Hurá, hurá, hurá. Zakázali Dělnickou stranu. Proč ne stranu zelených?

Autor: Adam B. Bartoš | Publikováno: 25.2.2010 | Rubrika: Zamyšlení
bursik

Soudní štempl na zrušení Dělnické strany mne nepřekvapil. V dnešní postdemokracii, či spíše soudcokracii, se často dá už dopředu předjímat, že vždy nakonec zvítězí politicky korektní řešení.

Když si stát sám odhlasoval zrušení vlastní suverenity přijetím Lisabonské smlouvy a politici ruku v ruce se soudci si vzájemně tleskali, jak jsme ty krví a potem vydobyté svobody slavnostně poslali do Brusele, verdikt nad Vandasem a spol. nás už nemůže zaskočit.

Přesto při čtení rozsudku člověka mrazilo v zádech. Spoustu názorů, které soudci štítivě odsuzovali jako odstrašující, bych podepsal. Soud je ale označil za trestné. Rozpustí příště i mne, protože homosexualitu považuji za perverzi, jsem proti předávání suverenity do Evropského svazu, ctím národ, jsem pro trest smrti a vadí mi, že naši tmavší spoluobčané zneužívají sociální systém, který pomáhám platit?

Soud nemá co rozhodovat o tom, co si máme či nemáme myslet. Nezajímá mne, co o homosexualitě, přistěhovalectví či cikánech soudí soudci. Ti mají pouze soudit ty, kteří se dopustili zločinu. Ne ideozločinu, ale skutečného přestoupení zákona.

Nemají posuzovat politickou stranu podle jejích voličů. Dělnickou stranu mohou volit různé podivné existence, podobně jako mohou jiné podivné existence volit sociální demokraty a ještě podivnější existence volit zelené. Jen proto, že někdo nosí divný symbol či mává ještě divnější vlajkou, má být rozpuštěna strana, která přitom hlásá poměrně konzervativní hodnoty?

Pokud ano, dobrá. Ale pak rozpusťme třeba zelené. Důvodů by se našlo habaděj.

Ohrožují naše lidově demokratické zřízení tím, že na úkor parlamentní zastupitelské demokracie podporují vládu různých NGO a militantních agresivních spolků.

Berou nám svobodu diktátem, čím máme svítit, čím topit, na co jezdit a jaké spotřebiče používat.

Vnucují nám nové náboženství globálního oteplování, které ačkoli se už dávno ukázalo podvodem, vytahuje nám peníze z kapes a ještě pár let vytahovat bude.

A co teprve jejich extrémistické akce? Přivazují se ke stromům, ke komínům, lezou na chladící věže, obsazují vojenská území. Co na tom, že to nejsou zelení sami, ale jen jejich přátelé? To nevadí. Už to, že se s nimi přátelí, z nich činí zločince. Takto nějak by měl soud rozhodovat i o zelených, až na ně někdo podá žalobu. Precedens si k tomu už vyrobil.

Ale i když zelení svými homoadopcemi a dalšími levicovými nápady ohrožují tisíciletý řád a běh věcí, nezakázal bych je. Ať se sami předvedou a lidé jim jejich zelený extrémismus spočítají ve volbách. Což se už děje.

Stejně tak by se ale měli mít možnost ucházet o hlasy voličů i Vandasovi ozubení dělníci. Volič se má rozhodnout sám a svůj hlas dát tomu, kdo nejlépe hájí jeho zájmy. Soud mu nemusí dělat předvýběr.

O Dělnické straně si můžeme myslet cokoli, ale dříve než se necháme unést spravedlivým hněvem nad jejich údajným fašismem, přečtěme si jejich program.

Možná zjistíme, že není vůbec extrémistický. Možná zjistíme, že vůbec nechce zrušit demokratický systém a zavést diktaturu, jak nám soudci a politici tvrdí. Projevem diktatury je naopak snaha zakazovat nepohodlné partaje. Dělal to Stalin, dělal to Hitler.

A tak zatímco pár blouznivců kolem Dělnické strany Hitlera dětinsky obdivuje, soud a současný politický establishment, zakazující politickou konkurenci, se jako Hitler rovnou chová.

Něco mi říká, že nebezpečnější je to druhé.

Pro Prvnizpravy.cz
Adam B. Bartoš

http://www.prvnizpravy.cz/sloupky/hura-hura-hura--zakazali-delnickou-stranu/

5411 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Následky MeToo: Šaría zavedena dřív než islám. V soudních síních vládne presumpce viny. Pokrokoví muži pláčou nad svojí maskulinitou. Rozvrat společnosti je završenMuslimové požadují na vídeňském letišti větší modlitební místnostPomozte nám, prosím, bez Vás to nedáme. Byla by škoda, kdybychom po 15 letech existence museli skončitVystoupení z Evropské unie je výhodné. Zde máte faktaNeziskoví fízlové a udavači v akci: Prodavačka vyhozená z práce. Víš, soudruhu, koho zaměstnáváš? Zákaz Ortelu na Řipské pouti. Horší než za Husáka. Máme možnost volby

euServer.cz

Nechť nám ČT sdělí, jakou to nestrannost a svobodu má vlastně na mysliBritové vyšli ze „Žaláře národů" – Středně jedovatý fejeton

ePortal.cz

V případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončena Ti, kteří v této volbě prohráli, spustili spolu s Milionem chvilek na dr. Křečka a na výsledek této volby neskutečně agresivní útok

Eurabia.cz

České ministerstvo obrany vyhrožuje expertovi, který upozornil na možné tunelování české armády!Turci dávají najevo, že Berlín nepatří Němcům, ale patří Turkům

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

A jejda! Ombudsmana Křečka podpořily „známé firmy“ z Brna. To zase bude řevKlausova prorocká slova. Koluje VIDEO z doby, kdy se válčilo o Lisabonskou smlouvu
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění