Turecko v Evropě

Autor: Benjamin Kuras | Publikováno: 18.12.2004 | Rubrika: Zamyšlení
Turecko

Zoufáte-li nad současným stavem Evropy a chcete ji radikálně transformovat, podpořte přijetí Turecka do Evropské unie. Uspíšíte tím její ekonomický, politický, sociální a demografický kolaps, pohřbíte Evropu jako entitu západní civilizace a otevřete všechna dosud existující stavidla osvobozující islámské okupaci, která za celých třináct staletí, co se o ni islám pokouší, nebyla nikdy snadnější než dnes, protože se dá provést bez jediného švihnutí mečem a zcela demokraticky. Podle mnoha evropských mudrců, včetně českých, je to jediná naděje na záchranu Evropy, která jinak vymře na nedostatek novorozeňat a ztrátu duchovních hodnot.

Představme si, alespoň teoreticky, že turecké členství by mohlo vypadat přibližně takto:
Osmdesát milionů muslimů získá právo usadit se v kterékoli obci kteréhokoli členského státu s plnými právy místních občanů, k nimž bude patřit sociální podpora a kulturní, jazyková a náboženská práva. Velká většina z nich budou obyvatelé chudších asijských oblastí bez velkého profesního uplatnění, bez evropského typu vzdělání, se sklonem k bigotnímu výkladu islámské filozofie. Početnou menšinu budou tvořit ideologicky přesvědčení a vojensky aktivní stoupenci džihádu. S dnešními dvaceti miliony muslimů v EU již usazených budou tvořit čtvrtinu obyvatel EU. Při porodnosti sedmkrát vyšší než u Evropanů budou mít do dalších dvaceti let v Evropě většinu.

Hranice EU povedou s Iránem, Irákem a Sýrií a projdou jimi do EU další miliony muslimů, jejichž přechodu do Turecka nebude možné zabránit a kteří ve chvíli, kdy se ocitnou na půdě EU budou mít právo žádat azyl a žít na státní podpoře, dokud je rozhodnutí soudu nevyhostí, než hranice přejdou znovu. Již dnes Tureckem prochází islámský obchod s drogami, který uspokojuje tři čtvrtiny evropské poptávky. Zatím k odrazu do EU ještě využívá Bosnu a Kosovo, vstupem Turecka se ocitne rovnou "na placu". Tak jako dnes do EU přicházejí Ukrajinci, Rusové nebo Čečenci na falešné či ukradené pasy české, slovenské, nebo litevské, tak se na falešný nebo kradený pas turecký bude moci kdekoli v EU usadit kterýkoli islámský terorista a dokazujte mu, že není Turek.

Muslimská většina v Evropě si odhlasuje nastolení islámského zákona šaríjá, který si za takových okolností přeje a pokládá za fair i vůdce českých muslimů profesor Mohamed Ali Šilhavý. Zákon šarijá znamená kromě bití žen, bičování na náměstí a usekávání rukou také občanskou diskriminaci jiných náboženství, fyzickou likvidaci bezvěrců, právo zabíjet na "ochranu víry" a trest smrti pro náboženské odpadlíky, viz Salman Rushdie.

Podobnou radikální transformaci už Evropa párkrát zažila a zjevně se jí po ní stýská. Rozdíl je jen ten, že nacismus a komunismus byly recepty na pár generací, zatímco islám je věčný. Jenže snažit se na to upozornit pokrokové evropské politiky je jako vysvětlovat svaté inkvizici, že země není placatá.

3963 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

800 až 900 bábätiek sa zabíja v Írsku každý mesiac po legalizácii potratuKopnout si do Gottwalda nebo do Brežněva dnes vyžaduje asi tolik odvahy jako vymezit se proti Čingischánovi a je to politicky přibližně stejně aktuálníKaždý, chudý i bohatý, může díky sluníčkářům a islamizaci přijít o vše…Tehdy se Havel dozvěděl, že se stane prezidentem… George Soros hovoří o svých setkáních s Václavem Havlem a Karlem Schwarzenbergem…Skutečný necenzurovaný životopis Tomáše Halíka. No to si tedy počtete. Fakt

euServer.cz

Pro koho to čučkař Koudelka z BISu vlastně pracuje? Ostatně soudím, že NATO i EU musí být námi opuštěnyUž jste viděli, jak se ztrapnila Vášáryová? Blaha rozdrtil video americké ambasády o 17. listopadu

ePortal.cz

Pokud bude Česká televize nadále vysílat podobné propagandistické paskvily jako s Václavem Moravcem, Rychetským a Čaputovou, poženou je lidé svinským krokemUž i u nás przní duše dětem zpovykaní šílenci z politických neziskovek, které zločinní levicoví politici vpustili do našich škol. Je třeba to zastavit, dokud je čas!

Eurabia.cz

Německo: Imigrantské „děti" hromadně znásilnili 14-letouÚdajně mu je 16, ale vypadá na 40! Tohle jsou ti dětští uprchlíci političky KDU-ČSL?

FreeGlobe.cz

Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Okamura drsně: Neziskovky, tu máte návrh! Babiš nás prodává! A Minář z Milionu chvilek...„ČT v ohrožení! Televizní krize? Příští rok.“ Sabina Slonková veřejně. Oznámila věc o synovi Babiše
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění