ODS chce z Česka vytvořit islámskou republiku

Autor: Euroskeptik | Publikováno: 19.11.2009 | Rubrika: Zamyšlení
eurabia_flag

Politicky korektní vedení kdysi dávno pravicové ODS se ohradilo proti akci senátora ODS Jiřího Oberfalzera, který pozval na přednášku do Senátu nizozemského libertariánského antiislamistického politika Geerta Wilderse. Je mi to již naprosto jasné. ODS chce podporou Schengenu, Lisabonu, politické korektnosti a společné imigrační politiky EU vytvořit z Česka jednu z republik Svazu evropských islámských republik.
 

Názory a proklamace Geerta Wilderse jsou v zásadním rozporu s politikou ODS, která je postavena na vzájemné toleranci a respektování osob různého vyznání a národnosti. Prezentace Wildersových často extrémních postojů překračuje meze svobody projevu, která v demokratické společnosti nemá umožňovat šíření vzájemné nesnášenlivosti a prohlubování extremismu ve společnosti. Kontroverzního nizozemského politika Geerta Wilderse pozval k vystoupení v Senátu Jiří Oberfalzer. Vedení ODS se od této jeho osobní iniciativy distancuje,“ prohlašuje ODS.

ODS dokazuje, že již dávno není konzervativní stranou, ale není ani klasicky liberální stranou, protože klasičtí liberálové chrání svobodu slova. ODS je stranou levicově liberální, postmoderní a politicky korektní.

ODS dle svého prohlášení respektuje různá vyznání, v tomto případě islám. Islám, který povolává muslimy k šíření víry mečem, islám, který nemuslimům ukládá smrt nebo podřadné postavení, islám, který za odstoupení od víry ukládá trest smrt, islám, který za homosexualitu ukládá trest smrti, islám, který považuje ženy za méněcenné bytosti... Kdo je tady extrémistou? Ten, kdo brání západní klasické liberální svobody a ten kdo upozorňuje na totalitní a nenávistnou podstatu islámu, nebo ten, kdo vyhazuje lidi do luftu a uřezává jim hlavy?

Jak jsou muslimové tolerantní ukázali tím, že Wilderse ohrožují na životě. Wilders musí žít už pět let pod nepřetržitou ochranou 24 hodin denně. Byla nad ním vyřčena fatwa, islámský trest smrti. Spolu se svou ženou žije jako ve vězení a bez ochranky nemůže udělat ani na krok. Tento tolerantní islám ODS podporuje.

Avšak není to nic překvapivého. Vláda ODS nás přivedla do Schengenu, který umožňuje, aby se do naší země bez kontroly na hranicích dostali muslimští imigranti a teroristé. ODS podpořila Lisabonskou smlouvu, která předává imigrační politiku do rukou Bruselu a dává EU možnost určit nám kvótu na to, kolik muslimských imigrantů nám sem bude posláno. Sám Ivan Langer hájí společnou imigrační politiku EU.

Je mi to již naprosto jasné. ODS chce podporou Schengenu, Lisabonu, politické korektnosti a společné imigrační politiky EU vytvořit z Česka jednu z republik Svazu evropských islámských republik. Stydím se, že jsem tuto odpornou sebranku kdy volil.

Wilders přirovnal Korán k Mein Kampfu. Doporučuji každému, aby si tuto velmi poučnou knihu přečetl:

 

Súra 2:189 (str. 465) A bojujte proti nim, dokud nebude konec svádění od víry a dokud nebude všechno náboženství patřit Bohu.
Súra 4: 59 (str.528) Věru ty, kdož neuvěřili v Naše znamení, My v ohni sežehneme, a kdykoliv vyschnou kůže jejich , vyměníme je za jiné, aby tak trestu okusili. A Bůh zajisté je mocný a moudrý.
Súra 5:37 (str.605) A odměnou těch, kdož vedli válku proti Bohu a Jeho poslu a šířili na zemi pohoršení bude věru to, že budou zabiti nebo ukřižováni či budou jim useknuty jejich pravé ruce a levé nohy a nebo budou ze země vyhnáni.
Súra 5:51 (str.607) Vy, kteří věříte! Neberte si židy ani křesťany jako přátele, neboť oni jsou si přáteli jedni druhým. Kdokoliv z vás se s nimi přátelí, ten stane se jedním z nich ...
Súra 47:4 (str.492) A když se střetnete s nevěřícími, udeřte je do šíjí, a až jim způsobíte úplnou porážku, pevně je spoutejte!
Súra 48:13 (str.575) A kdo nevěří v Boha a posla jeho ...pro nevěřící jsme připravili plamen šlehající.
Súra 48:29 (str.575) Muhamed je posel Boží a ti, kdož jsou s ním strašní jsou proti nevěřícím, však laskaví mezi sebou
Súra 9:39 (str.589) Jestliže nevytáhnete do boje, Bůh vás potrestá trestem bolestným.
Súra 9:74 (str. 593) Proroku, bojuj usilovně proti nevěřícím a pokrytcům a buď přísný na ně. Útočištěm jejich bude peklo a jak hnusný je to cíl konečný.
Súra 9:124 (str. 599) Vy, kteří věříte! Bojujte proti těm z nevěřících, kteří jsou poblíže! Nechť ve vás naleznou tvrdost a vězte, že Bůh je na straně bohabojných!
Súra 25:54 (str. 250) Neposlouchej nevěřící, ale pusť se jím proti nim do boje úporného.
Súra 8:57 (str. 489) Nejhoršími tvory před Bohem jsou ti, kdo byli zatvrzele nevěřící a stále ještě nevěří.

 

9707 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

USA vyhrožují České republiceEtiopské aerolinie otvírají nové linky z Norska do Etiopie, aby falešní uprchlíci mohli navštěvovat země, ze kterých „uprchli“Neexistuje žádný důkaz, že by Rusko zasahovalo do amerických prezidentských voleb v roce 2020, aby prosadilo opět TrumpaKriminální kauzy ČSSD. PřehledněPomozte nám, prosím, bez Vás to nedáme. Byla by škoda, kdybychom po 15 letech existence museli skončit

euServer.cz

Čeho všeho se chvilkaři budou muset ještě dopustit, než na ně padne zákon?Levice opustila pracující třídu a přeběhla k migrantům, k LGBT a posedlostí Gretou, hořekují švédští komunisté

ePortal.cz

V případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončenaNulová tolerance pro vydírání ekoteroristů. U mne je tolerance vůči těmto šílencům na bodě nula. Ustupovat jim znamená jejich trestné činy legitimizovat

Eurabia.cz

Proč Babiš neposlal armádu na ilegální imigranty, ale posílá jí na Čechy? A budou do nás střílet?Petr Hampl doporučuje: Kniha o zklamání bývalého stoupence radikální levice

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Kiska se bude třást, hodně třást. Fico v háji? Nahoru letí rebelOdbojář Václav Havel. Už je to černé na bílém. Celé zdůvodnění zde
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění