontovali do běhu věcí. Kdekdo se ohání půl miliardou obyvatel, ale běda, má-li některý z nich odlišné názory.

Také proto vznikla napřed evropská ústava a po ní Lisabonská smlouva. Jde v ní o nové rozložení sil v Evropě, o posílení velkých evropských hráčů a o posílení evropských institucí (v nichž mají tito hráči opět rozhodující slovo). A tam, kde se dostanou ke slovu mocenské zájmy, končí veškerá legrace. Ten, kdo se postaví proti, je veřejný nepřítel a podle toho se s ním zachází.

Myslím, že prezidentovi se podařilo odkopat obry Evropy a demokracie. Ukázala se skutečná tvář demokracie v Evropě. A pravdu má Klaus, že deficit svobody a demokracie skutečně razantně narůstá.

Pomiňme motivaci Václava Klause, zda si našel obstrukční důvod, důvod jak se ctí vycouvat, nebo zda nalezl slabý bod. Ostatně 91% respondentů na dnešní Primě mluví sám za sebe. Stejně jako opatrný postoj Paroubkův.

A hlavně. Naslouchejme, co se ozývá z evropského mraveniště poté, co do něho VK načůral. Tady se ukazuje pravá a nefalšovaná tvář oné oslavované EU. Ohyb banánu, přímost okurky, kšeft se žárovkami či ochrana ptactva jsou zástupné problémy. Hrubý nátlak velkého na malého. Kua jak je to možné, co si to ten Klaus dovoluje, ozývá se z toho mraveniště.

Dvojí irské referendum je jen další maličkou ukázkou té eurodemokracie. Výhrůžka tím, že nebudeme mít komisaře - komu vadí absence dalšího darmožrouta za nezřízené peníze? Vyloučení z Unie? Nenechte se šmejdi vysmát. Vždyť z té Pandořiny skříňky vypustíte Krakena, který příště může sežrat Vás. Odvolat Klause? Co se njám pletet do našich věcí nafoukanci.

A nejvíc se ukazuje Klausova pravda poté, co se ozval poté co pustil z huby citrón vepřík sudeťák Posselt. To trdlo postnacistické zachrochtalo o sudetské diplomacii, o právech sudetských Němců, která by Klausem navrhovaným dodatkem smlouvy byla krácena. Klaus se musel v té chvíli válet smíchy pod stolem.

Jestli něco chceme, jestli se chceme mít stejně dobře jako ti bohatší, jestli si přejeme aby se s námi jednalo jako „rovný s rovným“, nesmíme jen poslouchat, co nám kdo bude nařizovat.

Jsem rád, že Evropa již upouští od pokusů definovat správný ohyb banánu či rovnost a průměr okurek a pouští se jasně a srozumitelně do větších výzev! Rovnou někoho vylučovat, či svobodné zemi odvolávat prezidenta.

Ještě víc mne však děsí domácí quslingové ať už se jmenuji Bursík, Liška, Svoboda či Pehe. Metody, po kterých antiklausí armáda sáhla jsou světem pokrytectví, lži a přetvářky, protože podporují Svaz evropských socialistických republik, který vnucuje svoji byrokratickou vůli svým členským státům. Škodí České republice Klaus anebo škodí České republice klaka domácích přikyvovačů zástupcům států které jen jaksi náhodou kdysi podepisovaly Mnichovskou dohodu?

Odpovězte si sami. Doufejme, že Hradčana nám bombardovat nebudou.
 

http://paulczynski.blog.idnes.cz

3737 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Evropu čeká další a mnohem větší vlna migrace. Do pohybu se dá miliarda lidíÚtoky proti bílým lidem se neomezují pouze na USA. Například v Anglii vzniklo nové černošské hnutí, jehož vůdce tvrdí, že cílem je udělat z bílých lidí jejich otrokyBoj o hodnoty včera a dnes: U Vídně jsme na čas slavně zvítězili. Řádění Turků na Moravě a zánik na dosah. Dnešní nepřítel je silnějšíPodpořte prosím EUportal.czDnes je snadné prohlásiti se v souladu s vlastními pocity za osobu opačného pohlaví, případně některého z dalších 57 neopačných pohlaví. I my můžeme respektovat, že se pan Vystrčil cítí být Taiwancem...

euServer.cz

Už i ta žárovka zčernalaZápadní civilizace prochází inkluzí

ePortal.cz

Pomozte nám, prosímJsme hákliví, když si na nás otevřou ústa Čínani a Rusové. Ale když von der Lejnová hovoří o tom, že nám Brusel nařídí přijetí uprchlíků a nemáme na vybranou, kde jsou hrdinové Hřib, Kolář, Novotnej, Vystrčil...

Eurabia.cz

NOVINKA: AMERICKÉ VÁLKY - FAKTA A REALITAZlatá generace dostává hustou sodu

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Miláček Západu Navalný je lhář a skončil v exekuci za své lži ...Mýtus malé produktivity Čechů aneb jak český otrok dře na německý blahobyt

ParlamentniListy.cz

Ticho před bouří? Václav Cílek varuje před velkou krizí„Na geny to nesvádějte.“ Řídí dětský domov na Šluknovsku a začal vyprávět. Drogy, gamblerství, násilí a jedna skupina obyvatel
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění