Británie: Muslimský extrémista se stal školním inspektorem

Autor: Redakce | Publikováno: 11.10.2006 | Rubrika: Politika
Vlajka - Velká Británie

Ultrakonzervativní muslimský učitel, který vyvolal velký rozruch, když odsoudil děti za oslavu Vánoc, se stal vládním školním inspektorem.

Jmenování Israra Chána bylo jeho bývalým kolegou označeno za “naprosto ohromující”. Chán, nyní ředitel islámské školy, spustil v roce 1996 během zkoušky koncertu na druhém stupni školy ve Washwood Heath v Birminghamu tirádu, když sbor včetně asi 40 muslimkých dětí zpíval množství populárních křesťanských písní, včetně koled.

Vyskočil ze své židle a křičel: “Kdo je váš bůh? Proč říkáte Ježíš a Ježíš Kristus? Bůh není váš bůh - je to Aláh”.

Jak děti v publiku začaly pískat a tleskat, množství členů sboru - jak bílých, tak asijských - odešlo pryč, někteří v slzách.

Chán, učitel matematiky, byl požádán, aby během vyšetřování pracoval z domova, nedošlo ale k žádné disciplinární akci.

Říká se, že škola ve Washwood Heath byla “semeništěm islámského fundamentalismu”. Rašíd Rauf - podezřelý z plánování útoku na letadla, jehož vydání požaduje Pákistán - zde byl v té době žákem.

Chán o rok později školu opustil a založil nezávislou přípravnou islámskou školu v Small Heath v Birminghamu, kde je ředitelem. Dříve tento rok byl jmenován guvernérem základní školy v Anderton Park ve Spaskbrooku v Birminghamu.

Jeho bývalý kolega z Washwood Heath se otevřeně smál, když mu bylo řečeno o Chánově roli inspektora, který má zodpovědnost za schvalování nebo zamítání škol.

Řekl: “S ohledem na historii toho člověka je to naprosto ohromující. Je to výsledek jeho drzosti, že byl schopen se na tu pozici dostat. Byl vždy velmi chytrý”.

“Poskytl mi mnoho vhledů do islámské věci a jejich nenávisti k USA a Západnímu světu. Mezi některými muslimskými rodiči má velkou podporu”.

“Ve Washwood Heath byly v té době některé velmi vlivné a radikální elementy a Chán k nim měl velmi blízko”.

http://info.pravdaoislamu.cz/

2763 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Apokalypsa se blíží pro jednu samostatnou kategorii - finančníky. Světová ekonomika alespoň dvojnásobně prudce splaskneAgent CIA promluvil: Šokující informace o tom, jak globální elita týrá děti a zneužívá je na satanistické rituályCírkev kráčí ke své zkáze. Byla infiltrovaná komunistyEvropská unie je od základu špatný koncept. A platí na něj základní poučka: i špatné věci jsou schopny vývoje. Vyvíjejí se však vždy v ještě horšíKaždý, chudý i bohatý, může díky sluníčkářům a islamizaci přijít o vše…

euServer.cz

Pro koho to čučkař Koudelka z BISu vlastně pracuje? Ostatně soudím, že NATO i EU musí být námi opuštěnyUž jste viděli, jak se ztrapnila Vášáryová? Blaha rozdrtil video americké ambasády o 17. listopadu

ePortal.cz

Pokud bude Česká televize nadále vysílat podobné propagandistické paskvily jako s Václavem Moravcem, Rychetským a Čaputovou, poženou je lidé svinským krokemUž i u nás przní duše dětem zpovykaní šílenci z politických neziskovek, které zločinní levicoví politici vpustili do našich škol. Je třeba to zastavit, dokud je čas!

Eurabia.cz

Údajně mu je 16, ale vypadá na 40! Tohle jsou ti dětští uprchlíci političky KDU-ČSL?Pozvánka na konferenci do českého parlamentu: Pronásledování křesťanů v 21. století

FreeGlobe.cz

Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Chartistka Procházková k listopadu 1989: Když mému partnerovi Ludvíku Vaculíkovi zabránili promluvit k demonstrantům se slovy „s tebou se nepočítá“, tušila jsem...Hamáček toho má už dost. Bouchl do stolu a odhalil, jak je to se „syrskými sirotky“ z Řecka: Sedmnáctiletí Pákistánci a Afghánci. Bezpečnostní riziko pro naši zemi!
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění