Arabsko-nacistická univerzita

Autor: Michael Anděl | Publikováno: 21.2.2006 | Rubrika: Islám
Reich

V poslední době se Ukrajina zdá být ohniskem zájmu světových médií (Juščenkova „demokratizace“, konflikt s Putinem kvůli plynu, separatismus východních provincií). Bohužel stejně tak se zdá být i ohniskem antisemitismu, což většině převážně levicových médií „překvapivě“ uniká. Proto se domnívám, že bude dobře, když Euportal o tomto antisemitském fenoménu informuje. Mám na mysli soukromou vysokou školu s názvem Mezioblastní akademie personálního managementu (MAUP), na které studuje přes 35 tisíc mladých lidí a která má své pobočky po celé Ukrajině. Problém je, že tato univerzita představuje hlavní zdroj šíření antisemitské a neonacistické propagandy v zemi; organizuje antisemitské a antisionistické meetingy, vydává nákladná periodika s pravidelnými antisemitskými přílohami, nemluvě o tom, že 70 % všech rasistických publikací na Ukrajině, mezi nimi hlavně Mein Kampf a Protokoly sionských mudrců, pochází právě odtud.

Těsnou vazbu na MAUP má vůdce neonacistů v USA, někdejší Velký čaroděj (velmistr) Ku Klux Klanu, David Duke, kterému dokonce tato univerzita udělila doktorát z historie a který byl předním účastníkem MAUPem pořádané konference Zionism: Threat to World Peace (Sionismus: hrozba světovému míru) v červnu 2005. Pokud vám název této pofiderní konference připadá podobný názvu „slavné“ konference The World Without Zionism (Svět bez Sionismu), kde íránský prezident Ahmadínežád deklaroval svůj zájem vyhladit Izrael, nejste na omylu. Totiž MAUP má úzké kontakty na četné muslimské země a většina finančních zdrojů této univerzity pochází právě z Íránu a Saudské Arábie. V listopadu 2005 ředitel MAUPu dokonce vyjádřil solidaritu s Ahmadínežádovým předsevzetím zničit Izrael. Nutno dodat že podstatná část studentů MAUPu pochází z arabských a muslimských zemí a mnozí z nich sami potvrzují, že ke studiu je motivují právě protižidovské a protiizraelské postoje školy.

Není se čemu divit, četní arabští a muslimští aktivisté se nikdy netajili svou láskou k Hitlerovi; už za 2. světové války sloužily v řadách SS celé divize složené z muslimů, neonacisté z Národního odporu se zdobí palestinskými vlajkami a arafatovskými šátky. Islámským aktivistům, chovajícím nenávist ke svobodě a demokracii, pije demokratický stát Izrael krev. Proto se uchylují k nacismu a islamofašismu, neboť nenávist k Židům, demokracii a civilizaci je to co spojuje většinu totalitních ideologií, ať už se jedná o nacismus, socialismus nebo islám.

Je zřejmé, že univerzita MAUP představuje hrozbu všeobecné toleranci; šíří společensky nebezpečné teze jako nacismus, antisemitismus a arabský šovinismus, které podkopávají naši euroatlantickou civilizaci. Ačkoliv je slovo tolerance levicovými aktivisty neustále skloňováno, v případě neonacistických, rasistických a arabsko-šovinistických činností MAUPu, je pro levicově liberální novináře mnohem důležitější zjištění, že proradní Američané stříhají na Guantanámu vězněným gaunerům plnovousy.

Přestože aktivity MAUPu jsou v rozporu s oficiální politikou Juščenkovy vlády, ukrajinské úřady si nevědí příliš rady – ministerstvo školství se zatím chystá uzavřít pouze některé pobočky MAUPu, neboť „nevyhovují ministerským kriteriím“. V sousedním Polsku, v zemi, kterou kdejaký levičák považuje za archetyp xenofobie a nacionalismu, přišli s poněkud rozumnějším řešením; nebudou absolventům MAUPu uznávat akademické tituly kvůli kontroverzním a antisemitským stanoviskům jejich školy.

Netvrdím, že všichni studenti MAUPu jsou rasisté, avšak velmi pravděpodobně se z nich rasisté stanou. Výchova a vzdělávání, pokud se dostanou do rukou fanatiků, jsou tou nejstrašnější zbraní.

Michael Anděl

Autor je členem Mladé pravice (www.pravice.org)

6878 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Černoši se tedy podílejí na vraždách z 85%, ačkoli tvoří 13% populace. Mají vysoký podíl i v ostatních kategoriích trestných činůArabští imigranti už útočí i v naší zemiVážení čtenáři, pomozte nám prosímFrancie vyhrožuje Polsku, že přijde o peníze z EU, pokud nezavede genderovou totalitu do svého zákonodárstvíNelegální imigrant, který znásilnil nezletilou českou dívku u Lukavce, dostal dva roky, muži, který při Prague Pride spálil vlajku symbolizující homosexualistickou ideologii LGBT, můžou hrozit tři roky vězení!

euServer.cz

Nová ruská ústava Kalousek ví stejně dobře jak to ví generál Flynn, že hnutí Blak Lives Matter je jen dočasnou zástěrkou toho, co má přijít po něm. Což je nová barevná revoluce fašistického střihu

ePortal.cz

Prosíme o pomoc. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikneIstanbulská pirueta Andreje Babiše

Eurabia.cz

LGBT: Poskvrnili státní vlajku duhouOpravdu musí čeští vojáci být součásti francouzské okupace Afriky?

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Ruská armáda má technologií, kterou nemají Američané. Armáda USA je zděšenaByl zprovozněn nový most mezi Ruskem a Čínou

ParlamentniListy.cz

Mafie z Kavčích hor? Drsná slova z Hradu, doplněná osobní zkušenostíNaštvaný zemědělec: Ať pan Prouza lidem řekne, kolik peněz zůstává u nich v supermarketech. Aby to stálo osmkrát více, než za kolik nakoupí?
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění