Británie: Muslimský extrémista se stal školním inspektorem

Autor: Redakce | Publikováno: 11.10.2006 | Rubrika: Politika
Vlajka - Velká Británie

Ultrakonzervativní muslimský učitel, který vyvolal velký rozruch, když odsoudil děti za oslavu Vánoc, se stal vládním školním inspektorem.

Jmenování Israra Chána bylo jeho bývalým kolegou označeno za “naprosto ohromující”. Chán, nyní ředitel islámské školy, spustil v roce 1996 během zkoušky koncertu na druhém stupni školy ve Washwood Heath v Birminghamu tirádu, když sbor včetně asi 40 muslimkých dětí zpíval množství populárních křesťanských písní, včetně koled.

Vyskočil ze své židle a křičel: “Kdo je váš bůh? Proč říkáte Ježíš a Ježíš Kristus? Bůh není váš bůh - je to Aláh”.

Jak děti v publiku začaly pískat a tleskat, množství členů sboru - jak bílých, tak asijských - odešlo pryč, někteří v slzách.

Chán, učitel matematiky, byl požádán, aby během vyšetřování pracoval z domova, nedošlo ale k žádné disciplinární akci.

Říká se, že škola ve Washwood Heath byla “semeništěm islámského fundamentalismu”. Rašíd Rauf - podezřelý z plánování útoku na letadla, jehož vydání požaduje Pákistán - zde byl v té době žákem.

Chán o rok později školu opustil a založil nezávislou přípravnou islámskou školu v Small Heath v Birminghamu, kde je ředitelem. Dříve tento rok byl jmenován guvernérem základní školy v Anderton Park ve Spaskbrooku v Birminghamu.

Jeho bývalý kolega z Washwood Heath se otevřeně smál, když mu bylo řečeno o Chánově roli inspektora, který má zodpovědnost za schvalování nebo zamítání škol.

Řekl: “S ohledem na historii toho člověka je to naprosto ohromující. Je to výsledek jeho drzosti, že byl schopen se na tu pozici dostat. Byl vždy velmi chytrý”.

“Poskytl mi mnoho vhledů do islámské věci a jejich nenávisti k USA a Západnímu světu. Mezi některými muslimskými rodiči má velkou podporu”.

“Ve Washwood Heath byly v té době některé velmi vlivné a radikální elementy a Chán k nim měl velmi blízko”.

http://info.pravdaoislamu.cz/

2996 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPodpořte nás
Čtěte také

euPortal.cz

KORONAVIRUS: Domácí vězení pro Evropany... ... amnestie pro ilegální imigranty67 ilegálních migrantů se zase vylodilo na řeckém ostrově LesbosUzákoněná lež jako metoda práce EUBez Vás nepřežijeme...Německá policie při zatýkání v no-go zóně musela svést bitvu s 200 obyvateli imigrantské čtvrti

euServer.cz

Skryté záměry pomníkové válkyZdeněk Hřib by Emanueli Moravcovi udělal radost...

ePortal.cz

V případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončenaGeorge Soros. Génius hybridní války

Eurabia.cz

Bojovníci Islámského státu jsou už z mise zpátky doma v NěmeckuŠvýcarsko vypoklonkovalo karavanu Cikánů (tj. les Gitans)

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

eOdborar.cz

Prezident Beneš: Nikdy nezapomeňme na to, co s námi Němci v této válce dělali a co zamýšleli s námi učinitCílem Německa je zničit Čechy a nacismus je jen jednou z etap této staleté strategie ...

ParlamentniListy.cz

Xaver? Lipovská? Volba do ČT je tu a nastal poplach: Víme, kdo začal „blbnout”, a pročNoví komunisté, ti zelení. Nikdo si je tak ale netroufá nazvat. Takže to Karolína Stonjeková napravila a naložila jim za vše
Články autora
Doporučujeme
PLATFORMA PRO ZACHOVÁNÍ EVROPSKÝCH HODNOT

Byli jsme i před unií, budeme i po ní. Boj za samostatnost našeho státu bude probíhat i po Lisabonu

dixienet.org

Rádio Dixie

Václav Klaus

Mladá pravice

D.O.S.T.

Pat Buchanan

Ron Paul

Eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Československo 2008 tour
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění