''Intifada a la France''

Autor: Astride Wenigerová | Publikováno: 13.2.2006 | Rubrika: Islám
Arábia

Když Mark Steyn v dubnu psal hrůzné předpovědi o Evropě, že totiž do několika let nastane v Evropě chaos, demonstrace a bitky v ulicích, asi si sám nepředstavoval, že k tomu dojde tak rychle. I většina čtenářů nad tím určitě mávla rukou - možná i vy, kteří jste četli můj článek Markem inspirovaný. Brzy nato však došlo k výbuchům v Londýnském metru a pak k muslimskému povstání ve Francii.

Před několika dny jsem se dozvěděla z Fox News, že už po mnoho let bývají auta nemuslimů ve Francii pálena, pakliže se opováží parkovat v muslimských čtvrtích. To už je dostatečnou pohrůžkou! Muslimské čtvrti v multikulturní Francii žijí svým vlastním životem a svými vlastními zákony.

Další zajímavou informací pro mě bylo, že francouzská televize přinášela tak málo zpráv o hořící zemi, že se Francouzi museli dívat na americkou CNN, aby se dozvěděli, co se u nich vlastně děje. To už skoro zavání naší bývalou komunistickou ochranou nálady lidu. Jen aby lid neměl blbou náladu!

Nidra Poller, americký spisovatel žijící v Paříži přinesl pro National Post některá fakta o francouzské situaci, která bychom měli znát, abychom nenaletěli pohledu skrze růžové brýle, jež nám většina světových médií nabízí.

Ač se média snaží portrétovat francouzské nepokoje jako výslednici francouzského rasismu vůči přistěhovalcům a chudoby mezi touto utlačovanou vrstvou, není to tak jednoduché. Muslimská ghetta ve Francii "nejsou ubohými, polorozpadlými dírami. Většina obydlí i infrastruktura jsou decentní. Povstání šířící se Francií nemůže být pochopeno skrze tradiční marxistické brýle zaostřené na chudobu, nezaměstnanost a diskriminaci. Ti, kdož chtějí vést dobré a řádné životy, mají pro to hojnost možnosti. ... Francouzská muslimská ghetta však naopak oplývají tradicí nenávisti a xenofobie, kterou stát doposud ignoroval či dokonce podporoval".

Poller připomíná, že stát ignoroval pokřik "smrt Židům!" při propalestinských demonstracích v roce 2000. Tento pokřik nakonec splynul s protiválečnými demonstracemi v roce 2003. V té době už totiž krvelačná hesla proti Izraeli a USA ve Francii zdomácněla.

"Po pět let jsou francouzští muslimové pravidelně živeni romantizovaným násilím ? džihádem a intifadou v Izraeli, povstalectvím v Iráku, partizány v Afganistanu. Když začali ničit synagogy a mlátit Židy na podzim 2000, média poslušně hlásila, že tyto živly jsou produktem pocitu křivdy, způsobené zacházením s muslimy na Středním Východě a v Asii. ... Elita francouzské společnosti identifikovala nepřítele jasně: nebyli jimi ani Islamisté, ani Islamo-fašisté, ani pařížská "lůza", ani Sadám Hussajn, ani Al-Kajda, nýbrž britské a americké útvary v Iráku."

A když izraelský premier před časem varoval francouzské Židy, že by se měli vystěhovat do Izraele, neboť předhitlerovská nálada začíná v Evropě ožívat a brzy nastane opět hon na Židy, francouzská vláda se náramně urazila. Jak si to může dovolit říci o Francii - kolébce demokracie?

Spálená auta a budovy, jež nyní hyzdí francouzské ulice, jsou domácí odrůdou džihádského kultu, jímž jsou mladí francouzští muslimové drogováni pomocí Al-Džazíry a jenž byl legitimizován francouzskou intelektuální třídou ? provždy romantizující resistance v jakékoliv formě.

A tak se tato nejnovější resistance rozšířila z Paříže do 300 měst ? zapálila desettisíce aut, školy, skladiště, tělocvičny, autobusová nádraží, restaurace a nákupní střediska. Ať žije revoluce!

Poller končí svůj článek poznatkem, důležitým pro každého z nás. Francouzská média a vláda namlouvala světu a sobě, že Francie žije v sociální harmonii. Celou tu dobu však žila muslimská ghetta v nenávisti ke svým hostitelům ? dobrodincům. Teď, když se pravda provalila válkou v ulicích, veřejnost, policie i armáda jsou zcela nepřipraveni. "Mohli to všichni vědět, že toto bude strašlivá odplata za to, že zavírali oči k těm, co káží násilný odpor vůči Západu", píše Nidra Poller.

Dále pak připomíná ohromné proti-bushovské demonstrace v červnu 2004 v Paříži. I český tisk o tom informoval. President Bush se krátce zastavil, aby uctil památku 60. výročí vylodění Spojenců. Kdyby nebylo Ameriky, Francie by dnes mluvila německy v tisícileté říši, Židé by byli bývali vyhubeni a stát Izrael stejně jako Česká republika by neexistovaly. Toto výročí osvobození se rozhodli oslavit ve Francii tradiční protiamerickou náladou. Poller odhaduje, že třetina demonstrantů se skládala z komunistických, socialistických a ekologických organizací a povadlých "flower peoples". Druhá třetina se skládala z militantních muslimů ? mnozí z nich byli v tradičních kostkovaných šátcích. Třetí zahrnoval opilé a zfetované nihilisty. Ti všichni svorně volali po destrukci a smrti. Zanechávali po sobě malované přísliby, že "a Paris comme a Falluja la guerilla vaincra", což znamená, že v Paříži, tak jako ve Falluje, zvítězí partyzánská válka.

A teď nakoukněme krátce do jiného konce světa ? do komunistické Číny: Dr. Tim Keessee, ředitel Frontline Missions (bývalá křesťansko-disidentská organizace v komunistických zemích) navštívil Čínu. Zatímco letěl za svým posláním s pomocí pronásledovaným křesťanům v Číně, dostalo se mu i návštěvy obrovské, nové mešity, postavené z peněz Saudské Arábie v Lanzhou, v provincii Gansu. Nechám ho k Vám promlouvat jeho vlastními slovy:

"Když jsme vstupovali do dvora, právě začali z mešity vycházet muži od polední modlitby. Většina nás viděla nerada. Uvědomuji si, že v této provincii většina lidí nikdy nepotkala nebo jen zřídka kdy viděla někoho ze Západu. Ale za úšklebky těchto dobrých muslimů se nacházelo mnohem více než pouhé překvapení. Jeden z nich zastavil našeho čínského přítele s dotazem: Jsou to Američané nebo Britové?? Náš přítel odmítl odpovědět. A tak se mu ten muslim postavil s prohlášením: Usáma bin Ladin je mým hrdinou. 9. 11. a výbuchy v Londýně mne učinily šťastným. Pak vycenil na nás zuby a pokračoval: Nejste tu vítáni! Ach ano... Islám, náboženství míru, jak tak přečasto slýcháváme. Tento zbožný muslim právě odvrátil svou tvář od Mekky a prohlásil, že zavraždění tisíců nevinných ho učinilo šťastným."

Stali jsme se členy EU. Francie nyní bude mít co dělat sama se sebou a to, co bude dělat, ovlivní i nás. Bohužel, francouzské problémy potrvají zřejmě dlouhou dobu. Vláda si nemůže dovolit zasáhnout silou proti miliónům muslimů, protože by došlo k občanské válce.

Muslimové se totiž nechtějí integrovat a zůstanou zřejmě navždy pátou kolonou, která bude jednat podle toho, zda se jí budou plnit přání. Budou jednat jako jeden blok a ti, co uvnitř toho bloku se nepoddají, budou zlikvidování jako oni Palestinci, co byli přátelští k Izraelcům. Strach a smrt učiní své. Spalování aut je jenom začátek. Muslimové mají už dnes ve Francii zbraně a síť dodavatelů je jim otevřena, tak jako byla před pár lety na Balkáně (média tehdy prezentovala balkánské války jako válku proti srbskému komunismu ? i já jim tehdy naletěla). Francouzi, na rozdíl od Američanů, většinou doma zbraně nemají, nechtějí být jako "cowboys". Proti běsnícím davům budou bezmocní a francouzští politikové budou provždy opatrní, aby nařídili nějaké represe policí či vojskem.

Muslimové umí vyčkávat a znají instinktivně, kdy zatlačit a kdy povolit. To se bude nějakou chvíli opakovat. Ubohoučké pokusy francouzské vlády na zvýšení porodnosti Francouzek nebudou Francouzkami ani jejich manželi vyslyšeny. Finanční podpory na třetí a další děti budou zato výhodně využity muslimskou populací a tak, když půjde všechno mírumilovně a dobře, příští generace budou ve Francii nefrancouzské (francouzsky mluvící Quebečané to nazývají jako "pomsta kolébky", neboť francouzskou porodností tak kdysi vytlačili anglicky mluvící ze své provincie).

Francie potřebuje naftu, protože přes všechno prokyotské volání a větrné proslovy o větru a dešti není energeticky soběstačná a taky dobře ví, odkud teče nafta. Francie zůstane proto přifařena k Střednímu Východu, bude "appeasovat" do nekonečna muslimy doma i ve světě. To povede k ovlivňování zbytku Evropy ve stejných kolejích a budou z toho nejspíš i jiné nepokoje ...

Nepůjde-li ovšem všechno mírumilovně k islámské budoucnosti Evropy, nabízí se nám hned několik scénářů. Všechny krvavé nebo naopak chudokrevné, to v případě, že ropný kohoutek bude přitáhnut a barel bude stát US $ 140, jak si na počátku války na Balkáně přál bin Ladin. Číňané už se na to chystají. Právě s požehnáním kanadské federální vlády zakoupili jednu naši velkou olejářskou firmu (a Kanaďané přitakávají raději prodat komoušům než Američanům!).

"Životní fakta zůstávají konzervativní a liberální fantazie malované místo nich jsou kultem smrti", zakončila jsem svůj minulý text citátem Marka Steyna. Čím zakončit dnes? Znáte nějaký výstižnější citát?

www.konzervativniklub.cz

6920 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

KORONAVIRUS: Domácí vězení pro Evropany... ... amnestie pro ilegální imigranty67 ilegálních migrantů se zase vylodilo na řeckém ostrově LesbosUzákoněná lež jako metoda práce EUBez Vás nepřežijeme...Německá policie při zatýkání v no-go zóně musela svést bitvu s 200 obyvateli imigrantské čtvrti

euServer.cz

Skryté záměry pomníkové válkyZdeněk Hřib by Emanueli Moravcovi udělal radost...

ePortal.cz

V případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončenaGeorge Soros. Génius hybridní války

Eurabia.cz

Bojovníci Islámského státu jsou už z mise zpátky doma v NěmeckuŠvýcarsko vypoklonkovalo karavanu Cikánů (tj. les Gitans)

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Prezident Beneš: Nikdy nezapomeňme na to, co s námi Němci v této válce dělali a co zamýšleli s námi učinitCílem Německa je zničit Čechy a nacismus je jen jednou z etap této staleté strategie ...

ParlamentniListy.cz

Politik ANO před necelou hodinou opustil zastupitelstvo Kolína. Došel k autu a uviděl TOHLE. Ještě teď se potíRadmila Kleslová je zpět. V plné síle ukázala na podivný mega byznys v režii Pirátů, Zelených a spol.
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění