Rebel Son - Southern Wind (Tribute to Robert E. Lee and Army of Northern Virginia)

Autor: Redakce | Publikováno: 10.4.2011 | Rubrika: Video
lee_robert

 

Hd Qurs Army Northern Virginia
10th April 1865

General Order
No 9

After four years of arduous service, marked by unsurpassed courage and fortitude, the Army of Northern Virginia has been compelled to yield to overwhelming numbers and resources.

I need not tell the brave survivors of so many hard fought battles who have remained steadfast to the last, that I have consented to this result from no distrust of them, But feeling that valor and devotion could accomplish nothing that could compensate for the loss that would have attended the continuance of the contest, I determined to avoid the useless sacrifice of those whose past services have endeared them to their countrymen.

By the terms of the agreement, Officers and men can return to their homes and remain until exchanged. You will take with you the satisfaction that proceeds from the consciousness of duty faithfully performed and I earnestly pray that a merciful God will extend to you His blessing and protection.

With an unceasing admiration of your constancy and devotion to your country, and a grateful remembrance of your kind and generous consideration of myself, I bid you all an affectionate farewell.

R. E. Lee
General

 

http://civilwartalk.com/images/reports/no9.jpg

http://a4cgr.files.wordpress.com/2010/01/robert-e-lee.jpg

http://www.sonofthesouth.net/leefoundation/Flags/confederate-battle-flag.jpg

http://www.dixierepublic.com/wTheSouthWillRiseAgainFlag.jpg

6804 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Islamizace západní Evropy probíhá v plném prouduPůl století rozkladu: Umíral světec z Osvětimi za jinou víru? Světec by se z papeže Františka zhrozilArabská strana Švédska: Nemáte tu co dělat, vaše země už neexistuje!Chvála hranice: Děti už ani nevěděly, že jsme je měli. Průšvih znovu oživil "čáru". Nepohodlné, komplikující. Zážitek od Mikulova. Když ještě bylo kam odsunout Němce. Nic není navždy. Hlídejme si domovKnihy Rowlingové se kvůli jejímu osobnímu názoru na gender po celém světě pálí či zakazují

euServer.cz

Nepodmíněný příjem? – Cesta do pekelÚtok na Navalného nebo na naši první signální soustavu?

ePortal.cz

Pomozte nám, prosímPovinná solidarita: Necháme se raději podplatit - nebo donutit? Orwellův newspeak. Bude EU kšeftovat s "bílým" masem?

Eurabia.cz

Dánské premiérce se už nelíbí šaríaDal imigrantovi práci. Ten ho po neshodě zabil

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Miláček Západu Navalný je lhář a skončil v exekuci za své lži ...Mýtus malé produktivity Čechů aneb jak český otrok dře na německý blahobyt

ParlamentniListy.cz

Politika? Tohle Karla Gotta rozčílilo. Ale i to bude ve filmuKoho ohrožuje covid? Média šíří strach. Profesor Špičák vnáší jasno
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění