Do Schengenu nespěchat. Hrozí invaze imigrantů

Autor: Benjamin Kuras | Publikováno: 21.9.2006 | Rubrika: Zamyšlení
Šaria

Zamítnutí členství evropského Východu v Schengenské dohodě je sice možná ze strany starých členů míněno jako sebeobrana před levnými pracovníky a jako takové by samozřejmě bylo nefér a ponižující. Jenže ono se to dá obrátit naruby a radovat se, že Čechy to odmítnutí uchránilo před něčím daleko horším, čeho si ještě nejsou vědomi. Totiž – paradoxně – před nekontrolovaným vstupem nežádoucích lidí ze Západu.

Jestli ještě nad tím kroutíte hlavou, představte si, že polovinu Brna tvoří cizinci, z nichž mnozí neumějí česky, oblékají se a chovají exoticky, s nepochopitelnými agresivními zvyky a obyčeji, které vám stejně agresivně vnucují, kteří si žijí svým vlastním cizím životem, podle vlastních zákonů nerespektujících zákony vaše a odmítají přizpůsobovat se vám, ale žádají po vás, abyste se přizpůsobovali jim, neustále vám za kdejakou výtku vyhrožují smrtí, do jejichž čtvrtí se neodváží vstoupit ani ozbrojená policejní hlídka, a jichž velká část žije na sociální podpoře z vašich daní. Není to fantasmagorie, takovými městy už jsou Rotterdam a Marseille.

Představte si dále, že takovíto sousedé tvoří čtyřicet procent obyvatel Ostravy, Plzně a Ústí nad Labem. Takovými městy jsou Stuttgart, Malmö, Leicester, Birmingham. Měst třetinových je v západní Evropě několik desítek, včetně Paříže a Londýna – a zkuste si k nim ve své představivosti připsat i Prahu obsypanou čtvrtěmi žijícími v orientálním středověku. Čtvrtinových možná stovka. V Británii, Německu, Francii, Itálii, Holandsku, Dánsku, Norsku, Švédsku, Španělsku. Takových sousedů je tam přes dvacet milionů a jejich počet rapidně roste nekontrolovanou imigrací a vysokou porodností.

Za to, že v Česku si to zatím stále ještě můžete jen představit, vděčíte už jen tomu, že nejste v Schengenu. Že si ještě stále můžete sami rozhodovat, koho si domů pustíte a koho ne. Že kdo se k vám nechová slušně, můžete ho zase vykázat. Že nemáte povinnost ho živit.

Vstupem do Schengenu toto všechno ztratíte. Občané EU – včetně těch „nových“ – dnes sice mají právo vstupu na pas nebo občanku EU, ale bez Schengenu nemají zatím právo na trvalý pobyt, práci a sociální podporu, jako ve "starých" zemích. Navíc má česká hraniční policie právo i je na hranicích kontrolovat a má-li důvodné podezření, zadržet nebo nepustit do země. Právo vstupu ale nemají neobčané, kteří jsou v EU na dočasný nebo trvalý pobyt, ani „ilegálové“, kteří se do EU dostali na černo, nebo měli dokonce zamítnutý azyl, ale neodešli a jsou nezvěstní. Takových je jen v Británii okolo půl milionu.

A celá pointa Schengenské dohody je ta, že mezi hranicemi členských států se neprovádí – nesmí provádět – žádná hraniční kontrola. Český stát by jí ztratil právo kohokoli přijíždějícího z EU žádat o předložení pasu. Hraniční kontrola v Schengenu neexistuje, jak si může každý ověřit průjezdem hraničních přechodů třebas Německo-Francie-Benelux.

A tak se neubráníte invazi statisíců imigrantů z přelidněných západoevropských měst. Hodně jich bude zfanatizovaných nenávistí ke všemu, co je vám drahé, hezký počet z nich budou vycvičení teroristé. Jednoduše k vám ze Západu „přetečou“ a nebudete tomu moct zabránit.

Přesně to na vás EU dřív či později chystá. Společné, jednotné a centrální řešení „migračních toků“ tomu říká evropská ústava, kterou dříve či později, v nějaké formě, Evropa nastolí. Chtějí to nejen Chirac, Prodi a Merkelová, nýbrž už i Sarkozi. A je to fair. Proč by to břímě multikulturalismu měli nést jenom oni.

Zatím vás tedy odložili o dalších pár let. Buďte jim za to vděční. Mezitím si Schengen a jeho účinky dobře prostudujte. A až vám jej někdy nabídnou, s poděkováním jej odložte vy. Alespoň do té doby, než se Evropská unie rozhodne, zda chce být demokracií nebo kalifátem.

vyšlo v MF Dnes

/titulek redakce/

10007 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Žena v Belgii dostala 3 roky vězení za praštění jejího pronásledovatele z řad žadatelů o azyl dřevěnou tyčkouDlouhé pařáty George Sorose v USA i v ČR...Věra Jourová vyhrožuje státům, které se nechtějí podřídit diktátu BruseluPomozte nám, prosím, bez Vás to nedáme. Byla by škoda, kdybychom po 15 letech existence museli skončitVystoupení z Evropské unie je výhodné. Zde máte fakta

euServer.cz

Čeho všeho se chvilkaři budou muset ještě dopustit, než na ně padne zákon?Levice opustila pracující třídu a přeběhla k migrantům, k LGBT a posedlostí Gretou, hořekují švédští komunisté

ePortal.cz

V případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončenaNulová tolerance pro vydírání ekoteroristů. U mne je tolerance vůči těmto šílencům na bodě nula. Ustupovat jim znamená jejich trestné činy legitimizovat

Eurabia.cz

RUSKO V ŠIRŠÍCH SOUVISLOSTECH - díl 1.Angličti úřednici se snaží utajit rozsah muslimského sexuálního zotročování bělošských dívek!

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

„Teď vám povím pravdu.“ Milion chvilek vydal VIDEO před bojem, jde o ČTČeši jsou národ debilů! Hrdinka Milionu chvilek hodnotí spoluobčany
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění