Táhněte už s diktaturou EU! Chci žít svobodně, nic jsem neprovedl!

Autor: František Matějka | Publikováno: 7.7.2010 | Rubrika: Zamyšlení
EU befehl

Ovčane, nevybočuj z řady! Jiný, než EU schválený dům, už nepostavíš
 

Zapomeňte na to, že si budete moci stavět pro sebe a svou rodinu bydlení podle své vůle a vlastních finančních možností. Unie nám totiž nařizuje od roku 2020 stavět výhradně ekologistické rodinné domy.

zakazy_unie.PNGNezaměstnanost v Unii roste a další tisíce firem a živnostníků v celé Unii přijdou za trest o práci, neboť nejsou dostatečně zelení a jejich byznys je postaven na stávajících kvalitních a zejména různorodých metodách výroby stavebních materiálů, postupů výstavby i designu. Jejich dosavadní práce se stane privilegiem ekologistické ideologie. Chtějí-li si udržet práci, musí povinně začít myslet jinak (patřičně politicky) a dostatečně zezelenat. Volně parafrázovaná věta z Pelíšků pak může znít: „A zedníci nebudou mít co žrát." 

Každý svobodný člověk musí mít ve skutečně svobodné společnosti svaté právo užít si svých peněz, zvyků i představ při tom, když staví dům pro svou rodinu. Musí být jeho výsostným právem zvolit si jak a z čeho dům pro rodinu postaví. Jenže to bychom nesměli žít v Unii. Ta si totiž usmyslela, že všichni jsou hloupí, nesvéprávní a nechápou význam její ušlechtilosti při ochraně nás před námi. Od roku 2020 budeme muset podle jejího nařízení stavět výhradně takové domy, které nám ona nařídí. Je to další lobbistický super byznys pro zezelenalé podnikatele. Zapomeňte na to, že si vyberete svobodně způsob jak a čím topit, kolik vody spotřebovat, z čeho stavět, jaké materiály použít. Čert vezmi národní tradice staveb rodinných domů, které v porovnání s těmi „u nich“, byly mnohdy pevnější, stabilnější a přetrvaly díky své kvalitě věky. Nejste toho hodni! Budete stavět už je domy výhradně energeticky pasivní, v naprosté většině v podstatě montované. Nejlépe z recyklátů.

A již nyní stojící tradiční domy? Když je budete chtít prodat, budete k nim muset přiložit certifikát a průkaz o tom, jakou mají spotřebu. Je jedno, že jste v nouzi a svůj starý dům potřebujete prodat proto, abyste přežili. Zdá se Vám, že Vás zdanili málo, když jste si svůj současný dům stavěli? Že jste museli nejprve zaplatit daň z příjmu, abyste měli za co stavět? Pak DPH za materiál a práci? Dost možná také převodní daň nebo dědickou, když na Vás po těchto daních náhodou převedl dům někdo z Vašich předků? Nebo jste zaplatili náklady spojené s úvěrem při stavbě? Bylo to málo, bylo to málo, bylo to málo. Připravte si, jistě svobodně a demokraticky, neboť na tom je přece Unie postavena, jak nám říkají, další peníze pro specializované firmy, které Vám dům ocertifikují, jinak ho neprodáte. Stejně tak se připravte na vyšší náklady při stavbě, neboť povinné pasivní domy jsou prostě podstatně dražší. Připravte si také peníze v případě, že máte byt, který pronajímáte. Certifikát energetické náročnosti budete muset mít už od roku 2012 také pro tento případ. Inu není nad to, když Vám v době krize někdo nařídí, kam s Vašimi vlastními dalšími deseti tisíci, neboť sami byste na to jistě nepřišli. Mohli byste si za ně nedejbože pořídit něco, co byste sami chtěli. A aby toho nebylo málo, připravte si další peníze jednou za čtyři roky, abyste si mohli povinně nechat zkontrolovat Vaši topnou soustavu. Ať „žije" unijní svoboda a soukromí občanů.

Když se dívám na zprávy ze světa, jak lidem mizí jeden dům za druhým kvůli přírodním katastrofám, zatímco ty naše při záplavách pevně stojí, vždy mám dobrý pocit z práce našich lidí. Stejné je to v případě ochrany před zloději, kteří mají u nás výrazně složitější práci se do domu dostat. A podobně je tomu v případě, když do poctivého domu narazí auto při dopravní nehodě. Bezpečí mé a mojí rodiny je pro mě osobně daleko důležitější, než cokoli jiného. Až budu chtít za své, nikoli unijní peníze, postavit energeticky nenáročný pasivní dům, chci si to rozhodnout svobodně a sám. Nechci nemít na výběr v další oblasti mého života! Pasivní domy nejsou v drtivé většině ničím jiným, než typizovanou výrobou různých panelů, které se na místě stavby montují. Typizovaný materiál, typizovaná montáž, typizovaná spotřeba, typizované natočení smontovaného hybridu vůči světovým stranám, typizovaný uživatel „stavby". Prostě typizovaný, ocejchovaný a certifikovaný člověk. To je cíl unijní politiky. Člověk, který nevybočuje z řady, neboť takový člověk je velkým rizikem pro stávající mocenský aparát. Jen v letech 1998 až 2004 vydali sociální inženýři v Evropské unii celkem 18 167 nařízení a 750 směrnic. Od té doby každý rok jejich počet jen roste.

Táhněte už s diktaturou EU! Chci žít svobodně, nic jsem neprovedl! Chci si sám rozhodovat o svém životě. Chci si sám rozhodovat kolik, za co a proč zaplatím. Unii k tomu nepotřebuji. Když si představím, že si jí platím i za tohle, je mi zle. Nakonec jsem přesvědčen, že celá Unie drží pohromadě jen díky tomuto systému oblbování lidí a podobným praktikám:

6184 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Viktor Orbán prohlásil, že středoevropské národy by se měly semknout, aby zachovaly své křesťanské kořeny v době, kdy západní Evropa experimentuje s homosexualismem, přistěhovalectvím a ateismemDalší buzerace z Bruselu...‚Bílé privilegium‘? Bílé děti z pracující třídy jsou v britském školském systému nejznevýhodněnější, jelikož systém upřednostňuje menšinyPodpořte prosím EUportal.czDnes je snadné prohlásiti se v souladu s vlastními pocity za osobu opačného pohlaví, případně některého z dalších 57 neopačných pohlaví. I my můžeme respektovat, že se pan Vystrčil cítí být Taiwancem...

euServer.cz

Nepodmíněný příjem? – Cesta do pekelÚtok na Navalného nebo na naši první signální soustavu?

ePortal.cz

Pomozte nám, prosímPovinná solidarita: Necháme se raději podplatit - nebo donutit? Orwellův newspeak. Bude EU kšeftovat s "bílým" masem?

Eurabia.cz

Džihádisté najatí Ázerbajdžánem se prý vzbouřili...Dánské premiérce se už zajídá šaría

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Miláček Západu Navalný je lhář a skončil v exekuci za své lži ...Mýtus malé produktivity Čechů aneb jak český otrok dře na německý blahobyt

ParlamentniListy.cz

Minář končí v čele Milionu chvilek a chce dělat politiku. Podívejte se, koho ale pořádně zvedl ze židleExpert hodnotí kampaně: Vyzdvihl ČSSD. A jednu důležitou věc čeká od Hamáčka těsně před volbami
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění