Rasista Josef Lada a multi kulti politicky korektní svět

Autor: Petr Paulczynski | Publikováno: 12.5.2010 | Rubrika: Kulturní válka
mikes

Romské sdružení Roma Realia poslalo protestní dopis na ministerstvo školství. Romové žádají, aby se nesměla jako učební pomůcka používat kniha Josefa Lady Kocour Mikeš, protože v ní kocourkovi ublížili "cikáni". Autor před zlými cikány varuje, to je šíření exodu," míní předseda sdružení Roma Realia Václav Miko. Romská sdružení se na poradě rozhodla, že budou po ministerstvu školství požadovat, aby učitelé s knížkou nepracovali.

lada_mikes.jpg

Tak a máme to. Rasista Lada, rasista Mikeš. Neuplynulo mnoho času, co jsme zkoumali skrytého rasistu Svěráka za jeho text ke včelím medvídkům.
Považte co napsal: "Bílá, bílá, bílá, bílá, komu by se nelíbila?"Bílá vrána bílá noc, bílé není nikdy dost.

Pánové v Rome Realia zapomněli na rasistické  vyjádření ševce v pohádce O princezně Jasněnce a létajícím ševci, kde mistr švec po příchodu Jíry, kdy on se ptá zda by neměl nějakou práci, mu odpoví-Měl. Jen jestli se nestavíš k práci jako cikán k cepu.

Proboha, kam směřuje tento svět se svým multikulti? Nezbláznili jsme se už všichni?

Navrhuji odstranit všechny multikulti nekorektní názvy, barvy a slova. Měli bychom zřídit úřad pro korektní mluvu, nabrat nové korektní úředníky a vytvořit nový korektní multikulti soud. Bude nás obdivovat a tleskat nám celý multikulturní svět. A na těch pár lidí, kteří si o nás budou myslet, že jsme se zbláznili, se můžeme vykašlat. Stejně to jsou rasisti.

13115 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Islamizace západní Evropy probíhá v plném prouduPůl století rozkladu: Umíral světec z Osvětimi za jinou víru? Světec by se z papeže Františka zhrozilArabská strana Švédska: Nemáte tu co dělat, vaše země už neexistuje!Chvála hranice: Děti už ani nevěděly, že jsme je měli. Průšvih znovu oživil "čáru". Nepohodlné, komplikující. Zážitek od Mikulova. Když ještě bylo kam odsunout Němce. Nic není navždy. Hlídejme si domovKnihy Rowlingové se kvůli jejímu osobnímu názoru na gender po celém světě pálí či zakazují

euServer.cz

Nepodmíněný příjem? – Cesta do pekelÚtok na Navalného nebo na naši první signální soustavu?

ePortal.cz

Pomozte nám, prosímPovinná solidarita: Necháme se raději podplatit - nebo donutit? Orwellův newspeak. Bude EU kšeftovat s "bílým" masem?

Eurabia.cz

Dánské premiérce se už nelíbí šaríaDal imigrantovi práci. Ten ho po neshodě zabil

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Miláček Západu Navalný je lhář a skončil v exekuci za své lži ...Mýtus malé produktivity Čechů aneb jak český otrok dře na německý blahobyt

ParlamentniListy.cz

Koho ohrožuje covid? Média šíří strach. Profesor Špičák vnáší jasnoDěsivá náhoda. Po zhasnutí kamer TV Nova. Týká se moci Prymuly
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění