Británie: Muslimský extrémista se stal školním inspektorem

Autor: Redakce | Publikováno: 11.10.2006 | Rubrika: Politika
Vlajka - Velká Británie

Ultrakonzervativní muslimský učitel, který vyvolal velký rozruch, když odsoudil děti za oslavu Vánoc, se stal vládním školním inspektorem.

Jmenování Israra Chána bylo jeho bývalým kolegou označeno za “naprosto ohromující”. Chán, nyní ředitel islámské školy, spustil v roce 1996 během zkoušky koncertu na druhém stupni školy ve Washwood Heath v Birminghamu tirádu, když sbor včetně asi 40 muslimkých dětí zpíval množství populárních křesťanských písní, včetně koled.

Vyskočil ze své židle a křičel: “Kdo je váš bůh? Proč říkáte Ježíš a Ježíš Kristus? Bůh není váš bůh - je to Aláh”.

Jak děti v publiku začaly pískat a tleskat, množství členů sboru - jak bílých, tak asijských - odešlo pryč, někteří v slzách.

Chán, učitel matematiky, byl požádán, aby během vyšetřování pracoval z domova, nedošlo ale k žádné disciplinární akci.

Říká se, že škola ve Washwood Heath byla “semeništěm islámského fundamentalismu”. Rašíd Rauf - podezřelý z plánování útoku na letadla, jehož vydání požaduje Pákistán - zde byl v té době žákem.

Chán o rok později školu opustil a založil nezávislou přípravnou islámskou školu v Small Heath v Birminghamu, kde je ředitelem. Dříve tento rok byl jmenován guvernérem základní školy v Anderton Park ve Spaskbrooku v Birminghamu.

Jeho bývalý kolega z Washwood Heath se otevřeně smál, když mu bylo řečeno o Chánově roli inspektora, který má zodpovědnost za schvalování nebo zamítání škol.

Řekl: “S ohledem na historii toho člověka je to naprosto ohromující. Je to výsledek jeho drzosti, že byl schopen se na tu pozici dostat. Byl vždy velmi chytrý”.

“Poskytl mi mnoho vhledů do islámské věci a jejich nenávisti k USA a Západnímu světu. Mezi některými muslimskými rodiči má velkou podporu”.

“Ve Washwood Heath byly v té době některé velmi vlivné a radikální elementy a Chán k nim měl velmi blízko”.

http://info.pravdaoislamu.cz/

2678 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

Studenti na výzvu švédské fanatické aktivistky Grety Thunbergové „stávkují za klima“. Kdyby šli raději vysazovat stromky či uklízet ulice a parky! Migrační vlna nabírá na síle. Na řecké ostrovy, jejichž infrastruktura už teď praská ve švech kvůli náporu migrantů, se v blízké době chystá doplout z Turecka až několik tisíc dalších lidíUSA hledají záminky k napadení Íránu. Je to zase klasika – americká propaganda a americká vláda opět lžou. Hůř než kdy Rudé právo tiskloDojení krav je stejné jako sexuální zneužívání, objevili genderoví vědci New York UniversityUkazuje se, že fanatická feministická genderistická neomarxistická ideologie škodí samotným ženám. Muži se v důsledku kampaně #MeToo proti sexuálnímu obtěžování stále více zdráhají spolupracovat se ženami

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

Eurabia.cz

Proud uprchlíku/imigrantů z Řecka přes Balkán směrem k nám zesiluje! Poděkujte Němcům a EU, kteří vyzývají k nebránění migraciNeziskovky v Německu zuří. Odmítají, aby byli uprchlíci vyšetřování kvůli věku. 40 % uprchlíků lže o tom, že jsou děti

FreeGlobe.cz

Němečtí vědci tvrdí, že lidské rasy neexistují. Vede je k tomu věda nebo náboženství politické korektnosti?Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

„Západ se bál našich výrobků.“ Herec, kterému budou nadávat, o 30 letech po sametu. A o jiných hercích„Zeman? Vůdce hyen!“ Drsná dohra show prezidenta: Zase Polčák!
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění