Muslimští vrahové nám připomínají, že Havel k nim patří

Autor: Dušan Streit | Publikováno: 26.1.2010 | Rubrika: Zamyšlení
Uck

Neexistující stát ocenil neexistující mravní "autoritu". Je dobře, že nám nedávají zapomenout na jeho »pravdu« vítězů a »lásku« k humanitárnímu bombardování.

Oficiální zpráva: „Bývalý prezident Václav Havel dostal v Kosovu vyznamenání v podobě zlaté medaile Ibrahima Rugovy za mír, demokracii a humanismus. Ocenění mu udělil současný kosovský prezident Fatmir Sijdiu při příležitosti čtvrtého výročí úmrtí bývalého kosovského prezidenta Rugovy."

Nevím, jaké lepší zrcadlo by mu ten mafiánský pseudostát mohl nastavit. Jako by jej políbil sám kmotr. Kdo ještě nechápe, měl by se aspoň teď vzpamatovat. Jako memento tohle ocenění velice vítám. Lepší psí hlavu si ani nedovedu představit. Hitler už nežije.

I to načasování je signifikantní a symbolické. Právě nyní srbská prokuratura vyšetřuje zmizení tří mladých Čechů v roce 2001 na severu Albánie a je velice pravděpodobné, že je kosovská mafie zavraždila kvůli prodeji jejich orgánů.

Havel poslal Kosovu děkovný dopis. Prý je mu ctí. O zločinech a lidských právech, která tak aktivně a okázale proklamuje třeba před zavřenými dveřmi čínského velvyslanectví, ani slovo. Je to prostě komediant. Asi je pro nás Kosovo bližší partner než světová velmoc Čína. Hlavně po obchodní stránce jsou drogy žádaným artiklem. A vývoz islámu - co více si může Evropa přát, že?

Nechápu to. Většina světa Kosovo ani neuznala, a to včetně bratrských Slováků. Nedá se v tom najít morální, náboženský ani pragmatický smysl. Je to otevřená rána Balkánu, která bude šířit sněť do celé Evropy. Navíc Velká Albánie, o níž jde především, stála na straně fašismu právě na rozdíl od Srbů, kteří naopak vždy drželi s Československem.

Chápu Schwarzenberga, který nostalgicky tíhne k Evropě před první světovou válkou. Ale Havel? Ten žádné ideály nemá. Že by v něm byla jen nenávist ke Slovanům a Rusku zvláště?

Ještě bych pochopil, kdyby žil Rugova, to byl stejný týpek jako Havel. Vyskakoval pod patronátem a v žoldu západních ochránců. Ale Thaci a jeho klika, kteří jej už před smrtí de facto odstavili, to byla parta všeho schopných řezníků.

Bumerang humanitárního bombardování se vrátil Havlovi na hlavu. Bylo by dobře, kdyby se rozsvítilo i jeho nekritickým obdivovatelům. Ne nadarmo se říká, že vrána k vráně sedá. A ať se dívám jak se dívám, vidím tam jen supy se zobáky od krve.

Za odměnu bych Havla poslal s medailí na krku na zdravotní dovolenou do Srbska. Čeho by se bál?  Přece je mediálně „osvobozoval" od Miloševiče, když vzýval a velebil ty humanitární tříštivé bomby, padající na televizi, nemocnice, školy, vlaky, mosty a jiné velejší škody. Havel rád sbírá „střapečky". Ale poděkování Srbů mu ještě ve sbírce bohužel chybí.

http://streit.blog.idnes.cz/

11411 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Jak se točí peníze pro Člověka v tísni. Tomu neuvěříteReklama severského kartelu SAS přesvědčuje, že neexistuje nic takového jako skandinávská kulturaBritská okultisticky založená profesorka feminismu vyzývá k vyhynutí lidstva, aby se tak bojovalo proti klimatické změněPomozte nám, prosím, bez Vás to nedáme. Byla by škoda, kdybychom po 15 letech existence museli skončitVystoupení z Evropské unie je výhodné. Zde máte fakta

euServer.cz

Čeho všeho se chvilkaři budou muset ještě dopustit, než na ně padne zákon?Levice opustila pracující třídu a přeběhla k migrantům, k LGBT a posedlostí Gretou, hořekují švédští komunisté

ePortal.cz

V případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončenaPropaganda na výbornou: Jak to funguje u ČT

Eurabia.cz

Šíření coronaviru uprchlíky české vládě nevadí, ale do českých občanů by klidně stříleliO NEOMARXISMU A FABIANISMU

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Emanuel Moravec by zatleskal, Jasánku Šídlo. Havlérka jásá nad atomovým Hřibem. Martin Koller zírá nad hloupostí a sprostotou bruselské propagandyHřib řádil, že i Takáč kroutil hlavou: Rusům se to líbí, liberál Němcov byl jejich oblíbený politik. A pak ohlásil další šťouchy, které vůči Moskvě chystá
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění