Antisemitismus se dere na povrch

Autor: Redakce | Publikováno: 16.9.2006 | Rubrika: Reakce
Znak 01

Reakce čtenáře EUportalu Karla Orlíka

Michal Semín je věroučně potomek těch, kteří rozsévali antisemitismus po celém křesťanském světě. Jan XXIII. věděl, proč je na místě omluvit se židovskému národu za všechno, co jeho předchůdci tomu národu provedli. Michal Semín je naladěn proti-židovsky dál.

Dokládám to na jeho větách:

- "Požadují-li Izrael a USA splnění rezoluce o odzbrojení Hizballáhu, činí tak neoprávněně přinejmenším do té doby, do které odmítají uznat závaznost těch rezolucí OSN, jež Izrael vybízejí k vyklizení okupovaného území."

- "Vedení války ze strany Izraele je tedy nejen nemorální, ale z hlediska strategie i kontraproduktivní."

- "Daleko rozumnější hlas z křesťanských kruhů zazněl z Říma, z úst papeže Benedikta XVI., který si je vědom nejen nebezpečí, pramenícího z radikalizujícího se islámu, ale i morálně nepřijatelné politiky státu Izrael v řešení sporů se svými sousedy." (EUportál, 15.8. zde. )

1/ Každý, kdo má alespoň základní informace o okolnostech, za kterých vznikl stát Izrael, ví, že Izrael nemohl okupovat území žádného státu, neboť tam v květnu 1948 žádný samostatný stát neexistoval. Žvásty o okupaci vymysleli Arabové a levice je papouškuje.

2/ Nemorální by bylo, pane Semíne, kdyby Izrael odmítal reagovat na islámské teroristy, které podporovala a podporuje naprostá většina libanonských muslimů, kteří v občanské válce libanonské křesťany zabíjeli anebo je přinutili emigrovat. Nemorální by bylo nereagovat na vybudování husté sítě podzemních bunkrů na libanonském jihu. Nemorální byly audience zločince Arafata u papeže Jana Pavla II. v době, kdy Vatikán odmítal vůbec uznat existenci státu Izrael a navázat s ním diplomatické styky.

3/ S ohledem na bod 2/ by měl Benedikt XVI. směrem k Izraeli o morálce spíše mlčet. Islám se neradikalizuje, jak se Benedikt XVI. domnívá, on je radikální od doby svého vzniku. To jen vynález střelných zbraní zbrzdil na pár století povinnost muslimů dobýt svět!

Karel Orlík

6332 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Apokalypsa se blíží pro jednu samostatnou kategorii - finančníky. Světová ekonomika alespoň dvojnásobně prudce splaskneAgent CIA promluvil: Šokující informace o tom, jak globální elita týrá děti a zneužívá je na satanistické rituályCírkev kráčí ke své zkáze. Byla infiltrovaná komunistyEvropská unie je od základu špatný koncept. A platí na něj základní poučka: i špatné věci jsou schopny vývoje. Vyvíjejí se však vždy v ještě horšíKaždý, chudý i bohatý, může díky sluníčkářům a islamizaci přijít o vše…

euServer.cz

Pro koho to čučkař Koudelka z BISu vlastně pracuje? Ostatně soudím, že NATO i EU musí být námi opuštěnyUž jste viděli, jak se ztrapnila Vášáryová? Blaha rozdrtil video americké ambasády o 17. listopadu

ePortal.cz

Pokud bude Česká televize nadále vysílat podobné propagandistické paskvily jako s Václavem Moravcem, Rychetským a Čaputovou, poženou je lidé svinským krokemUž i u nás przní duše dětem zpovykaní šílenci z politických neziskovek, které zločinní levicoví politici vpustili do našich škol. Je třeba to zastavit, dokud je čas!

Eurabia.cz

Údajně mu je 16, ale vypadá na 40! Tohle jsou ti dětští uprchlíci političky KDU-ČSL?Pozvánka na konferenci do českého parlamentu: Pronásledování křesťanů v 21. století

FreeGlobe.cz

Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Chartistka Procházková k listopadu 1989: Když mému partnerovi Ludvíku Vaculíkovi zabránili promluvit k demonstrantům se slovy „s tebou se nepočítá“, tušila jsem...Hamáček toho má už dost. Bouchl do stolu a odhalil, jak je to se „syrskými sirotky“ z Řecka: Sedmnáctiletí Pákistánci a Afghánci. Bezpečnostní riziko pro naši zemi!
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění