Jak vysvětlit děcku, že je mamka Karel, pane Kocáb?

Autor: Petr Paulczynski | Publikováno: 19.2.2010 | Rubrika: Zamyšlení
Homosexuálové

A je to zase tady. Zásadní problém této společnosti chce vyřešit ministr ministerstva pro zmenšeniny Kocáb, když už se to nepodařilo jeho podařené předchůdkyni Džamile. Pan Kocáb chce podle posledních zpráv umožnit homosexuálním párům výchovu dětí.

Možná budu zase nařčen z homofobie, ale nemohu si pomoci.  Jsem přesvědčen, že je přirozené, že základem státu je rodina tvořená mužem a ženou, kteří uzavírají sňatky (dnes  už není pravidlem), počínají děti,  tyto spolu vychovávají a tak zajišťují pokračování lidského rodu. Cokoliv nad to je proti přírodě. A proto jsem asi homofob.  To jest ten, kdo nehodlá anebo včas nestihne nadšeně veřejně zajásat nad perverzními institucemi jako registrované partnerství nebo adopce dětí homosexuály.

Jsem-li homofob, je to něco degradujícícho? Je to nadávka? Mám se za to stydět? Slovník cizích slov o výrazu homofob říká: homofob má strach či odpor vůči stejnopohlavně eroticky zaměřeným osobám nebo z myšlenky o vlastním homosexualním erotickém zaměření. Musím prohlásit, že homosexuálně zaměřen nejsem. A nemám vůči homosexuálům ani strach, ani odpor. Jenom chci aby svět zůstal v hranicích, které jsou po tisíciletí přirozené. Neberu nikomu právo na jinakost. Ale jsou hodnoty, jejichž hranice by se překračovat neměly. A adopce dětí homosexuálními páry do tohoto okruhu patří.

Jak napsal Roman Joch: Před půlstoletím bylo kouření cigaret příjemným požitkem a homosexuální styk něčím, čím se člověk ve slušné společnosti nechlubil.Dnes je homosexuální styk příjemným požitkem a kouření cigaret něčím, čím se člověk ve slušné společnosti nechlubí, nechce-li být považován za vyvrhele.

Kdysi byla myšlenka na adopci dětí mužským homosexuálním párem nemyslitelnou – tolerance ano, registrované partnerství snad, ale adopce dětí ne –, a právo rodičů vychovat, byť i s použitím vařečky nebo pásku, ze svého spratka slušného člověka, zásadním morálním právem rodičů; nyní však má být podle Michaela adopce dítěte ze strany dvou homosexuálních mužů zákonným právem a potrestání nezbedníka rodiči málem trestným činem.

Svět je zdá se naruby. Je ještě tradiční rodina něčím normálním? Nebo tradiční rodina je vlastně něco, co už tak úplně normální neni?

Je to zvláštní v tom duhovém  světě. Když s nimi souhlasíte, tak je to relevantní forma sebevyjádření, ale když s nimi nesouhlasíte, tak jste umlčen coby fašista a homofob.

A pořád zůstává nedořešen problém z nadpisu. Jak vysvětlit děcku, že je mamka Karel, pane Kocáb?

 

http://paulczynski.blog.idnes.cz/

4978 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Viktor Orbán prohlásil, že středoevropské národy by se měly semknout, aby zachovaly své křesťanské kořeny v době, kdy západní Evropa experimentuje s homosexualismem, přistěhovalectvím a ateismemDalší buzerace z Bruselu...‚Bílé privilegium‘? Bílé děti z pracující třídy jsou v britském školském systému nejznevýhodněnější, jelikož systém upřednostňuje menšinyPodpořte prosím EUportal.czDnes je snadné prohlásiti se v souladu s vlastními pocity za osobu opačného pohlaví, případně některého z dalších 57 neopačných pohlaví. I my můžeme respektovat, že se pan Vystrčil cítí být Taiwancem...

euServer.cz

Nepodmíněný příjem? – Cesta do pekelÚtok na Navalného nebo na naši první signální soustavu?

ePortal.cz

Pomozte nám, prosímPovinná solidarita: Necháme se raději podplatit - nebo donutit? Orwellův newspeak. Bude EU kšeftovat s "bílým" masem?

Eurabia.cz

Lyon : Řeznictví s vepřovým napadli imigranti plynemDžihádisté najatí Ázerbajdžánem se prý vzbouřili...

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Miláček Západu Navalný je lhář a skončil v exekuci za své lži ...Mýtus malé produktivity Čechů aneb jak český otrok dře na německý blahobyt

ParlamentniListy.cz

Dost lidí může zbytečně zemřít! Kandidát na hejtmana a lékař se zkušenostmi s pacienty na ventilátorech nemá dobré zprávy k nákazeMohla být na místě Prymuly. Vakcína proti covidu? Odpověď na útoky
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění