Zbabělci Mašínové nepřijeli na pohřeb svého kamárada Paumera, aneb pravý a falešný antikomunismus, čtvrtý odboj, Klaus, neomarxistická EU a smrt západu

Autor: LP | Publikováno: 7.8.2010 | Rubrika: Zamyšlení
Bolšnac 19

Jakkoli si vážím odbojové činnosti bratři Mašínů (http://www.euportal.cz/Search.aspx?Query=pet%C5%99%C3%ADk+ma%C5%A1%C3%ADn ), musím říci, že mi svým polistopadovým chováním do značné míry postupně vypadli z oka a jejich absence na pohřbu Milana Paumera, kterého si velmi vážím a která ho jsem měl osobně rád i jako velmi dobrého člověka, byla pro mě poslední kapkou, kdy jsem se rozhodl, že již nebudu mlčet.

 

Nepřijet na pohřeb přítele je hanba

Nepřijet na pohřeb svého nejbližšího kamaráda, se kterým společně bojovali proti bolševickému režimu na život a na smrt, se kterým mnohdy o vlásek unikli smrti a o kterém sami mluvili jako o svém třetím bráchovi, je opravdu hanba, sobectví a zbabělost.

Vymlouvali se, že nechtějí přijet do republiky, která se nevypořádala s komunismem. A která postkomunistická republika se s ním ksakru vyrovnala? Kde je to o moc lepší? V ostatních státech se komunisté přejmenovali na socialisty a sociální demokraty. To je fakt změna. Přejmenováním se toho hrozně moc změní. Tady aspoň víme, s kým máme tu „čest“.

 

Kde to je lepší?

Také nejsem úplně spokojen s polistopadovým vývojem, ale vždycky je to prostě tak, že se část starých struktur z minulého režimu udrží. Tak to bylo osatně i v nacistickém Německu, kdy si řada esesáků, kteří mučili české, židovské i německé lidi, užívá „zaslouženého“ důchodu.

Rovněž stojí za připomenutí, že jeden ze zakládajících členů Evropského hospodářského společenství, organizace, z níž se Evropská unie nakonec vznikla, německý právník a prominentní nacista (člen NSDAP 1933 – 45) prof. dr. Walter Hallstein např. roku 1939 jako univerzitní profesor a člen Svazu „ochránců práva“ – samozřejmě nacistického – veřejně podpořil norimberské rasové zákony a rasistickou pseudofilozofii „krve a půdy“. Poté, co Hallstein dotazník, po válce mu předložený Američany v rámci procesu denacifikace, padělal a veškeré své nacistické aktivity nejen že popřel, ale dokonce se snažil vyvolat dojem, že i on sám se stal ‚obětí nacizmu‘ (v knize najdeme fotokopii dotazníku), se roku 1957 stává prvním a zakládajícím prezidentem Evropské komise.

Báli se Mašínové, že by je tu někdo zavřel? Že by si to někdo troufnul? Dal by k tomu pokyn ministr vnitra Radek John, který byl také na pohřbu? A i kdyby, měli by šanci se obhájit a rozpoutat ještě více celonárodní diskusi.

 

Je hrozně jednoduché kritizovat za vodou. Milan Paumer bojoval dál

Ono je hrozně jednoduché odříkat pár naučených frází, že jsme se nevyrovnali s komunismem, kopnout si do Klause a pak na svou vlast kašlat. To Milan Paumer sem přijel a bojoval dál. Chápu, že Mašínové našli v USA nový domov a založili rodiny, ale to neznamená, že sem nemohli občas přijet a něco dělat. Pomohli by těm, kteří chtějí něco změnit a pracovat pro svou vlast.

Milan Paumer sem přijel a na sviňárny, které se třeba děly Vláďovi Hučínovi,  upozorňoval a bojoval dál. Mašínové zbaběle zůstali za vodou. Zdá se mi, že Mašínové čekají na to, až je v předklonu pozve vláda, prezident, parlament a snad všelidové hlasování. Znovu opakuji, že jejich vlastní odboj hájím, ale kritizuji to, jak se chovají teď. Ostatně to, že někdo v minulosti vykonal něco dobrého, z něj nedělá nekritizovatelnou modlu.

Alois Rašín, který sám riskoval za republiku život v prvním odboji a kterého zavraždil komunista, říkával, že za službu vlasti se neplatí. Milan Paumer se podle toho choval. Mašínové by neměli plivat na svou vlast, ale něco dělat jako Paumer.

Milane Paumere, čest Vaší památce. Tihle dva se ani neobtěžovali se s vámi naposledy rozloučit, na rozdíl od několika stovek vašich příznivců a přátel. Nebyli vás hodni a diskreditovali svého otce, který bojoval a pracoval pro svou vlast až do konce.

 

Zatímco na východě vládnul komunismus, na západě neomarxismus

Řada takzvaných antikomunistů si bohužel také neuvědomuje, že zatímco na východě 40 let vládnul komunismus, západ minimálně od konce šedesátých let začal ovládat neomarxismus se svými odnožemi, jako jsou homosexualismus, feminismus, radikální ekologismus, nenávist ke křesťanství, západu a k vlasti, multikulturalismus, politická korektnost.

Všechny tyto směry vychází z takzvané Frankurtské školy, která se svou ideologií neomarxismu prostřednictvím kulturní revoluce a kulturní války proti Západu ovládla západní univerzity, média, politické strany, kulturu a veřejné mínění. Výborně o tom napsal Pat Buchanan v knize Smrt západu.

 

Starý komunismus už není takovou hrozbou. Je jí neomarxismus zosobněný v EU

Úplnou esencí všech těchto levičáckých ideologií je centalistická a socialistická a neomarxistická Evropská unie, která se pozvolna mění v nový pretotalitní Sovětský svaz. Komunismus se ve své staré podobě srpu a kladiva již nevrátí, jeho nová tvář má nyní symbol dvanácti hvězd a budovatelské Ódy na radost.

 

Mnoho „antikomunistů“ je neomarxisty

Řada těchto „antikomunistů“ bohužel tomuto tleská a miluje Evropský svaz jako dříve komunisté milovali Svaz sovětský . Pamatuji si, jak byl Jan Šinágl v době diskuse o takzvaných NGO´s na straně těchto různých feministických a ekologistických spolků, které podporují neomarxismus. Tito lidé nenávidí a nadávají na Klause. Jistě, má své chyby, má však odvahu proti všem těmto k totalitarismu směřujícím ideologiím vystupovat. A když Zdena Mašínová nadává na Klause, nejdříve by mohla poučit své bratry, že je slušnost přijít svému příteli na pohřeb.

 

Bruselská lidová demokracie

„Antikomunisté“ mají také plnou hubu demokracie. Jim nevadí, že již o 90 procentech zákonů platných v ČR nerozhoduje českým lidem volený parlament, ale Brusel se svými byrokraty? Já jsem také antikomunista, nemám více či méně problém s Franciscem Francem či Augusto Pinochetem (i když v žádném případě neobhajuji vše, co učinili), v rámci možností jsem se snažil upozorňovat a propagovat kauzu Mašínů či poukazovat na nespravedlivý proces s Vladimírem Hučínem, ale jsem antikomunistou, který je proti všem formám komunismu. I proti těm novým, které se podobně jako ty staré tváří demokraticky.

Za komunismu byla „omezená suverenita“, nyní se jí říká „sdílená suverenita“, za komunismu byla „lidová demokracie“ nyní máme „zefektivnění rozhodování“ formou mechanismů Lisabonské smlouvy. Na podobnost Sovětského svazu a Evropské unie také výborně upozornil politický vězeň sovětského režimu Vladimir Bukovsky (http://www.euportal.cz/Articles/34-evropska-unie-novy-sovetsky-svaz.aspx

 

Smrt západu, konec občanských svobod, babycaust, eutanázie a islám

Je hezké, že „antikomunisté“ upozorňují na to, že komunisté vraždili lidi, ale jim nevadí vraždění nenarozených dětí v lůně jejich matek formou potratů? Tento novodobý holokaust, který mimo jiné zavedli komunisté v Sovětském svazu a u nás v padesátých letech? Vraždění starých lidí formou euthanásie, kterou vynalezli nacisté, je také nechává klidnými? Jim nevadí, že v rámci politické korektnosti je omezována svoboda slova a lidé jsou již mnohdy zavíráni za své názory? Jim nevadí stále větší omezování občanských svobod (špehování kamerami, na letištích, zákazy kouření, zákazy tučných jídel, vnikání do soukromoprávních vztahů a omezování volného trhu a soukromého vlastnictví)? Jim nevadí, že marxismus-evropeismus, homosexualismus a feminismus se stávají státní a unijní ideologií vyučovanou ve školách a jejich kritici jsou perzekuováni? Jim nevadí, že díky vraždění dětí a díky rozpadu rodiny způsobenému sociálním státem vymíráme a že Evropu zaplavují imigranté prosazující totalitní islám, který západní státy ovládne dle demografických odhadů do 40 let?

 

Je nutné bojovat proti všem levicovým a totalitním ideologií, i proti těm novým, a ne jenom proti starým. Nelze navždy ustrnout v minulosti a ve jménu boje proti starému komunismu nechat zvítězit komunismus nový. Pane Paumere, ctím Vaši památku a odkaz. Připravuji se na čtvrtý odboj.

 

K tématu též:

http://www.euportal.cz/Articles/2387-o-co-jde-vsem-antikomunistum-mejstrikum-a-sinaglum-.aspx

http://www.euportal.cz/Articles/6364-selhani-bratri-masinu-aneb-vzdy-je-treba-mirit-do-spravneho-terce.aspx

http://www.euportal.cz/Articles/5485-frankfurtska-skola-znici-zapadni-civilizaci-kulturni-marxisticka-revoluce-.aspx

http://www.euportal.cz/Articles/5349-evropska-unie-musi-byt-znicena-aby-zapad-mohl-prezit.aspx

http://www.euportal.cz/Articles/4960-az-budou-homosexualove-napichovani-muslimy-na-kuly-budou-jeste-s-laskou-vzpominat-na-pravicaky.aspx

http://www.euportal.cz/Articles/30-smrt-zapadu-recenze-knihy-pata-buchanana-.aspx

http://www.euportal.cz/Articles/1312-evropsky-mezicas-provokativni-otazky-o-budoucnosti-evropy-a-evropske-integrace.aspx

 

 

 

http://4.bp.blogspot.com/_q4Xckip0o-U/SD6RMjL9dZI/AAAAAAAAAto/MM2-TRNxgCM/s1600/eussrSkender.png

 

 

http://atangledweb.squarespace.com/storage/flag_of_eussr.png?__SQUARESPACE_CACHEVERSION=1258621358116http://no.europanetwork.org/images/eussr.jpg

30612 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Jak to ta Jourová jen myslela? Že prej ty příspěvky co by se nejspíš mazaly, jsou stejně vytvářeny buď robotama, nebo rusákama...Toto je Saudská Arábie nebo Paříž? Ne, podívejte se na muslimy na Staroměstském náměstí...Šokující. Německý 74letý důchodce si zrenovoval byt od nuly, nyní se musí vystěhovat a uvolnit jej migrantůmTrump zaválel a zavelel... Běsnící sluníčkářiČeská televize dlouhodobě neplní povinnosti, které jí ukládá zákon. Zcela se zpronevěřila svému poslání a neposkytuje objektivní a vyvážené informace

euServer.cz

Madeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti KosovaProfesor Martin C. Putna navrhl, aby televizím TV Barrandov a TV Prima byla odňata licenze – a to za vyslovení názorů, se kterými on a spolu s ním i pražská kavárna, nesouhlasí

ePortal.cz

Brexit: Tvrdý? Chaotický? Divoký? Čistý!Ayn Randová aneb individualismus na vzestupu

Eurabia.cz

Maďarsko na lavici obžalovaných před neomarxistickou inkvizici v BruseluCenzura jako za bolševika: Připomněli si obětí násilí uprchlíku a Youtube jejich video smazal

FreeGlobe.cz

Prvními Švédy byli prý Somálci! Takovou vědu šíří dokument veřejnoprávní televize (+ foto)V Británii platí zvláštní práva pro Židy! Uhodnete, kdo je v roli podčlověka?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

eOdborar.cz

Vyjádření Českomoravské konfederace odborových svazů k tragické smrti operátora v Kvasinách Vedení neziskovky se má jak prasata v žitě a česky občan to platí aneb realita neziskovky podporující uprchlíky

ParlamentniListy.cz

Letí Petříček do USA zbytečně? Babiš a Trump už jsou dojednaní. A Zeman...Kondici ČT mnozí vnímají jinak, než ji prezentuje Rada ČT. Třeba ambasáda... poslanec a novinář Berkovec ťal do živého
Články autora
Průzkum
Měla by Česká republika vystoupit z EU?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění