Jsem hrdý na svého prezidenta

Autor: Petr Tryščuk | Publikováno: 20.2.2006 | Rubrika: Zamyšlení
Klaus - tricolora

Není tomu tak dávno, co si někteří spoluobčané pořizovali billboardy „stydím se za svého premiéra“. Kdybych měl peníze nazbyt já, vyvěsil bych si billboard „Jsem hrdý na svého prezidenta“.

Od nástupu do svého úřadu velmi často splnil požadavky, které vyplývají z jeho funkce – tedy hájit zájmy národa, občanů a demokracii. Oproti svému předchůdci, který činil pravý opak, se Václav Klaus stal prezidentem v celé své šíři a pro všechny. Respektive pro tu drtivou většinu, což je koneckonců jeho posláním.

Samozřejmě i mne vadí některé jeho postoje, ale dílem je chápu a dílem s nimi prostě nesouhlasím (to jen pro úplnost). Ovšem za celé roky panování komunistického prezidenta Václava Havla si nepamatuji ničeho, co by tento politik učinil pro národ či pro mne.

Pan prezident Václav Klaus v těchto dnech prokázal velikou osobní odvahu, když naznačil, že smete ze stolu zákon o registrovaném partnerství. Ač věděl, že některá senzacechtivá média se toho opět chytnou a nenechají na něm nit suchou. Bezděky si říkám, zda tyto média odvolají svá dřívější opakovaná tvrzení o populismu pana prezidenta, když jeho kroky jsou spíše mediálně nepopulární? To bych ovšem chtěl od médií příliš mnoho. Stejně tak, kdybych chtěl, aby novináři vyzdvihli osobní odvahu, která je zapotřebí k tomuto kroku.

Celá Evropa je dnes prorostlá minoritním násilím – verbálním a dnes čím dál více i fyzickým. Být minoritou je dnes výhodné. A být ambiciózní minoritou je výhodné rovnou extrémně! Stále další výhody (finanční a právní) nejsou žádány v dialogu, ale jsou rovnou podávány ultimativně. Jakýkoliv nesouhlas s výjimečností a finančními injekcemi je odměněn tituly jako nacista, fašista a extrémista. Stačí si prohlédnout patřičné weby a jejich diskuse.

Jinak tomu není v případě „sexuální“ 1,5 % menšiny, která si nárokuje pro své vztahy větší práva než mají ostatní občané republiky. Ke svému cíli neváhali neustále atakovat Poslaneckou sněmovnu, urážet kde koho a srdceryvně plakat – a to tak dlouho, že k mnoha mýtům přidali také mýtus o své diskriminaci. Kdo lže jednou, bude lhát i podruhé.

Není mým cílem tady poukazovat proč by 1,5% lidí mělo být zvýhodňováno oproti ostatním (to koneckonců velmi dobře již osvětlil pan prezident), ani nebudu obšírně vypisovat všechny ty opakované lži, které jsou úmyslně šířeny ve prospěch homosexuality. Jen chci vyzvat všechny, kterým není lhostejná demokracie a zachování statusu tradiční rodiny – podpořte svého prezidenta!

V nejbližších dnech to bude jistě potřebovat.

5479 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Německá policie při zatýkání v no-go zóně musela svést bitvu s 200 obyvateli imigrantské čtvrtiTurecké ozbrojené síly zabraly Řecku kus územíOsoba, která řekne pravdu, je okamžitě odstavena na vedlejší kolej jako „konspirační teoretik“, „ruský agent“, „rasista“, „antisemita“ nebo kdosi podobný...Švédský teenager byl zavražděn, když se pokusil zabránit znásilnění ženy migrantem. Proto teď musí jeho otec bránit pověst zesnulého před pokrokovými médii, která se ho za to snaží očerňovat jako ‚nácka‘Bez Vás nepřežijeme...

euServer.cz

Skryté záměry pomníkové válkyZdeněk Hřib by Emanueli Moravcovi udělal radost...

ePortal.cz

George Soros. Génius hybridní válkyV případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončena

Eurabia.cz

Švýcarsko vypoklonkovalo karavanu Cikánů (tj. les Gitans)Proč eurohujeří a germanofilové nenávidí Zemana? Protože jasně říká: Dokážeme si vládnout sami!

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Prezident Beneš: Nikdy nezapomeňme na to, co s námi Němci v této válce dělali a co zamýšleli s námi učinitCílem Německa je zničit Čechy a nacismus je jen jednou z etap této staleté strategie ...

ParlamentniListy.cz

Jsme ocas, budeme mlčet? 500 miliard pro EU: Silná věta Merkelové. Vážné výpočty, temný odhadPr*sárny a škůdci! Od Pirátů uniklo VIDEO. Vedení strany nebude rádo
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění