Jsem hrdý na svého prezidenta

Autor: Petr Tryščuk | Publikováno: 20.2.2006 | Rubrika: Zamyšlení
Klaus - tricolora

Není tomu tak dávno, co si někteří spoluobčané pořizovali billboardy „stydím se za svého premiéra“. Kdybych měl peníze nazbyt já, vyvěsil bych si billboard „Jsem hrdý na svého prezidenta“.

Od nástupu do svého úřadu velmi často splnil požadavky, které vyplývají z jeho funkce – tedy hájit zájmy národa, občanů a demokracii. Oproti svému předchůdci, který činil pravý opak, se Václav Klaus stal prezidentem v celé své šíři a pro všechny. Respektive pro tu drtivou většinu, což je koneckonců jeho posláním.

Samozřejmě i mne vadí některé jeho postoje, ale dílem je chápu a dílem s nimi prostě nesouhlasím (to jen pro úplnost). Ovšem za celé roky panování komunistického prezidenta Václava Havla si nepamatuji ničeho, co by tento politik učinil pro národ či pro mne.

Pan prezident Václav Klaus v těchto dnech prokázal velikou osobní odvahu, když naznačil, že smete ze stolu zákon o registrovaném partnerství. Ač věděl, že některá senzacechtivá média se toho opět chytnou a nenechají na něm nit suchou. Bezděky si říkám, zda tyto média odvolají svá dřívější opakovaná tvrzení o populismu pana prezidenta, když jeho kroky jsou spíše mediálně nepopulární? To bych ovšem chtěl od médií příliš mnoho. Stejně tak, kdybych chtěl, aby novináři vyzdvihli osobní odvahu, která je zapotřebí k tomuto kroku.

Celá Evropa je dnes prorostlá minoritním násilím – verbálním a dnes čím dál více i fyzickým. Být minoritou je dnes výhodné. A být ambiciózní minoritou je výhodné rovnou extrémně! Stále další výhody (finanční a právní) nejsou žádány v dialogu, ale jsou rovnou podávány ultimativně. Jakýkoliv nesouhlas s výjimečností a finančními injekcemi je odměněn tituly jako nacista, fašista a extrémista. Stačí si prohlédnout patřičné weby a jejich diskuse.

Jinak tomu není v případě „sexuální“ 1,5 % menšiny, která si nárokuje pro své vztahy větší práva než mají ostatní občané republiky. Ke svému cíli neváhali neustále atakovat Poslaneckou sněmovnu, urážet kde koho a srdceryvně plakat – a to tak dlouho, že k mnoha mýtům přidali také mýtus o své diskriminaci. Kdo lže jednou, bude lhát i podruhé.

Není mým cílem tady poukazovat proč by 1,5% lidí mělo být zvýhodňováno oproti ostatním (to koneckonců velmi dobře již osvětlil pan prezident), ani nebudu obšírně vypisovat všechny ty opakované lži, které jsou úmyslně šířeny ve prospěch homosexuality. Jen chci vyzvat všechny, kterým není lhostejná demokracie a zachování statusu tradiční rodiny – podpořte svého prezidenta!

V nejbližších dnech to bude jistě potřebovat.

5287 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Každý občan ČR včetně dětí zřejmě dá na uhlíkovou neutralitu přes 60 tisíc korun ročně, po dobu dvaceti let, plyne z vládních dokumentů a výroku premiéra BabišeUvědomělé „neziskové“ děti brzy zastoupí před tabulí ideově závadné učitele. K čemu by měli naslouchat nějakému bílému heterosexuálnímu učiteli matematiky, který neklečí před Gretou ThunbergovouRapidně zdražují potraviny a zdražují kvůli tomu i restauraceIslamofobie je jedinou přirozenou reakcí lidí nemuslimského vyznání na četbu KoránuImigrant zabil důchodkyni. Nechtěla mu dát peníze na letenku

euServer.cz

Mám pro premiéra Babiše dvě zprávyTa nejhrubší protiruská propaganda v České televizi... Aneb právo Krymu na odtržení od Ukrajiny

ePortal.cz

Čtenáři a přátelé Eportalu, podpořte nás prosím, nebo ukončíme činnostProdej kovů ze státních hmotných rezerv je naším bezpečnostním ohrožením.

Eurabia.cz

Norové jsou v šoku. Statistiky úřadů potvrdily vysokou kriminalitu muslimských uprchlíkůŽIDÉ A KŘESŤANŠTÍ SIONISTÉ: VŘELÉ DĺKY PREZIDENTU TRUMPOVI A JEHO ADMINSTRATIVĚ

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Bez iluzí s Petrem Pelikánem: Jakeš byl vůl. Dřív na první máj, teď na Národku. Klaus dostal, co chtěl Je arogantní, neplní úkoly! Pospíšil s Hřibem si vjeli do vlasů na ČT, ostře
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění